reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam

podobniez ostatnbi dzien ciepla dzis i czeka nas zimny weekend!!

wczoraj po poludniu mialam lenia i...nie robilam nic. poszlam z Julitka na rower, wypilam piwko z sasiadem i na tym sie skonczyla moja aktywnosc:zawstydzona/y:

Agus, nie moge obejrzec filmiku, bo moj komp nie daje rady go odtworzyc:-(
 
reklama
Agulka super Maja i pozostali tańczą:tak::-)
a ja muszę się pochwalic jaki Mateusz dzielny chłopak;-)byliśmy dziś u dentystki i pani wyleczyła mu ząbka a Mati siedział grzecznie nawet nie zajęknął:no::-)a w nagrodę od pani dentystki zażyczył sobie pastę do zębów :-Da jak później poszliśmy na miasto to wszystkich przechodniów zaczepiał i mówił ,,zobacz jaka mam pastę dostałem od dentystki":-D:-Da i wybrał sobie różowy kolor plomby:cool::-D
 
Monia, gratki dla Matiego!! a gust ma niezly:-D:-D

lece zaraz do domku a potem do kolezanki.

Milego weekendu babeczki!!!!!
 
Witam z kawką:)
z rana już biegałam brrr choc zimno było bo tylko 6st ale teraz już widac że bedzie dzis ładnie bo słoneczko jest:-)zrobiłam sobie dziś piling z kawy z dodatkiem oleju -rewelacja:tak:
muszę z matim się do laryngologa wybrac bo chrapie jak stary chłop dziś nad ranem przyszedł do nas do łóżka to po 15 min odniosłam go do jego pokoju bo nie umiałam usnąc przez to jego chrapanie:-Dpewnie będzie migdałek do usunięcia:sorry:
 
Witam się i ja juz po kawce;-) u nas też zimno, ale słoneczko się przebija:-) po przedszkolku musze z młodą skoczyć na działkę bo wczoraj skończył mi się zeszłoroczny koperek więc musimy trochę na wieźć a przy okazji zobaczymy czy po deszczu nam coś wyrosło;-) a że młoda zaznaczyła, że ona tez chce jechaćto zaczekam na nią;-)
Monia gratki dla Mateiego, a co do koloru plomby to dość orginalny kolor jak na chłopca;-):-D
Aga super dzieciaki tańczyły, świetny występ:-) a Majusia widać w swoim żywiole:-)
 
witam

u nas bylo nawet ciekawie w weekend: w osobte Julitka pojechala z P. TIRem do Lublina na rozladunek i zaladunek. lyz mi sie krecily w oczach, jak wyjezdzali i patrzylam na te kruszynke za tak wielka szyba:szok:. mialo im zejsc krotko, ale byla kolejka i wrocili dopeiro ok.18,00, a wyjechali o 7,00! ale Julitka byla podbniez bardzo dzielna. nie marudzila i wrocila zadowolona.P tez szczesliwy, ze mial takiego wspoltowarzysza podrozy. tylko ja bylam smutna sama w domu i nie moglam sobie znalezc miesca...:zawstydzona/y:

kurcze, Psotka znowu cos jest niewyrazna. trzeba ja bedzie zawiezc do weterynarza, ale ja sama nie dam rady. musze cos wykombinowac

zrobiłam sobie dziś piling z kawy z dodatkiem oleju -rewelacja:tak:

moja siostra sobie ropbila kiedys kiedys i tez byla zadowolona
 
Aneta, ja tez wole kolor nr 2. osttanio w ogole mam faze na wszelkie odcienie fioltwo, amarantow, rozowy lubilam juz wczesniej...

jednka chyba sama pojade z Psotka, a nie chcialam, bo ona nie jest usluchana i mi zawsze na placu u weterynarza ucieka. to jest zwykly pies podowrkowy, wiec smyczy dla niej tez nie mam. a spora jest i ciezka. mysle jednak, ze jest pewnie slaba i nie bedzie mi robila psikusow, a musze jje jak najszybciej pomoc.
 
reklama
Dzięki za utwierdzenie mnie w decyzji;-) właśnie bardziej skłaniałam sie ku tej drugiej, ale potrzebowałam przysłowiowej kropki nad i;-):-D
 
Do góry