reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzień dobry ja to wiem kiedy zajrzeć jakiś zlot się szykuje dzisiaj;-)

A u Nas chorowanie młody dostał antybiotyk trzy-dniowy bo ma okropny kaszel i powiększone węzły chłonne a tydzień wcześniej miał rumień (choroba wieku dziecięcego przywlekł z przedszkola) i myślę że był po tym osłabiony i załapał kaszel w ciągu ostatnich dwóch tygodni byłam z nim trzy razy u lekarza


Byłyście może na filmie "Nad życie" (film o Agacie Mróz) przeryczałam pół filmu i aż z wrażenia ciężko mi się spało:-:)-(

no własnie autokarowych nie organizowali:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

U Nas już jedna wycieczka w przedszkolu była do fabryki puzzli i najdziwniejsze dla Igora było to że w autokarze nie było pasów :szok: no i cały przebieg wycieczki opowiadał z wypiekami na twarzy tak więc przeżycie było ogromne

Hej.

Szukam pracy :-(

a co jest ?? Zajrze na zamknięty. A jak studia dajesz radę??

Witam i ja
My mieliśmy wczoraj znowu awarię zębową. Omar nie mógł spać w nocy, jeść w dzień, ciągle go bolał ząbek. Ma już jeden wyleczony, drugi zatruty ale przez ostatnią chorobę nie mógł go zaleczyć w terminie. Byłam pewna że to ten, że już się coś z nim dzieje. Niestety okazało się że to inny, już prawie obumarł. Wczoraj udało nam sie wcisnąć między pacjentami. Dziś jesteśmy umówieni na leczenie tamtego przekładanego. Za tydzień kontrolna wizyta i decyzja co robić z tym obumierającym. A jeszcze kolejne 3 popsute do leczenia. Ja jestem załamana. Pomijam że na to leczenie wydajemy majątek (bo leczenie + nagroda za "dzielność") a to dopiero mleczne ząbki. Omar bardzo cierpi i nic z tym nie możemy już zrobić :-(

Ałłłł biedny :-( dużo wytrzymałości życzymy
A jak Ty się czujesz??? JAk ciąża ?

Donuś ze 40 krzaczków jest;-) a poziomek może z 15:tak: tylko cholera coś mi żre truskawki:wściekła/y: normalnie wygląda na krzakach jakby ktoś ugryzł i zostawił:baffled::szok::wściekła/y: troche pojadłam truskawek ale zostawiłam dla dzieci zeby zebrały popołudniu i pojadły:-) poplewiłam i rozsadziłam wreszcie sałate:tak: bo wczoraj popadało więc się mogłam za to wziąć;-) popołudniu musze polewić w truskawkach i będę miała na jakiś tydzień spokój;-) no i opryskać bo mszyca mi wlazła w szpinak, koperek i lubczyk:wściekła/y:

To u Was są już truskawki U Nas też są ale w warzywniaku:-) moja mama ma parę krzaczków ale one dopiero zakwitły nie dawno coś tam zaczyna się robić

MONIA jak tam plany z pracą (pilnowanie maluszka sąsiadki) zagadałaś??? wiesz coś?

Donkat jak tam zastępstwo bo chyba miałas zastępować "ulubioną" koleżankę z pracy

dobra leć kąpać młodego jak mam zdążyć jeszcze na 20
 
ja jeszcze z maluchami na karku, ledwo co moge napisać. Jeszcze kolacja i kąpiel, ale się szykuję na wirtualną imprezkę!
 
no dobra, to będę zaglądać jak się impreza będzie rozkręcać :-D moi już śpią ( a przynajmniej leżą i jest cisza), u mnie piwko w lodówce ale nie mogę pić bo mam antybiotyki :crazy::crazy::crazy:
 
no dobra, to będę zaglądać jak się impreza będzie rozkręcać :-D moi już śpią ( a przynajmniej leżą i jest cisza), u mnie piwko w lodówce ale nie mogę pić bo mam antybiotyki :crazy::crazy::crazy:
Antybiotyki co Ci jest? Ja też ostatnio miałam ostre zapalenie zatok paskudztwo
A i zmień suwaczek bo Oskar już dawno skończył 4 latka:-p
Ja jestem, ale jednocześnie uczę się grać na flecie, bo w sobotę zaliczenie mam :szok:
O na "flecie" to nie śmiemy przeszkadzać;-):-p powodzenia:-D:-D
 
Majandra ty to masz ostatnio ciekawe zajęcia :-D

Nuśka no mam coś w ten deseń - chwycone zatoki, gardło mnie tak bolało wczoraj że nie byłam w stanie nic przełknąć, chyba nigdy w życiu tak nie miałam. Ogólnie masakra na całego.
 
reklama
kobietki, w szoku jestem! myslalam, ze bede pierwsza na zlocie, a tu juz duza frekwencja przed czasem

Nuska, zdrowka dla Igorka. Doti, dla Ciebie rowniez
:-)

Ja jestem, ale jednocześnie uczę się grać na flecie, bo w sobotę zaliczenie mam :szok:

a na cymbałkach(czy jak to sie tam nazywalo) juz sie nauczylas?;-)

Doti, jak biznesik? kręci sie jak te zdjęcia?;-)
 
Do góry