reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam,

kolejna noc z pobudka!!! no juz nie wiem, co robic!!! na szczescie dzis nawet szybko zasnela i dlugo nie krecila sie na lozku gadajac co chwila

tak tak rozmawiałam z nim dużo na ten temat i podczas rozmowy mówił że juz nie będzie że będzie grzeczny a na drugi dzień zadrutowałam furtkę żeby nie wyszedł poza płot to Laura go namówiła i zwiali za płot tyłem....a słyszałam jak mała mówi do niego
-Mateusz chodź szybko otworzymy ten płotek zamkniemy i szybko pobiegniemy do mnie i szybko wrócimy a mama nawet nie zauważy.....................

Monia, to co bedzie ozniej, jak juz teraz dziewczyna umie tak Mateuszkiem kręcić;-):-D a tak na powaznie, to faktycznie ona ma zly wplyw na niego. ja bym wziela ich oboje na rozmowe i postawila ultimatum: albo sa grzeczni, albo nie beda sie razem bawic. ja, jak mam zastrzezenia do zachowania Julitki i Małgosi w zabawie, to wlasnie tak z nimi dwiema rozmawiam.

Witam się i ja:-) oczywiście z kawką;-) łazanki właśnie skończyłam robić, ale już za mną chodziły takie z młodej kapustki mniammmmmm:-) zaraz ogarniam chate i biore się za prasowanie, a na 15:15 mamy do przedszkola się stawić na dzień mamy i taty pewnie znowu się upłacze:zawstydzona/y: muszę zaraz sprawdzić baterie w aparacie;-)

łazanki, ale bym zjadla takie pyszniutkie mojej Mamy....

sprawdz baterie, sprawdz. ja naładowlaam kamere, ale coz, jak byla wlozona zla kaseta, na ktorej juz ie bylo miejsca, bo ostatnio ja ogladalismy:cool: na szczescie mama kolegi Julitki krecila, wiec sobie od niej przegram

Milego dzionka!!!
 
reklama
A nas chyba minie w przedszkolu dzień Mamy i Taty. Możliwe nawet że jest dzisiaj, ale my siedzimy w domu :-( Omar już ma się świetnie ale nie chciałam go jeszcze puszczać do przedszkola póki bierze antybiotyk.
 
Witam.
My już po wystepach, Adaśko oczywiście mówił wierszyk i ku końcowi coraz ciszej:-D że nie było go słychać.
Mam już maluchy w domu od 11:30, bo zwinęłam młodego po wystepach no i młoda koćńzyła o 11:20 więc za jednym " jazdem";-) zabrałam ich do domciu.

Iza dobrze robisz że do końca antybiotyku nie dajesz Omara do przedszkola.

Ugotowałam własnie makaron kokardki i nie wiem co dalej........... dzieciaki będą chciały ze smietaną i z cukrem, ale J już nie:sorry::-D

Donuś pytałaś się jak J w pracy. Otóż ok jeździ autkiem i zbiera zamówienia, kasa najniższa krajowa na papierze + premia którą żadko dostaja bo targety mają strasznie wysoko własnie by nie wyrabiac planu:wściekła/y:. Robi w hurt. papierniczej.
 
Aga, dorob moze jakis sosik warzywno-pomidorowy do tych kokardek.
moze jak J popracuje troche, wdrozy sie to i bedzie premia. wazne, ze pracuje

juz mi sie chce do domu. dzis u nas w galerii jest noc zakupow. chce mi sie jechac, ale nie wiem, czy p zdazy wrocic, zeby byc z Julitka.

oddalam moj tel. do serwisu i w koncu moge go odebrac. wkurzalo mnie, jak mialam na zastepswo stary, bo bardzo kiepsko lapie zasieg i w ogole nie moglam swobodnie pogadac.
 
Witam melduję że wszystko przeczytałam tylko zmęczona juz jestem
Monia ja mam juz taki numer za sobą zresztą kiedyś opisywałam młody się schował u babci szukali go wszyscy łacznie z policją przez 2 godziny a on był cały czas na podwórku na szczęście

Donkat co do dnia mamy zgadzam się z tobą, teściowa to matka męża należy się szcunek i odwiedzinki w dniu matki obie mamy trzeba traktować równo (wiadomo że kocha się jednak bardziej swoją) my też będziemy kiedyś teściowymi:cool2:


pozdrawiam Was wszystkie i zmykam spać
 
ja również obie mamy traktuję jednakowo:-):tak:własnie dzis mamy jechac i do 1 i do 2 a ja jeszcze nic nie kupiłam:dry:D mówi kup czekoladki a przecież 1 ciągle na diecie a druga nie przepada za słodkim:-Dkwiatki jak kupujemy to usychają bo myślałam żeby po storczyku kupic i pewnie na ostatnią minutę jak zwykle będę kombinowac:cool2:
 
Witam się i ja:-) w pracy dziś miałam ogólny młyn ale przynajmniej dzień szybko zleciał;-)
Agulka ja też bardzo tęsknie za tymi starymi czasami:-( często tak jak teraz zagladam wieczorem i myślę gdzie te czasy kiedy tu było tak tłumnie wieczorami:-( ile razy nie mogłam wysiedzieć w pracy gdy Wy imprezowałyście i szybko gnałam do domu po 22 żeby jak najszybciej się przyłączyć;-)
 
witam już z końcówką kawy;-)
oj mi też brakuje tych wieczorów na BB i nie tylko wieczorów ale ogólnie tych naszych baby bomowych rozmów:tak:
dziś jak Ole zaprowadzę do przedszkola to wybieramy sie z Mateuszem rowerem do teściowej zobaczyc kaczuszki bo ma dzis kupic. Teściowa śmieje się że z Mateusza to gospodarz będzie bo co tam jest to chodzi do kurnika sprawdzic czy są jajka i karmi małe indyki a mi później mówi ,,mamo kup białe małe kurki":-D
 
reklama
Witam i ja z poranną kawką:-) za oknem znowu piękne słoneczko a jeszcze zapowiadali przed chwilą że po 8 czerwca będą upały i bardzo sie cieszę, bo planuję swoją trzydziastke na działce zrobić:-) także mam nadzieję, ze te prognozy się sprawdzą:tak: a wczoraj byliśmy na stadionie na dniach Kłodzka, a potem pojechaliśmy na działke i jedliśmy pierwsze truskaweczki:-)
 
Do góry