reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam z kawką:-)u nas dziś ładnie sie zapowiada słoneczko świeci mimo że rano jak szłąm biegac było tylko 4 stopnie
Aneta i co u okulisty? już wszystko ok?
 
reklama
Witam i ja już z resztka kawki;-) u nas tez zapowiada sie piękny dzień:-)
Monia co do oczka Tuśki nigdy nie będzie już ok chyba, ze w wieku 21 lat zrobi sobie korekcje laserową;-) teraz chodzi o to żeby wymusić na tym oczku możliwie jak najbardziej prawidłową prace i zminimalizować wadę. Jest to możliwe dzieki temu, ze oko cały czas się rozwija:tak: na każdej wizycie faktycznie widać poprawę teraz jednak daliśmy trochę ciała bo częściej zapominaliśmy zakleić oczko niż o tym pamiętaliśmy:zawstydzona/y: przyznałam sie pani doktor do tego bez bicia i ona przekonała Tuśkę, żeby zaklejać oczko do przedszkola a potem już bedzie miała z głowy popołudniu;-) wczoraj Tuska była pierwszy raz z plasterkiem i wywołała zachwyt u dzieci teraz wszystkie chcę takie kolorowe oczka;-):-D umówiłam się z paniami że po obiadku może już sobie odkleić:tak: i myslę, ze tak chyba będzie najlepiej;-)
 
To ja też witam:)

niestety nadal z bólem gardła i zawalonymi zatokami o może znacie jakiś cudowny sposób na zawalone zatoki i zapchane uszy :cool2::eek:

Donkat Anecia
pracowite dziewczyny z Was ja Was podziwiam nigdy nie lubiłam "grzebać w ziemi":no:

Aga ho ho co z Tobą ??? taka mało "mówna" się zrobiłaś, co u Ciebie jak się mieszka w domku ? jak z sąsiadami pewnie się już przyzwyczaiłaś jak sąsiedzi masz już jakiś ulubionych??? jakąś przyjaciółkę ???

Justyna a jak u WAs z domkiem?mieszkankiem zdecydowaliście się już na coś bo wiem że mieliście coś na oku ale nie pamiętam czy rezerwowaliście czy czekaliście na rozpoczęcie budowy???

MAjandra jak studia???
 
Witam o poranku:-) ja już po kawce i właśnie wróciłam z banku;-) miałam iść do kuzynki na kawke ale nie mogę sie do niej dodzwonić wiec zaraz się chyba przebiore i pojade na działke bo cieplutko aż chce sie coś robić i przy okazji może troszke sie opale;-) a popołudniu śmigamy do Polanicy na te zajęcia z Tuśką i Szymkiem:-) ciekawe czy im się spodoba:dry:
Nuśka przede wszystkim zdrówka życzę, a super środka nie znam bo odpukać nigdy chyba jeszcze nie miałam problemów z zatokami:no: a co do grzebania w ziemi to ja też zawsze mówiłam że się do tego nie nadakje i nie lubię;-) ale wszystko się zmieniło od kiedy mamy swoją działke;-) sama siebie chwilami nie poznaje:szok::-D
 
witam

ale zachrzan od samego rana!!!

zezloscilam sie, bo kolezanka mi powiedziala, ze te wszystkie kwatki, ktore wysialami chcialam, zeby juz kwitly, to beda dopeiro w przyszlym roku!!!! wywalilam wiec i wczoraj zakupilam gotowe. na tarasie jest juz kolorowo:-)

To ja też witam:)

niestety nadal z bólem gardła i zawalonymi zatokami o może znacie jakiś cudowny sposób na zawalone zatoki i zapchane uszy :cool2::eek:

Donkat Anecia
pracowite dziewczyny z Was ja Was podziwiam nigdy nie lubiłam "grzebać w ziemi":no:

Nuska, dnia mi brakuje na prace na podworku. siedzialabym tylko i grzebala w tej ziemi:-)
A Aneta tez kiedys mowila, ze nie wyobraza sobie siebie w takiej pracy i co....sama sie sobie teraz dziwi:-D:-D

co do gardla i zatok, to naprawde polecam ssanie oleju. kiedys o tym pisalam juz. nawet osotanio w koncu poczytalam forum o tym i tam wlasnie duzo osob sobie chwalilo w walce z zatokami.
 
Witam się z kawką o poranku:-) ja już po zakupach, zupka się gotuje i zaraz śmigam dalej robić na działce;-) kupiłam troche kwiatów ale takich wieloletnich i chce nasadzić;-)
Nuska, dnia mi brakuje na prace na podworku. siedzialabym tylko i grzebala w tej ziemi:-)
A Aneta tez kiedys mowila, ze nie wyobraza sobie siebie w takiej pracy i co....sama sie sobie teraz dziwi:-D:-D

Święte słowa;-):-D
 
reklama
Witam
To ja też witam:)


Aga ho ho co z Tobą ??? taka mało "mówna" się zrobiłaś, co u Ciebie jak się mieszka w domku ? jak z sąsiadami pewnie się już przyzwyczaiłaś jak sąsiedzi masz już jakiś ulubionych??? jakąś przyjaciółkę ???
a tak jakoś:confused:

W tym filmie, czas: 5:30 występ Majuśki, ubrana na fioletowo wychodzi jako prowadząca drugiej grupy z lewej strony monitora;-), potem tańczy mniej więcej na środku , na początku między "żółtymi";-)
Gawex Media - Internet, telewizja, telefon - Złocieniec, Czaplinek, Kołobrzeg, Koszalin, Szczecinek, Świdwin, Połczyn Zdrój, Barwice, Borne Sulinowo, Czarne
 
Do góry