reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no to wstepnie umawiamy sie na jutro. zaczynamy ok.20,00:-):-) juz sie nie moge doczekac.
kobietki: obecnosc obowiazkowa!!!!!
 
reklama
Witam.
Czwartek tez mi pasuje ale sporo po 20.
Majuska pojechał dzis na wycieczke szkolną, pierwszy raz bez rodziców:happy: przeżywała i zasnąc nie mogła wczoraj :szok:. Adaśko ją żegnał na placu przed szkołą to tak ą kochał że puścić nie chciał:-)
Jutro z okazji dnia dziecka w szkole nie ma lekcji i mają WOLNE,
 
Aguś to w przedszkolu nie mieli organizowanych żadnych wycieczek, ze pierwszy raz dopiero teraz?:confused2: u Tuśki jutro w przedszkolu jest organizowana zabawa dla dzieciaków coś tam z morzem i kazali przebrać dzieci w tematyke z tym związaną:szok: najpierw się śmiałam że ubiore ją na żółto i każe udawać piasek;-):-D ale w końcu wymyśliłam, ze obszyje jej sukienkę w bibułkowe łuski i zrobie opaske na głowe i będzie rybką;-) i od wczoraj walcze z tą kiecką:zawstydzona/y:
 
Aguś to w przedszkolu nie mieli organizowanych żadnych wycieczek, ze pierwszy raz dopiero teraz?:confused2: u Tuśki jutro w przedszkolu jest organizowana zabawa dla dzieciaków coś tam z morzem i kazali przebrać dzieci w tematyke z tym związaną:szok: najpierw się śmiałam że ubiore ją na żółto i każe udawać piasek;-):-D ale w końcu wymyśliłam, ze obszyje jej sukienkę w bibułkowe łuski i zrobie opaske na głowe i będzie rybką;-) i od wczoraj walcze z tą kiecką:zawstydzona/y:
no własnie autokarowych nie organizowali:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
witam i ja

po kawce juz, ale jakos nie moge sie otrzezwic

wczoraj w koncu kupilam prezenty na dzien dziecka

juz nie moge sie doczekac, az znow zrobie bigosik z młodej kapustki-kolega ma mi dzis kupic i bede po poludniu pichcic...

Aga, daleko jada na te wycieczke???

u Julitki jutro z okazji Dnia dz. jest spartakiada
 
No to faktycznie szkoda, że nic nie organizowali takiego. Tuśka była już na jednej wycieczce w zeszłym roku, a teraz jadą 13 czerwca:tak:
Donuś ale mi smaka narobiłaś bigosikiem;-)
 
witam i ja

po kawce juz, ale jakos nie moge sie otrzezwic

wczoraj w koncu kupilam prezenty na dzien dziecka

juz nie moge sie doczekac, az znow zrobie bigosik z młodej kapustki-kolega ma mi dzis kupic i bede po poludniu pichcic...

Aga, daleko jada na te wycieczke???

u Julitki jutro z okazji Dnia dz. jest spartakiada

nie aż tak:-D:-D:-D ale wyjechali o 8 a wrócą o 18 więc dla dzieci radocha, jadą do zamku do Bytowa potem do Mc Donalds a potem do małego zoo

HOTEL ZAMEK, Byt
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry