reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam się w słoneczny poranek:-) zalatana ostatnio jestem i na nic nie mam czasu:baffled: Marta na urlopie więc ciągnę co drugi dzień a tak w kółko działka, dom i nawet nie mam kiedy zajrzeć:zawstydzona/y: Monia mnie zmobilizowała i jestem;-) przesyła wszystkim pozdrowienia niestety nie wie kiedy zrobia jej lapka:-( co więcej wreszcie postawiliśmy młodej palc zabaw na działce:-) no i muszę się pochwalić, że mąż mi kupił autko:-)
Majandra gratki dla Maciusia zdolniacha z niego:-) a za pracę oczywiście trzymam kciuki:tak:
Gabids ale Ci zazdraszczam:-) oczywiście tak pozytywnie;-) i błagam o zdjęcia:tak:
 
witam

u nas drugi dzien slonce-rozpieszcza nas to lato!!!!!!:-D


poza tym leci dzien za dniem :praca, dom, praca i tak w kolko

jutro ma przyjechac do nas kolezanka z liceum z rodzinka! ciesze sie, bo widzialysmy sie ostatnio na jej weselu 4lata temu


Julitka wyglada jak jeden wielki babel-tak ja gryza komary!!!! ogolnie duze teraz tego dizadostwa sie anroilo! od tygodnia tak grasuja, ze sie nie da na dworze posiedziec

U mnie małe światełko w tunelu. Koleżanka z pracy ma znajomą w domu dziecka niedaleko mojego miejsca zamieszkania i ponoć mają być przyjęcia od września. Postaram się jak najszybciej złożyć CV.

trzymam kciuki!!!

Babcia ok, sil nabrala, apetyt ma co prawda gada nieco od rzeczy i jakies zwidy ma czasami,ale lekarz mowi,ze jak na jej stan zdrowia to wyniki ma ok, gorzej z psychika. Twierdzi,ze ma stan depresyjny. Taki plasterek ma przyklejony niby przeciwbolowy,ale tak z ciocia sobie rozmawialysmy,ze to chyba morfina jest,albo cos narkotyczne i po tym na lekkie shizy.

babcia moze miec schizy z racji wieku

Donkat ja mam już tej pogody dość mam wrażenie że walczę o każdy oddech buuuuuuuuuuu ale lato w sumie dobrze trafiliście z tą pogodą bo teraz jeden dzień pada następny jest pochmurnie i tak w koło.

no wlasnie jkak to jest: u nas pada, u Ciebie pada, a co tydzien mam kogos na wakacjach nad morzem i twierdza, ze slonko i plaza!:szok:
 
witam

u nas drugi dzien slonce-rozpieszcza nas to lato!!!!!!:-D


poza tym leci dzien za dniem :praca, dom, praca i tak w kolko

jutro ma przyjechac do nas kolezanka z liceum z rodzinka! ciesze sie, bo widzialysmy sie ostatnio na jej weselu 4lata temu


Julitka wyglada jak jeden wielki babel-tak ja gryza komary!!!! ogolnie duze teraz tego dizadostwa sie anroilo! od tygodnia tak grasuja, ze sie nie da na dworze posiedziec



trzymam kciuki!!!



babcia moze miec schizy z racji wieku



no wlasnie jkak to jest: u nas pada, u Ciebie pada, a co tydzien mam kogos na wakacjach nad morzem i twierdza, ze slonko i plaza!:szok:
no nie wiem, ale 100km od morza to od tygodnia słonka nie widzielismy i ciągle PADA:wściekła/y: nawet teraz wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Witam.Jeszcze nigdy tak źle się nie czułam jak dziś rano, nawet będąc w ciążach.............. masakra, zawroty i ból głowy, wymioty, zalana zimnym potem, drgawki od śropdka................. juz mi ciut lepiej, ale dopiero wstałam..............Maja dzielnie się zajęła bratem i mogłam poleżeć

Aneta zazdroszczę autka

aaaaaaaaaaaaaaaaaa i pracy pewnie nigdy nie znajdę, niedawno dostałam ofertę ale praca od 12 do 20:-:)-:)-:)-:)-:)sad::sad::sad::sad::sad:
 
Agulka zobaczysz prędzej czy później napewno trafisz coś sensownego:tak: a co Ciebie tak połamało?Czymś się zatrułaś?Zdrówka w każdym bądź razie życzę:tak:
Donuś właśnie ostatnio oglądałam w telewizji jakiś program i mówili, że w tym roku jest plaga komarów:wściekła/y: bidny Julitka:-( u nas odpukać jakoś specjalnie duzo ich nie ma:no:
 
