reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
dziekujemy za foto, Omarek kapitalny! Ciekawe do kogo podobny?

Co do Witeku - wit K, jest niedostepna w aptekach bo ... ją wycofali... Bede dzis rozmawiac z pediatra, ciekawe czy jest inna forma tej witaminy w sprzedazy.
 
Witajcie,
mam taki problem... nasz mały Oluś ma 10 dni i ciągle ulewa po jedzeniu. W szpitalu mówili, że opił sie wód płodowych i nawet dwa razy zabrali mi go w nocy żeby je jakoś odessać... mówili, że z każdym dniem będzie lepiej ale on ciągle ulewa a wczoraj to nawet dwa razy zwymiotował :(
nie wiem co robić..,do lekarza idziemy dopiero we wtorek... czy myślicie, że powinnam już się zacząć martwić?? może ktoś ma takie same problemy u swojego dziecka?
 
LizabetA, moj maly caly czas ulewa, a ostatnio coraz wiecej, nawet podczas posilku, generalnie ulewanie to normalka, maluszki maja jeszcze slaby zwieracz przelyku, gorzej jesli maly ulewa wszystko co zjadl i nie przybiera na wadze. Mysle,ze do wtorku nie powinnas sie przejmowac. Ja w srode bede dzwonic w sprawie szczepien to sie popytam o swojego szkraba, na razie nie panikuje.
 
Dziewczyny - piszac o ulewaniu macie na mysli to ze maluszkom lekko sie wyleka z kącika buzi pokarm w trakcie lub chwile po jedzeniu, czy to charakterystyczne niemowlace chluśnięcie mlekiem po jedzeniu?
 
reklama
Do góry