reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

hej!!!

u nas pada, pada i pada......a w pracy mam zimno, zimno i zimno...ubralam sie dzis malo elegancko, ale cieplo, bo wczoraj tak zmarzlam od nóg, ze szok!!!

musze isc do fryzjerki!!!!!!!!!!!!juz od 2 tyg. sie wybeiram i ciagle mam cos wazniejszego popoludniu. w tym tyg. ta Psotka mi zajmuje czas!!! ale mysle, ze jutro juz dam rade.

w koncu kupilam Julitce sandalki. jezdzilam za nimi od weekendu majowego. i albo nie am rozmiaru, albo za drogie, albo kupilam bez Julitki i byly za duze. a wczoraj wybieralysmy razem i ciezko bylo, bo te sie nie podobaja, te jakies tam. przeciez kupuje buty, ktore zaakcpetuje moja dama, a nie te, ktore wg mnie sa najladniejsze.

Agus, kicha, ze nic nie wyszlo, ale lepiej zrezygnowac od razu, niz sobie robic nadzieje, ze to cos fajnego. a z praca J. OK?
 
reklama
Ruda -Iza gratulacje :-) już wiadomo skąd ten nagły powrót na BB;-) jak samopoczucie???

Donkat
ja mam tak samo z fryzjerem milion spraw po południu ale ja to tak odkładam bo strasznie nie lubię jak mi grzebią we włosach wrrr ale cóż muszę w końcu się wybrać bo zaczynam przypominać króla LWA

Muszę się pochwalić mój syn dzisiaj zdobył swój pierwszy medal na przeglądzie tańca towarzyskiego tańczył Walca :-)
 
dziewczyny mam pytanie dotyczy wklejania zdjęć a raczej usuwania
Czy któraś z Was wkleja zdjęcia przez ten spinacz ???
Jak usunąć te zdjęcia które są wgrane wcześniej???
 
Nuśka dzięki, zastanawiałam się czy ktoś zauważy :-D Samopoczucie całkiem nieźle. Jestem jeszcze przed ogłoszeniem nowiny rodzinie. Dziś idziemy do teściów. A reszcie czyli moim rodzicom, siostrze i dla zony brata męża chyba będę musiała powiedzieć przez skype :confused2: Omar juz wie i ciągle chce oglądać zdjęcie z USG, mówi że w brzuszku mam dzidzie a potem urodzi się Adaś (najlepiej żeby był identyczny jak jego kolega:-D).

Nuśka gratuluje medalu. Walc to nie byle co. WOW musisz być bardzo dumna.
 
witam,

bylysmy z Julitka wczoraj w koncu u fryzjerki. zapuszczalam niunce grzywke, ale jednak nie mialo to sensu. teraz ma piekna krociutka grzyweczke. a ja kontynuuuje zapuszczanie, tylko mam pocieniowane na calej dlugosci.

Muszę się pochwalić mój syn dzisiaj zdobył swój pierwszy medal na przeglądzie tańca towarzyskiego tańczył Walca :-)

sssuuuuupppeeeerrr!!!!!!!!!!!!!! to bylo w przedszkolu??




Iza, i ja gratuluję. Niestety ja nie zauważyłam wczoraj suwaczka, tylko sobie pomyślałam, że pisać Ci się nie chce :-D;-)

ja to samo:zawstydzona/y:

Iza, gratulacje i dobrego samopoczucia zycze!!


znowu ziiiiimno!!!!!
 
witam z kawką brrr zimno u nas rano jak wróciłam z biegów to z wiatru mnie uszy i głowa bolała:sorry:
Donkat niezłe te pytania u weterynarza normalny lekarz niekiedy tak zdrowiem człowieka się nie zainteresuje jak ten...
Iza Gratulacje niech kruszynka zdrowo rośnie w brzuszku:-)na kiedy masz termin?
Nuśka gratulacje dla Igorka :-)Pewnie dumna jesteś z synusia bo są powody do dumy:-):tak:

Ola dzis idzie prędzej do przedszkola i widzę że lepiej mi zorganizowac się jak nie musze robic obiadu na 12 i z wszystkim się wyrobic :tak:
wczoraj po okazyjniej cenie koleżanka sprzedała mi rowery:-)2 rowery za 400zł :tak:oni kupują sobie nowe już jakies bardziej wypasione za 1400zł a te im by zajmowały tylko miejsce a rowery fajne może z 5 lat mają :tak:
a i mężuś zamówił mi nowy telefon tzn wziął na siebie w mixie i od dziś będe posiadaczką SOny Ericsson xperia mini pro:-)
 
Monia, same dobre wiesci:-)

powinnma dzis ostro pracowac, bo od jutra do wtorku zastepuje E. i nie bede miala czasu an swoje sprawy, ale....nie che mi sie!!!!!! zimno mi !!!!!!!!!!!
 
reklama
Kobietki, ogladacie You Can Dance?
wczoraj prtzegapilam odcinek: chcialo mi sie spac ok.21,00, wiec czekajac chcialam sie zdrzemnac na 15min, no i przebudzialm sie o 22,30!!!!!! zajrzalam do net, zeby zobaczyc co sie wydarzylo. denerwuje mnie, ze ten Bartek ciagle przechodzi, a odpadaja duzo lepsi tancerze:crazy:
 
Do góry