reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Wow Agulka rewelacja:-) GRATULUJE:-) Normalnie bym butle wina postawiła ale jutro do pracy:sorry: tak czy siak trzeba będzie to oblać;-) no i dawaj jakieś szczegóły:-)
 
Witam i ja z kawką oczywiście ;-) słoneczko za oknem pięknie świeci:-) więc mam nadzieję, że to wreszcie powoli zapowiada wzrost temperatury:tak: wczoraj miałam luźne popołudnie bo młoda umówiła sie z przyjaciółka swoją i musiałam ją zawieść i gdyby nie to zimne wiatrzysko to pewnie bym się na działce zaszyła bo oczywiście po tym deszczu od nowa wszystko trzeba plewić:wściekła/y:
Aga zdradź jakieś szczegóły plis:-)
 
witam

na wszystko mi brakuje czasu....
wczoraj bylam w koncu z Psotka u weterynarza. doznalam szoku. dlugo by opisyswac, podam tylko niektore pytania p.wterynarz: jaki ma kolor moczu? zaraz sprawdze po sutkach, czy nie ma urojonej ciazy; widzę,ze nie ma żółtaczki i blada też nie jest......:szok::szok::szok:
w efekcie zrobiona miala morfologie, na ktorej wyszla małopłytkowość, ale nie ma jeszcze anemii...miala podana kroplowke i mnostwo zastrzykow.

umeczylam sie tam z tym moim dzikusem niemiloseirnie a dzis powtorka:baffled:

oprocz tego mialam jescze kilka innych przygod wczorajszego dnia.
wieczorem bylam wykonczona

Agus, ale swietne wiesci!!!!!!

podpisalam dzis umowe w przedszkolu na przyszly rok
 
Wow Agulka rewelacja:-) GRATULUJE:-) Normalnie bym butle wina postawiła ale jutro do pracy:sorry: tak czy siak trzeba będzie to oblać;-) no i dawaj jakieś szczegóły:-)

SUPER:-):-):-):-)wkońcu słoneczko zaświeciło:tak:

dzień dobry:-)witam z kawką ;-)

Witam i ja z kawką oczywiście ;-) słoneczko za oknem pięknie świeci:-) więc mam nadzieję, że to wreszcie powoli zapowiada wzrost temperatury:tak: wczoraj miałam luźne popołudnie bo młoda umówiła sie z przyjaciółka swoją i musiałam ją zawieść i gdyby nie to zimne wiatrzysko to pewnie bym się na działce zaszyła bo oczywiście po tym deszczu od nowa wszystko trzeba plewić:wściekła/y:
Aga zdradź jakieś szczegóły plis:-)

Kawka i kanapeczka wiosenna, mniam mniam:-)

Aga... sssuuuuupppeeeerrrrr!!!!! Swietne godziny przy dzieciakach

witam

na wszystko mi brakuje czasu....
wczoraj bylam w koncu z Psotka u weterynarza. doznalam szoku. dlugo by opisyswac, podam tylko niektore pytania p.wterynarz: jaki ma kolor moczu? zaraz sprawdze po sutkach, czy nie ma urojonej ciazy; widzę,ze nie ma żółtaczki i blada też nie jest......:szok::szok::szok:
w efekcie zrobiona miala morfologie, na ktorej wyszla małopłytkowość, ale nie ma jeszcze anemii...miala podana kroplowke i mnostwo zastrzykow.

umeczylam sie tam z tym moim dzikusem niemiloseirnie a dzis powtorka:baffled:

oprocz tego mialam jescze kilka innych przygod wczorajszego dnia.
wieczorem bylam wykonczona

Agus, ale swietne wiesci!!!!!!

podpisalam dzis umowe w przedszkolu na przyszly rok

no i już nie mam job:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wczoraj i dziś byłam na tj szkoleniu i dowiedziałam się kilka "fajnych" rzeczy o tej firmie......... plajta -jednym słowem mówiąc........... więc się nie pakuję w tarapaty:no:, przekręty, niepłacenie składek i to rzadnych:sorry2:, w w ogóle NIEWYPŁACALOŚĆ i fikcja.

A TAK PIEKNIE BYŁO I KOLOROWO
 
reklama
Do góry