reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mala-gorzatka, nie bierz sobie tak wszystkiego do serca, po prostu nie pamietalysmy,ze Ty urodzilas w terminie,bo nie mamy Cie na naszej liscie. Jak tylko Atruviell urodzi (chociaz pewnie juz urodzila:-)) to dopisze Cie do listy i wszystko bedzie jasne.
 
reklama
Xeone-widzisz, jakiego masz mądrego synka, rozmowa pomogła :-D. No i autorytet tatusia. Czekam na smska,że to już i masz Małego przy sobie!! Trzymam kciuki,żeby szybko i łatwo poszło!
Ruda-Iza-GRATULACJE!!!​
Mam nadzieję,że poród nie był za trudny, najważniejsze,że Maluszek jest wreszcie z Tobą!Dziękujemy mężu Izy za informacje i dla Ciebie oczywiście tez gratulacje!
Mala-gorzatka, witam na forum i nie przejmuj się,oczywiście,że wszystko czytamy, Twoje posty też :tak:.
Ja na razie tak szybciutko odpisuję,,bo za długo wysiedzieć jeszcze nie mogę,ale staram się czytać wszystko.
Miłego dnia życzę!
 
Małgorzatko - pokój jest otwarty i wpadaj tu codziennie, ja podczytuje forum choć nie zawsze mam czas odpisać.

Xeone - czekamy na wiesci i trzymamy kciukasy!

Ruda-Iza gratulacje!
 
Witajcie!! Ja tylko na chwilkę. Jesli chodzi o Atruviell to wiem, że jest w szpitalu, ma rodzić naturalnie i robili jej już jakieś próby z oxy. Pisalam do niej dzisiaj ale jeszcze nie odpisuje. Trzymam mocno kciuki!!
Relację ze swojego porodu postaram umieścić niebawem, bo narazie na wszystko brakuje mi czasu. Poza tym dopadł mnie babyblues, nieprzespane nocki i dni oraz wzdęcia i jelitkowe problemy mojego maluszka:-(
Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki!!
 
Witajcie Dziewczyny,
serdeczne gratulacje dla Wszystkich, które urodziły!!! Oby Wasze pociechy chowały sie zdrowo a Wam życzę szybkiego powrotu do formy :-))
 
Ostatnio mowicie kto urodzil w terminie no i mozna powiedziec ze ja urodzilam w terminie..pisalam o tym chyba 2 dni temu...ale nikt tego nie zauwazyl, albo nikt mnie nie czyta :-(dzien przed terminem
Czuje ze "Pokoj wrzesniowek" jest ZAMKNIETY dla mnie :-( no nic...
ja też sie czasem tak czuję, mala-gorzatko, w każdym razie ja przeczytałam o tym terminie i pamiętałam, nie przejmuj się jak czasami ktoś coś przeoczy, ludzka rzecz;-)

kobietki czy Was też tak bolą plecy??? Mam wrażenie ze mi pękną na pół:angry:
 
Blimka- a w jakiej pozycji karmisz? Może od tego Cię bolą? Mnie czasami pobolewają, ale nie jest to aż taki duży ból, karmię na razie na leżąco, przez to gojące się krocze, bo nie moge wysiedzieć, chociaż zasadniczo wolę karmić na siedząco.
Shinead-mam nadzieję,że Twój nastrój się szybko poprawi, pewnie,jak przejda problemy Maluszkowi, wyśpisz się i od razu będzie lepiej!
A u nas była dzisiaj drugi raz połozna i rozruszała pępowinę i kikutek odpadł, całe szczęście, bo Mały bardzo nie lubił,jak mu przemywałam kikutka, a jak płakał to Lili się znowu bardzo przejmowała czyli jednym słowem urwanie głowy :dry:. Teraz ma już ładny pępuszek, chociaż na razie fioletowy :tak:.
 
reklama
Tak sobie zagladam do was wrzesnioweczki choc nie wiedzialam tak wogole czy wejsc czy nie... ale niektore mamuski mnie zapraszaja do grona :-) co mnie cieszy.

Wiecie, czesto na forach kobiety sa tak juz z soba "zrzyte" ze trudno jest sie komus mowemu wkrecic a raczej byc przyjetym przez grupe.

Ale fajnie by bylo byc czescia wrzesniowek gdyz ja jestem jedna z nich i beda wspolne problemy, rady itd a nie ukrywajmy ze rady mamusiek sa najlepsze :-),caly czas musi byc na rekach bo inaczej potwornie krzyczy...a jak przysnie na reku to gdy sie ja polozy to automatycznie otwiera oczy i znowu zaczyna sie noszenie na rekach itd. Jestem styrana.

Dzis jestem wykonczona - mala wogole w dzien nie spi

Blimka - jak patrze na twego Maciusia to widze swojego starszego brata jak bym malutki :)

Dobranoc
 
Do góry