Witam się w kolejny paskudny dzień:wściekła/y: ja chcę słoneczka:baffled: dodatkowo wkurzyłam się dziś rano na maksa:wściekła/y: i chyba wybiorę się nakłaść jobów derektorce przedszkola:wściekła/y: dziś Tuśka pierwszy dzień po wakacjach do przedszkolka wstała cała uradowana i w podskokach z uśmiechem na buzi wyszła z domu:-) przychodzi a drzwi budynku do którego chodziła zamknięte:wściekła/y: poszłyśmy na drugą strone okazuje się, ze już od dzisiaj ma być w nowym budynku, dotego jeszcze jest w grupie u innej pani, ogólne zamieszanie mała się popłakała a mi chciało się wyć z wkurzenia:wściekła/y: na domiar złego jeszcze okazało się, ze jej ukochan Olusia jest w innej grupie:wściekła/y: a my tak je zapewniałyśmy z Anią, że jeszcze w sierpniu będą razem w grupie:wściekła/y: Tuśka się nie mogła doczekać a tu taka lipa:wściekła/y: jak mała nie będzie chciała chodzić do tych innych pań to poważnie rozważam zatrzymanie jej do września w domu:baffled: zresztą sama już nie wiem:sorry2:
 
witam


łoj, jeszcze 1 dzien takiej paskudnej poogdy i wykorkuje!!!!
wczoraj to sie smialismy z P, ze niunka nas z rodziny wypisze, bo co poszla na dwor, to my kic na mala drzemke:-D. ojje, kazdy maly ruch to byl wielki wysilek i spalibysmy caly dzien!!!!!!!!

dzis tez mi sie nudzi w pracy i chetnie bym sie przytulila, a w doatku cos polamana jestem po wczorajszym lezeniu gdzie popadnie:szok:byleby tylko oczy zamknac:-D

obejrzelismy wczoraj "Och Karol 2". P oczywiscie zazdroscil Karolowi tylu kobiet i czestotliwosci;-), bo on sie czuje caly czas pokrzywdzony. Agus, jak Twoj J;-)

mislismy w sobote gosci. jejku, z niektorymi osobami nie widze sie kilka lat a przy spotkaniu tematow nie brakuje i mam wrazenie, ze sie wczoraj widzielismy.



Aneta, to w sierpniu u was przedszkole am dyzur? moze dlatego jest inna pani, bo to teraz to chyba taka zbieranina z wielu przedszkoli, przynajmniej u nas tak jest
 
Nie jestem Aneta pewna,czy to dobry pomysl,bo co zrobisz we wrzesniu? A teraz jakos sie pomeczy, poplacze i przyzwyczai sie.

Ale sie wybawilam na weselichu http://zawakol.sale-weselne.pl/ w rzeczywistosci wyglada jeszcze lepiej, jedzenie przepyszne i jakie roznosci byly, wodka pycha
wink2.gif
, zespol b.dobry,skrzypaczka byla i lampiony
 
Ostatnia edycja:
Wiem wiem;-) w pierwszej chwili na gorąco mi nerwy puściły i dotej pory mnie trzyma bo nie rozumiem jak mozna robić takie zamieszanie no i do cholery skoro podjęli przez ten miesiąc decyzje o takich zmianach to trzeba było w jakiś sposób nas uprzedzić są przecież telefony i poczta:wściekła/y: ale trudno jakoś się przemęczymy tym bardziej, ze ja prawie cały sierpień rypie co drugi dzień:crazy: zresztą zobaczę co młoda powie jak wróci bo moze się okarze, ze w sumie luzik i jest zadowolona, a ja nie potrzebnie się stresuje:baffled: oby:baffled:
Justka no to super, ze jesteś zadowolona przynajmniej odbiłaś sobie to poprzednie nie udane;-) mam nadzieję, ze i ja we wrześniu będę zadowolona:sorry2:
Donuś mnie ta pogoda też dobija:wściekła/y: 4 kawy w ciągu dnia walę, a i tak jakby mnie kto w łeb walną:confused: podobno od jutra ma się pogoda poprawic:baffled: oby bo normalnie nie wyrabiam:no:
 
reklama
ojje, Justka, fajowy ten obiekt! robi wrazenie!
daleko mieliscie to wesele. a to juz polowa drogi do mnie;-)

objadam sie zelkami-no bo przeciez tylek mam jeszcze maly:crazy:
 
Do góry