reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

dla mnie nie, ale dla mojego męża to mama, więc... ja nie mam juz Mamy a tesciowa bardzo lubie.

dzis nawet mam luznawo w pracy, az dziwne.

Julitka kolejna noc sie obudzila, bo cos jej sie snilo i nie mogla zasnac. i znowu nie wyspana!!!

P w tym tyg. juz 2 razy do domu zajezdzal, tak mu sie fajnie zlozylo.:-):-) ale przez to nic popoludniami nie zrobilam
ale chłopem sie nacieszyłas a to wazniejsze i przyjemniejsze;-)

Witam:-)
 
reklama
dla mnie nie, ale dla mojego męża to mama, więc... ja nie mam juz Mamy a tesciowa bardzo lubie.
Wiem, że są osoby, które z teściowymi lepiej żyją niż z własnymi mamami, a jest do serca przyłóż. Ja do swojej nic nie mam ale jakoś nie potrafię jej traktować jak mamy. Pozaa tym może to hormony ale się złoszczę że na dzień matki zaprosiła nas do siebie na obiad i nie mogę tego dnia spędzić ani z moją mamą ani z synkiem na fajnej zabawie.
A poza tym moja chłopina cały tydzień w domu wykańcza mnie bo się nudzi jak mops, ja nie mogę pracować i nie mam siły na nic. ech taki nerw mnie czasem łapie.
 
Anetka, ogladalas wczoraj YCD? ja tym razem nie przespalam...;-)

Agus, a co z praca J, OK?

Milego popoludnia!
 
siadlam wieczorem do kompa-nie pamietam, kiedy to robilam, a przeciez wczesniej to nie wyobrazalam sobie , zeby wieczorem nie poplotkowac z Wami...ach to byly piekne czasy...

bylysmy z Julitka uczyc sie jezdzic na rowerze. sa postepy, ale jeszcze troche potrzeba czasu

pije piwko i czuje, jak mnie bierze, bo w tej moje diecie alkohol dziala na mnie szybciej. w sobote jednym niezbyt mocnym drinkiem sie opilam

Gabids, bardzo wysypalo niunke?
Iza, lepiej Omarkowi?
Justka, Aneta, Nuska, co u Was?
Carioca, zyjesz?
Gagulec, zagladasz do nas czasami?
 
Witam sie wreszcie i ja:-) ostatnie dwa dni na działce niemal całe spędziłam, a dziś od rana młym w pracy i ogólne zamieszanie w między czasi wyskoczyłam do sklepu z ciuszkami dla dzieci bo dostałam cynka, ze go likwidują i jest wyprzedaż obkupiłam młoda przede wszystkim w rajtuzy już na jesień bo były po 6zł porządne z gaty, które normalnie tam zawsze kosztowały 20zł:szok::-) oprócz tego kupiłam młodej 2 piżamki z disneya po 30zł bo też mamy deficyt;-) popołudniu M przywiózł do mnie młodą bo musiał jechać na Podzamek i dopiero niedawno pojechali do domu:tak:
Monia nie zazdroszczę stresu:no: najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło:tak: mam nadzieję, ze odbyłaś z Matim długą pedagogiczną rozmowe?
Donus jasne, ze oglądałam:-) nie ukrywam, że cieszyłam się jak odpadł nasz ulubieniec;-) ale i wzruszyłam jak dostał to czteromiesięczne stypendium:tak:
 
tez mnie to bardzo zaskoczylo i wzruszylo. jednak zycie pokazuje, ze szczescie sie usmiecha i nie zawsze musi byc "pod górkę". wsrod dziewczyn trudno mi bylo wybrac, ktora mialaby odpasc. a za tydzien to juz w ogole bedzie ciezko, bo wszyscy co pozostali sa swietni.

lece sie kapac, bo chce obejrzec dawna Supernianie

do juterka!!
 
Monia ja raz mialam takiego nerwa,bo mlody nigdy mi nigdzie nie uciekal,a w zeszle wakacje kolega namowil go i poszli na hydrofornie. Myslalam,ze zawalu dostane,bo oni wslizgneli sie tam przez zamknieta brame,a jakby wpadli do studni? Nigdy niewiadomo co dzieciakom do glowy przyjdzie.
 
tak tak rozmawiałam z nim dużo na ten temat i podczas rozmowy mówił że juz nie będzie że będzie grzeczny a na drugi dzień zadrutowałam furtkę żeby nie wyszedł poza płot to Laura go namówiła i zwiali za płot tyłem....a słyszałam jak mała mówi do niego
-Mateusz chodź szybko otworzymy ten płotek zamkniemy i szybko pobiegniemy do mnie i szybko wrócimy a mama nawet nie zauważy.....................

Dzień dobry:-)piękne słoneczko za oknem własnie kończę pic kawkę i biore sie za jakies porządki:tak:
 
Witam się i ja:-) oczywiście z kawką;-) łazanki właśnie skończyłam robić, ale już za mną chodziły takie z młodej kapustki mniammmmmm:-) zaraz ogarniam chate i biore się za prasowanie, a na 15:15 mamy do przedszkola się stawić na dzień mamy i taty pewnie znowu się upłacze:zawstydzona/y: muszę zaraz sprawdzić baterie w aparacie;-)
Donuś ja z dziewczym życzyłam właśnie Magdzie i Ani żeby przeszły dalej:tak: ale już teraz nie mam swoich typów:sorry: wszyscy moim zdaniem w pełni zasługują na nagrode:tak:
 
reklama
Witam


Donkat
niunke tak srednio wysypalo ale wszedzie bo i stopy,dlonie.Najbardziej martwi mnie krostka na brodzie bo byla najwieksza i mloda ja rozdrapala,widac dosc gleboki slad:-(Pozatym jest bardzo goracoooo i musimy w domu sie kisiac
:sorry:Monia nie pozostaje teraz nic innego tylko porozmawiac z rodzicami tej dziewczynki bo widac ze to ona jest prowodyrem tych glupich pomyslow.

Mialam cos napisac ale zapomnialam bo niunka mi robi wode z mozgu i ciagle cos ode mnie chce w szczegolnosci jak widzi ze pisze na laptku.

i
 
Do góry