reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam


widze, ze pisze sama ze soba

dzis u nas pada caly dzien. nie ma sensu wychodzic z domu. siedzimy sobie i delektujemy sie czasem spedzonym razem.
przy okazji P robi porzadek w filmach z kamery a ja pichce.


pozdrowionka!
 
reklama
Witam i ja:-) pogoda u nas jak u Donkat:wściekła/y: żyć się odechciewa:wściekła/y: zaraz się chyba wezmę za prasowanie:sorry2: wczoraj byliśmy u znajomych młoda się z ich córką tak wyszalała, że obudziła się dziś o 10:30:szok::-) od jej urodzenia tak długo nigdy nie pospaliśmy:no::-) jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie, a myślami już jestem we Władku:-) już mi się po nocach ten urlop śni;-)
 
Witam się o poranku z pracy:-) oczywiście z kawką;-) pogoda jakby się poprawia tzn gdzieniegdzie przebija się słoneczko;-) mam nadzieję, ze mu się uda bo ten wczorajszy dzień zupełnie mi nie pasował:no: chciałabym przd wyjazdem oberwać agrest na działce i porobić soki, ale jak będzie tak padać to kiepsko to widzę:sorry:
 
witam


u nas dzis powtorka deszczu z wczoraj

niunki rano dobudzic nie moglam

bardzo intensywny tydzien mi sie szykuje, duzo jezdzenia i zalatwiania przed wyjazdem


nawet mam chwilke w pracy, zeby Was odwiedzic

Anetka, widze, ze dzialkowicz z Ciebie an maxa!

ja jestem w strachu, bo zaczynaja sie u nas ogorki. teraz robi tesciowa, a boje sie, zeby sie nie skonczyly, zanim worce z morza

P wczoraj jechal po poludniu, jakos tak dziwnie i smutno bylo, bo zazwyczaj wyjezdzal nad ranem. nJulitka az sie poplakala, jak zamykalysmy brame :((((
 
Donus ja też za szybko się pochwaliłam, bo słonko zniknęło i znów leje:wściekła/y: co do ogórków to ja też się bojam że za nim wrócimy to je szlak trafi:sorry: no i podejrzewam, że też pomidory dojdą:sorry: no ale przez to przecież z wyjazdu nie zrezygnuje;-):-D
 
Hejjjjj
U nas jako tako;-) dzis juz nie pada, słonko świeci w cieniu 21 stopni. mam nadziję że pogoda sie zacznie poprawiać.
Jutro na kilka dni przyjeżdza Mai kuzynka, juz nie może się doczekać

A ja a raczej my mamy humor do bani...... ach szkoda gadac............ trafili nam się sąsiedzi identyczni jak Kargule:wściekła/y: ze słynnego i kultowego filmu:wściekła/y:
 
Agus, to Wam 'zazdroszcze" takich sasiadow! to Ci z lewej strony jak sie stoi przodem do domu? ta, od dymu?
 
ja od wczoraj mam u siebie mamę i Olivkę będą do środy
Donkat huśtawka zrobiona ? pochwal się placem zabaw Julitki na fotkach
u nas bleeeeeeeeeeee pada i pada mam nadzieje ze do naszgo wyjazdu nad morze pogoda sie poprawi:sorry:
mateusz widzi jak babcia pali papierosy i co chwile chodzi za mną i mówi że tez chce palic:-D
 
reklama
Donkat huśtawka zrobiona ? pochwal się placem zabaw Julitki na fotkach
u nas bleeeeeeeeeeee pada i pada mam nadzieje ze do naszgo wyjazdu nad morze pogoda sie poprawi:sorry:
mateusz widzi jak babcia pali papierosy i co chwile chodzi za mną i mówi że tez chce palic:-D

nieee, hustawka dopiero w trakcie. przygotowalismy drezwo w sobote. oczywiscie tesc krecil nosem i sie upieral, zeby nie robic. on ma inny pomysl i by zrobil. szkoda tylko, ze nie ma na to czasu, a po drugie, to skoro P chce zrobic sam, to jaiz to problem? ach ten tesc, nikt go nie pyta o zdanie a on sie wtraca i zawsze najmadrzejszy!
nasz placyk zabaw nie jest okazaly, bo mamy malo miejsca. dlatego tez ta hustawka nie ebdzie miala zadnej siatki wspinaczkowej obok, czy czegos podobnego, bo sie juz nie zmiesci. mamy piaskownice, zjezdzalnie, basen i trampoline.

Monia,
Mati maly palacz:-D. a D pali?

Justka, jakie wiesci z pracy????

ja powinnam nadrabiac i byc zapracowana, ale jakos dzis nie mam nastroju. niunka w nocy sie przebudzila i nie molga zasnac. po 5 probach przylozenia glowy do poduszki wzielam ja do siebie. zasnela migiem, a ja sie tluklam jeszcze jakis czas-wwwrr!!! dzis spi u babci, bedzie mi smutno, ale sie wyspie ;)
 
Do góry