reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja:-) za oknem piękne słoneczko, ale zimno jak cholera i wiatrzysko łeb chce urwać:wściekła/y: wczoraj byłam z Gochy teściową na poszukiwaniach borówek amerykańskich i przy okazji kupiłam już pomidory, ogórki i słoneczniki:-) popołudniu z Tuśką nazbierałysmy szpinaku na działce i dzis juz pyszny sosik gotowy:-)
Iza gratulacje:-)
Nuska czemu się nie chwaliłaś że masz tancerza w domu;-) super gratulacje:-)
Monia su[er wieści:-)
Donuś ja oglądam namiętnie;-) w zeszłym tygodniu to się aż z nerwów telepałam jak odpadł Igor:wściekła/y: wczoraj jednak jakoś mi smutno nie było, bo od początku nie przepadałam za Staszkiem. A co do Bartka to wiesz ludzie się litują bo to taki samouk, ale przyznam, że ja w przyszłym tygodniu odpadnie Brian albo Igor a on zostanie to mnie chyba szlak trafi:wściekła/y: mam nadzieję, że juri podejdzie do tego taktycznie i wystawią Bartka z tym Brianem, a z nim to juz raczej nie ma zadnych szans:sorry:
 
reklama
Aneta, no, widze, ze mam z kim pogadac o YCD:-D:-D mnie tez bylo szalenie szkoda Igora, a wczoraj, jak sie przebudzial i go znowu zobaczylam an scenie, to nie wiedzialam o co chodzi:-D:-D:rofl2:caly czas nie dawalo mi to spokoju, az rano dopadlam do netu i wyczytalam...
Nistety, ale wyczytalam tez, ze w nastepnym odcinku to nie jury bedzie wystawialo do solówek, tlyko telewidzowie, wiec az sie boje, co to bedzie!!!
 
Witam z ranka:-)brrr jak rano zimno 0 stopni było a na trawa zamiast zielona to biała była tzn jest jeszcze ale widzac że dziś będzie ładnie bo słoneczko pięknie świeci i ani grama wiatru nie ma:-)
wczoraj wypróbowałam rower i zrobiłam przejażdżkę z Mateuszem i młodemu się spodobało:-)a jak go pierwszy raz posadziłam to bał sie i mówił że on chce na swój rower:tak:
 
Witam sie i ja:-)u nas też rano zimno nawet szybki musiałam w aucie lekko skrobnąć:szok: ale zapowiada sie piękny słoneczny dzień nareszcie;-) jutro ma już być zupelnie cieplutko. Fajnie bo akurat mam wolny wekend:-)
Monia no to cóż tylko życzyć udanych wycieczek rowerowych:-)
Donus poważnie to już w następnym odcinku o wszystkim decydują widzowie:cool: no bardzo jestem ciekawa rozwoju sytuacji:cool: chyba mnie szlak trafi jak Bartuś pójdzie dalej:wściekła/y:
 
Witam w te piękne niedzielne przedpołudnie. Słoneczko świeci więc zaraz wychodzimy na rower (jak tylko skończy się NunjaGo na teletoon+)
Miłego dnia życzę
 
WitaM:-)
PIĘKNIE ZA OKNAM AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ:-):-):-)Biegi już rano zaliczyłam teraz by wypadało jakąs kawkę zrobic :tak:Dzisiaj mam luzik Ola do przedszkola nie idzie ,obiadu robic nie trzeba ,sprzątac też nie muszę więc koko spoko:-Dna 14 idziemy na 2 dzień komuni:tak:
 
Witam sie i ja:-) u nas też piekne słoneczko i zapowiada sie upalny dzień:-) wekend minął nam mega szybko w sobotę grilowaliśmy na działce, a impreza zakończyła sie u nas;-) wczoraj juz grzecznie po obiadku bylismy na rowerze, lodach i placu zabaw, a potem pojechaliśmy popodlewać na działce:tak:
Monia jak to na drugi dzień komuni?:baffled: pierwszy raz o czyms takim słysze:baffled:
 
Witam sie i ja:-) u nas też piekne słoneczko i zapowiada sie upalny dzień:-) wekend minął nam mega szybko w sobotę grilowaliśmy na działce, a impreza zakończyła sie u nas;-) wczoraj juz grzecznie po obiadku bylismy na rowerze, lodach i placu zabaw, a potem pojechaliśmy popodlewać na działce:tak:
Monia jak to na drugi dzień komuni?:baffled: pierwszy raz o czyms takim słysze:baffled:

Aneta bo u nas komunie przeważnie robią 2 dni:tak:niedziela ,poniedziałek:tak:
 
reklama
Do góry