reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja:-) uporałam się ze słoikami wreszcie;-) jeszcze tylko buraki stoją w zalewie do wieczora;-) kuzynka nawiozła mi ze wsi wszelkich dobrodziejstw i trzeba było przerobić:tak: na zimę będzie jak znalazł choć przyznam, ze nienawidzę robić wszelkich zapraw:baffled:
Monia tęsknimy co z tym Twoim lapkiem?
 
reklama
witam


obzeram sie wlasnie tofikami:zawstydzona/y:


dzis braklo pradu w pracy na ponad 2godz. fajnie bylo, bo tel. nie dzialaly, ale....jutro bedzie sajgon od rana, bo niestety kompy tez nie dzialaly:wściekła/y:

przez te wstretna pogode i nawal pracy chodze notorycznie niewyspana:-(


bylismy w czoraj u moich b.dobrych kolezanek z liceum. zjechaly sie do mamy, jedna z Brazylii, druga z Wloch. fajniutko bylo, tylko za krotko


Pozdrowionka!
 
Aneta, ja też nie lubię w słoiki kłaść, a szkoda, bo jeść lubię :-D

Donkat, to się koleżanki porozjeżdżały :szok: Ciekawe jakie mają życie w innych krajach?

Maciuś wczoraj nauczył się jeździć na dwóch kółkach. Bardzo szybko mu to poszło. Wsiadł i pojechał :laugh2:
 
Czesc wrzesniowki,
Wpadlam na chwilke przywitac sie bo juz wrocilismy z Indii.To byly nie zapomniane 2 tygodnie.Zal bylo wyjezdzac.
Wpadne na forum jak ogarne sie ze wszystkim.
Serdecznie Was pozdrawiam.
 
Witam.

U nas jest tak jak było.

Majandra BRAWA dla Maciusia ( tak przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin.................... innym Aniom też)
justa jak babcia.
Gabits ale musiało byc przezycie byc w takim kraju.
Donus buziaki.
Nuska podobno jestem troche podobna teraz do Ciebie:-D tak moja córcia wczoraj stwierdziła jak zobaczyła mnie po małej metamorfozie, mam włosy obcięte na chłopa a kolor rubinowy

Pozdrawiam wszystkie
 
witam!

zaraz do domku, super!

Majandra, kurcze, Julitka nie umie sama na 4kolkach jezdzic,a Macius taki zdloniacha!

Gabids, wierze, ze bylo super!

Agus, to zobaczymy kolorek i fryz?


znowu pada!!!!!!!!!


Pozdrowionka dla wszystkich!
 
Agulka, ależ Ty jesteś zmienna dziewczyna :-D:szok: (dzięki za życzenia :tak:)

Gabids, zazdroszczę takich wakacji. Napisz coś więcej jak się już ogarniesz po podróży.

Donkat
, ja też jestem zaskoczona jak szybko mu to poszło, bo zawsze troszkę do tyłu był w ruchowych sprawnościach.

U mnie małe światełko w tunelu. Koleżanka z pracy ma znajomą w domu dziecka niedaleko mojego miejsca zamieszkania i ponoć mają być przyjęcia od września. Postaram się jak najszybciej złożyć CV.
 
Majandra to trzymam kciuki oby sie udalo:tak:

Aga tylko szczujesz tymi fryzurkami krotkimi,bo mi sie marzy,ale raczej sie nie obetne z tego co mi juz uroslo.

Babcia ok, sil nabrala, apetyt ma co prawda gada nieco od rzeczy i jakies zwidy ma czasami,ale lekarz mowi,ze jak na jej stan zdrowia to wyniki ma ok, gorzej z psychika. Twierdzi,ze ma stan depresyjny. Taki plasterek ma przyklejony niby przeciwbolowy,ale tak z ciocia sobie rozmawialysmy,ze to chyba morfina jest,albo cos narkotyczne i po tym na lekkie shizy.

Gabids a Wy rodzine tam macie?
 
Majandra ogromne gratulacje dla Maciusia my tez się przymierzamy do nauki bez dodatkowych kółek ale nie ma komu kółek odkręcić ;-)

Aga Jak podobna do mnie to na pewno wyglądasz świetnie;-);-) pozdrowienia dla Majeczki.................. a gdzie fotki???

Anecia hop hop???

Donkat ja mam już tej pogody dość mam wrażenie że walczę o każdy oddech buuuuuuuuuuu ale lato w sumie dobrze trafiliście z tą pogodą bo teraz jeden dzień pada następny jest pochmurnie i tak w koło.
 
reklama
Majandra to trzymam kciuki oby sie udalo:tak:

Aga tylko szczujesz tymi fryzurkami krotkimi,bo mi sie marzy,ale raczej sie nie obetne z tego co mi juz uroslo.

Babcia ok, sil nabrala, apetyt ma co prawda gada nieco od rzeczy i jakies zwidy ma czasami,ale lekarz mowi,ze jak na jej stan zdrowia to wyniki ma ok, gorzej z psychika. Twierdzi,ze ma stan depresyjny. Taki plasterek ma przyklejony niby przeciwbolowy,ale tak z ciocia sobie rozmawialysmy,ze to chyba morfina jest,albo cos narkotyczne i po tym na lekkie shizy.

Gabids a Wy rodzine tam macie?

Tak Justka mam w Indiach rodzine i wiesz jestem z tego niesamowicie dumna.Tyle milosci i pozytywnych emocji nie przezylam w swoim calym zyciu co tam przez 2 tygodnie.

Majandra po podrozy to juz sie pozbieralam haha jeszcze tylko musze sie ogarnac emocjonalnie.Ciagle wisimy na telefonach albo czatujemy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry