reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wybralyscie juz date imienin swoich dzieciaczkow? Ja sie nie moge zdecydowac. Maciej obchodzi chyba z 5 razy w roku i nie wiem jaka date wybrac:confused2:

Najlepiej jest wybrać po urodzinach imieniny:tak:

Atruviell trzymam kciuki za wprawę;-):tak:Dasz radę....zobaczysz potem jaka to pestka...będziesz się śmiać potem tak jak ja;-)

A ja jutro mam zamiar wybrać się do gina...ale tak zimno,że szkoda mi dzieciaczków o 7.00 wyprowadzać na dwór:szok::szok:Nie wiem czy nie dam sobie na razie spokoju :baffled::confused2:
 
reklama
Cześć
Kurczę mojej małej dziewczynce pomyliły sie chyba dzień i noc.Jestem nieprzytomna.Co prawda nie płakała w nocy,ale wiecie jak to jest,jeśli dzidzia nie śpi to my czuwamy.Próbuję ją dziś przetrzymać jak najdłużej to może sobie przypomni kiedy się śpi,a kiedy nie:-)
No i mnie czeka wizyta u gina,ale wybieram się jak sójka za morze.
Trochę pózna pora,ale my właśnie wybieramy się na spacer.Najpierw odrabiałam lekcje ze starszą--koszmar:wściekła/y:nic sobie nie da przetłumaczyć ona wie wszystko najlepiej,cytuje....bo tak powiedziała pani....

pozdrawiam was gorąco może jeszcze wpadnę się zaznajomić z wami:-)
papa


glitter-candy_10_17_2007_08_04_35_13090.gif

glitter-bubble-gum_10_17_2007_08_09_26_52943.gif

 
BLIMKA - Baaaaaaardzo ci zazdroszcze ze lecicie do Polski "na dniach" Wcale sie tobie nie dziwnie ze tak bardzo przezywasz lot samolotem, bo pewnie ja tez bede :-) i w dodatku bedziesz mogla pokazac swoja pocieszke rodzince:-)
My niestety dopiero polecicmy na poczatku stycznia :wściekła/y:jestem wsciekla ze HEJ !
A to wszytsko przez ten porabany konsulat w Londynie. Na poczatku czerwca zapisalam sie do konsulatu na wizyte w sprawie zlozenia wniosku o paszport na malej i termin na zlozenie samego wniosku dostalam na 12 grudnia !!! Czujecie czacze :szok: 7 miesiecy musze czekac zeby zloyc wniosek o paszport a potem jeszcze bede czekac na paszport !

No i juz musze uciekac a myslalm ze troszke popisze, a tu mala juz placze...ehhh ..los matek :-)
 
Naprodukowałam się i zeżarło mi posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No nic, teraz mały i tak nie śpi więc sobie nie poharcuje na BB:-(
Carioca spacer z ogromną chęcią:-):-) tylko, żeby tak nie wiało...:-( jakby co to my zazwyczaj jemy ok.9-10 czyli od jakiejś 10:30 jesteśmy gotowi, a później to tak mniej więcej przerwy co 3-4 godziny, ale jak wezmę mleczko to da się to ciut inaczej zorganizować. A tak z innej beczki jeśli mogę zapytać jaką lekarz wybraliście? Należycie tu na Konwaliową?
Atruviel mam dokładnie takie same poglądy:tak: Osobiście sądziłam, że wynik okaże się dużo lepszy no, ale następnym razem i niekoniecznie za 4 lata ;-) będzie lepiej:tak:
Mritula witam kolejną wrześniową mamusię, mój brzdąc co prawda pospieszył się i powitał nas 26 lipca (powinien 7-17 września), ale czuję się nadal wrześniową mamą :tak:
Majandra najłatwiej to te pierwsze po urodzinach, tak bynajmniej chyba się praktykuje. My nie mieliśmy problemu, bo jak się okazało Tymulek ma imieniny 2 razy z czego raz we wrześniu i potem w styczniu. A ,że mam sentyment do września i na dodatek tego samego dnia ma imieniny mój mąż to wybór był jasny:-) także nasz synuś ma urodziny w dniu imienin mamy, a imieniny w dniu imienin taty:-D
Kurcze Atru jak Ty to robisz jedna reką? Ja właśnie dostałam na ręce Muńka i muszę przyznać, że takie pisanie i jednoczesne bujanie to niezła sztuka:tak:
 
Tygrysku sama to bym chyba osiwiala:tak: Poki co jestesmy jeszcze w komplecie i tak mysle, że do polowy stycznia jeszcze bede miala wsparcie ze strony meza (wlasnie siedzi obok i drzemiac potwornie chrapie a na jego rekach spi Muniek:-D) Kurcze chcialam zrobic im zdjecie a tu obydwa komplety akumulatorkow wyladowane, niech to szlag...
Kurcze dziewczyny u mnie juz chyba skonczylo sie swobodne hulanko z mezulkiem, bo juz jestem po pierwszej @ od porodu, zawitala w zeszlym tygodniu i na dodatek tak obfita jak nigdy wczesniej, zreszta zawsze mialam takie raczej srednie i malo bolesne a tu doslownie jak z kranu drugiego dnia. Mam juz wykupiona cerazete, ale jak poczytalam ulotke to schowalam to na dno szafki, niepotrzebnie tylko wydalam tyle kasy (3 opakowania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:), bo ja to jeszcze pal licho, ale Tymunia nie bede narazac. No nic, trzeba bedzie jeszcze z 5 miesiecy uwazac:tak:
 
reklama
Do góry