reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Ja też mam taka nadzieję, bo już mi power i chęć do wszystkiego minęła i znów odstawiłam małą do przedszkola a sama zalegam w łóżeczku:zawstydzona/y: ale zaraz wstaję i biorę się za jakaś robote;-)
Kurcze własnie mnie olśniło, że powoli powinnam zacząć myśleć o organizacji mojej trzydziestki:szok: nie wierzę, że to już za chwilę:szok::zawstydzona/y::sorry:
 
Ostatnia edycja:
witam

widze, ze wszystkie z dluuugiego weekendu zadowlone. ja rowniez. spedzilismy bardzo milo ten czas: wycieczki, grille. moja siostra byla. szkoda, ze sie skonczylo i trzeba bylo powrocic do szarej rzeczywistosci.

a zimno u nas jak i chyba wszedzie.
 
A u nas popołudniu nawet się rozpogodziło:tak: i pojechaliśmy z dzieciakami na Podzamek:tak: Szymon czuł się jak w siódmym niebie:-) pojeździł koparką i traktorem :-D Tuśka trochę się bała ale ostatecznie traktorem ze mną pojeździła;-) jeszcze na konieć M im pokazał sortownik i byli jak w siódmym niebie, aż na koniec Szymek wujka wycałował i ukochał za taką wycieczkę a wierzcie mi on się trzyma na dystans od m;-) i takie okazjonalne czułości zdarzają się bardzo rzadko:sorry: a ogólnie dzień wariata grubo po 13 mnie natchnęło zeby sprawdzić kiedy mamy kontrole u okulisty. Zaglądam do portfela a tam 7.05 godz13:szok: byłam święci przekonana że dopiero po 20 mamy tą kontrolę:sorry: szybko zadzwoniłam i przeprosiłam za spóźnienie pani doktor powiedziała, ze jak zdąrze do 14 to nas przyjmie. Nigdy tak nie pędziłam przez miasto samochodem, a nawet nie chce mówić ile razy wymusiłam pierszeństwo i złam przepisy:zawstydzona/y::szok: ale zdąrzyłyśmy;-) więc się opłacało;-)
 
hejka!!

poplewilam wczoraj troche truskawek, bo siostra mnie nastraszyla, ze nie widac ich bylo z trawy. ja dawno w tamtym miejscu nie bylam, wiec jje uwierzylam. zachodze wczoraj a tu pieknie wygladaja truskaweczki, kwitna, a ze chwasty tez byly, to inna sprawa. podejrzewam, ze siostra patrzyla gdzie indziej, a ze ona tak sie "zna", to juz inna sprawa:-D:-D:-D

mnie znowu wczoraj migdal zaczal bolec i to tak porzadnie.

Nuska, jak u Ciebie zdrowko?

Aneta, spokojnego dzis dnia zycze!
 
Ostatnia wczoraj i pierwsza dziś:-) witam z poranną kawką;-) zaraz nastawiam zupe i o 10 ma przyjść do mnie koleżanka na kawke. W przedszkolu wywiesili listy i ogólne zamieszanie:szok: Tuśka jest w grupie 4-5 latków ale nie mam zamiaru się buntować bo zostaje z tymi samymi paniami i ze swoimi najlepszymi funfelami więc luzik do tego jeszcze w grupie będzie miała swojego kuzyna Dawidka więc będzie ok;-) ale szkoda mi dzieciaków które porozwalali po innych grupach. Podbno rodzice mają pisać do dyrektorki żeby przywróciła poprzedni stan rzeczy, ale nie sądze żeby coś zmieniła:sorry2:
 
O widzę, że jednak Donkat pierwsza była;-) ja truskawki już dawno ładnie wyplewiłam:tak: mam nadzieję, że dziś popołudniu będzie w miare ładnie bo chciałabym na działke podjechać porobić troche, bo w środe do pracy a w czwartek popołudniu jedziemy z dzieciakami do Polanicy do www.klubzyrafa.com są zajecia otwarte i chcemy zobaczyć jak się dzieciakom spodoba to ich zapiszemy;-)
 
ale szkoda mi dzieciaków które porozwalali po innych grupach. Podbno rodzice mają pisać do dyrektorki żeby przywróciła poprzedni stan rzeczy, ale nie sądze żeby coś zmieniła:sorry2:

u nas tak zrobili w tym roku przedszkolnym. Julitki stara grupe rozdzielili na 2 i podokladali "nowe" dzieci. Julitka wlasnie teraz chodzi do 4-5 latkow

ja bym chciala, zeby im zmienili panie. ale wiem, ze dla dzieci to nie byloby zbyt dobre posuniecie. wkurzaja mnie te ciumdzie. wczoraj mi jedna podniosla cisnienie, ale nie ebde opisywac, bo dlugo by zeszlo. w kazdym badz razie pani, ktora ma pod opeika moja dziecko juz drugi rok nie potrafila mi odpowiedziec na pyatanie: jak pani ocenia rysowanie Julitki??????????? motala sie, krecila i mlwila, ze nie pamieta, bo ostatni m-c chodzila do pracy na popoludnie a oni wiekszosc zajec maja do poludnia!!!:baffled:

O widzę, że jednak Donkat pierwsza była;-) ja truskawki już dawno ładnie wyplewiłam:tak:

udalo mi sie;-)

ja truskawki tez juz w tym roku plewilam. wyrwalam sie chyba za szybko, bo juz drugi raz musze:-D:-D
 
reklama
o to do 4-5 latków by się mój Mati nadawał a przydzielony jest do grupy 5-6 latków z czego większosc to pewnie 6 latki:sorry2:no a jeśli chodzi o grupy i panie to u nas co roku się zmieniają:tak:
 
Do góry