reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

mysle, ze to ptaki podgryzaja truskawki. trzebaby je nauczyc, zeby zjadly jedna do konca, a nie kazdej po kawalku;-)

ja mam mnostwo mszycy na kwiatkach i krzewach i P sie zbiera z opryskiem...
 
reklama
Donuś jak ja bym miała czekać aż mój M się zabierze za oprysk to by mi ta mszyca wszystko zjadła;-):-D dlatego zrobie to dzisiaj sama:tak: nie pomyślałam o ptakach ale faktycznie może to być ich robota:eek: muszę wymyśleć jakiegoś stracha i postawić na grządce to może się odczepią;-)
 
Ja jakos nie moglam uchowac truskawek. Co roku wypadalo mi kilka krzaczkow,a niby nic pod nimi nie siedzialo. Jesienia sadzilam nowe, w innych miejscach i nic. Co do stracha to nasze wroble siedzialy na nich tak sie baly:-D

Na nasiadowe ja osobiscie proponuje czwartek( Hotel 52 i Szpilki) w piatek u mnie roznie,bo czesto S zjezdza i wtedy juz lipa
 
witam

wczorajsze popoludnie spedziluysmy w gosciach, a jakas taka zmeczona jestem...chyba dzisiejsza pogoda tak dziala

Ok, moze byc i czwartek. ktora godzina?????? proponuje ok.20.00, bo Julitka juz pojdzie spac, ja sie wykąpie i będe wolna. jak u Was z godzina?

Majandra, co tam? mam nadzieje, ze napisalas na zamknietym
 
Witam i ja:-) mnie też pasuje czwartek ale mogę się troche spóźnić:eek: bo moje pachole o 20 jeszcze nie myśli o spaniu:cool:
 
reklama
Ja jakos nie moglam uchowac truskawek. Co roku wypadalo mi kilka krzaczkow,a niby nic pod nimi nie siedzialo. Jesienia sadzilam nowe, w innych miejscach i nic. Co do stracha to nasze wroble siedzialy na nich tak sie baly:-D

Na nasiadowe ja osobiscie proponuje czwartek( Hotel 52 i Szpilki) w piatek u mnie roznie,bo czesto S zjezdza i wtedy juz lipa
szpilki już nie lecą w zeszły czwartek był ostatni odcinek;-)mi czwartek tam pasuje tak jak i pon wt śr pt i inne dni ale nie wiem czy o 20 dam radę bo jak jest ładna pogoda to my długo na dworze siedzimy:tak:
męczy mnie alergia:-:)sorry2:
 
Do góry