reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Gratuluję serdecznie kolejnej Wrześniowej Mamusi! Czekam na więcej rozdwojeń, bo widzę, że wreszcie coś się ruszyło wśród nas.
A mnie znowu boli brzuch, tyle że niezbyt mocno, chociaż to się powtarza co jakiś czas, ale jeszcze nie mierzyłam, z jaką częstotliwością.

Idę się położyć chyba, chociaż jak siedzę to mniej boli. Dam znać, jakby coś...
 
Witam.
O 1 w nocy odeszły mi wody.Po godzinie miałam skurcze co 10 min.Własnie ruszamy na porodówke.Trzymajcie za mnie kciuki.Pozdrawiam.
 
O, Gabids - no to życzę powodzenia na porodówce:tak::tak::tak:

A ja dalej 2 w 1; skurcze jak zwykle ucichły po kilkudziesięciu minutach wzmożonego "ataku". Na razie nic się nie dzieje. Kuba wyjątkowo grzeczny (chociaż nie chwal dnia przed zachodem i dwulatka przed drugim śniadaniem:-D:-D:-D), udało się bez nerwów i histerii przeprowadzić zabiegi wokół siuraska i podać lekarstwa, choć nie obyło się bez maleńkiego przekupstwa.

Kuba dzisiaj ze mną, więc kończę, bo już mnie ciągnie do zabawy. Trzymam kciuki za rozdwajające się i rozdwojone. Może uda mi się jeszcze od czasu do czasu zajrzeć.
 
dziewczyny czy to jest możliwe dostać okres tydzień po porodzie?? boję się że mi się szew zerwał bo nie wiem skąd ta krew :no::confused::sick:
 
Gabdis pewnie jesteś już mamusią?:-)

A jak tam u Bedismal Igasi i Rudej-Izy? Pewnie też już tulicie maluszki?

A mi się coraz gorzej zasypia każda pozycja jest po chwili nie wygodna:-( ale co będę marudzić wy Też tak miałyście no nie które jeszcze pewnie mają ale tych juz tu coraz mniej. Wiecie co to dziwne uczucie kiedy tak większość ma już swoje maluszki a Ty musisz czekać.

Dziewczyny już wcześniej pytałam ale chyba nikt mi nie odpowiedział mam pytanie odnośnie położnej. Jak to jest to my informujemy jak już urodzimy czy macie już jakąś wybraną wcześniej?
 
reklama
blimka, krew w tydzien po porodzie to normalka. Nie mowili Ci tego w szpitalu?:confused:

heh no nie jestem jakims głąbem wiem że sie krwawi, ale mi ta krew już sie zamieniła w taką wydzieline brązowo żółtawą a tu nagle jasna krew czysta mi się pojawiła:eek:
i tak już biore antybiotyki przez te szwy ale mam nadzieje ze to jednak macica a nie rana mi krwawi
mam doła ostatnio, wczoraj ryczałam razem z dzieckiem bo już nie daje rady:-(
 
Do góry