reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam


ale sie najadlam!!!


wczoraj weszlam wieczorem an wage i mile zaskoczenie, bo przed okresem i wieczorem (po calym dniu jedzenia) wazylam 58kg, a zazwyczaj bywalo 60. juz widze, ze stres z pracy daje wyniki

dzis mialam normalny dzien w pracy, t zn zdazylam ze wszystkim (tak mi sie wydaje), bez galopu na leb-na szyje. tak powinno byc

Justka, a jak u Ciebie?


Majandra, myslisz, ze jak masz mgr to juz nie bedziesz znami gadac???;-)
co z praca?


Ten tydzien Mateusz jest u tesciowej,a pozniej bede wozila go do mamy tylko godziny musimy sobie poukladac i bedzie git. Mam nadzieje:-D


no widzisz, wszystko sie da poukladac


jutro ostatni dzien przedszkola u nas i trzeba bedzie wozic mala do tesciowej. w piatek to moze zostanie z Kamilkiem.


kurcze, pierdzi mi tlumik , z kazdym dniem coraz bardziej i boje sie, czy dotrwam do soboty, zeby P mogl go zrobic. a jezdzic musze-wwwrrr!!!
 
reklama
Aneta mozna byc przygotowanym, spodziewac sie najgorszego,a i tak jestesmy zaskoczeni,ze to juz, ze jednak sie stalo...

No u mnie sama nie wiem. Jutro niby ostatnio dzien probny, caly czas nie tam gdzie powinnam, czyli jakies 20 km od siebie zamiast 6 w Trzemesznie. Boje sie,ze to wlasnie na tym sklepie chce mnie zostawic,bo tam jest 1 dziewczyna codziennie po 10h plus soboty. Nie usmiecha mi sie to,bo bo dziennie kursowalabym ok.60km, na paliwo pojdzie polowa pensji, caly dzien w dupi.e, a do tego nie zawsze jest tak,ze mam auto w garazu. Do Trzemeszna podwiezie mnie tesciu lub wsiade w autobus,a do Witkowa juz nie.Okaze sie jutro
 
troche glupio, jakby Cie wykiwali. a do ktorego mijesca szukali??

WSZYSTKICH PAWŁOM I PAWEŁKOM, PIOTROM I PIOTRUSIOM SKŁADAM SERDECZNE ZYCZENIA Z OKAZJI IMIENIN!!!!

Monia jak u Was?
 
troche glupio, jakby Cie wykiwali. a do ktorego mijesca szukali??

WSZYSTKICH PAWŁOM I PAWEŁKOM, PIOTROM I PIOTRUSIOM SKŁADAM SERDECZNE ZYCZENIA Z OKAZJI IMIENIN!!!!

Monia jak u Was?
a jednak mnie uprzedzi łas hihihi Ja również dołanczam się do tych życzeń:tak:

Donus to ważysz tyle co ja:-D, to sa plusy stresowej roboty:-)
monia i jak tam z Oleńką??????????????????/

Justa oby własnie w h** nie chcieli Cie zrobić

Aneta smutne wieści

majandra????????????????????????/
 
Ostatnia edycja:
troche glupio, jakby Cie wykiwali. a do ktorego mijesca szukali??

WSZYSTKICH PAWŁOM I PAWEŁKOM, PIOTROM I PIOTRUSIOM SKŁADAM SERDECZNE ZYCZENIA Z OKAZJI IMIENIN!!!!

Justa oby własnie w h** nie chcieli Cie zrobić
Majandra chyba oblewa jeszcze mgr i porzucenie pracy:-D

Jak rozmawialismy to ja mialam na mysli Trzemeszno i rozmowe traktowalam jako rozmowe o Trzemesznie,a dopiero pozniej wyszlo,ze otwieraja jeszcze jeden sklep i ze maja jeszcze w Witkowie. Najgorsze ejst to,ze rowno ze mna przyszla zona jakiegos kolegi szefa i ze to ona moze zostac w Trzemesznie,a nie ja
 
Witam
Olusia po zabiegu ok:tak::-)ale swoje przeżyłam;-)
Justyna trzymam kciuki za Trzemeszno:tak:
Aneta:-(
Donkat Twoja waga to moje marzenie:cool2:które nigdy się nie spełni :no:bo jest źle źle źle i wstyd mi bo tak zawzięcie się odchudzałam i gdy waga przestała spadac to moja motywacja poszła sobie gdzies:zawstydzona/y::wściekła/y:
 
witam


u nas dzies leje od rana. i tak ma byc kilka dni
martwie sie, jaka bedzie pogoda na nasze wczasy???????????????


od pon. zaczynam staz. dzis zadzwonili z UP i bylam podpisac papiery, a wczoraj, jak bylam sie odfajkowac-mialam termin, to jak nigdy dotad, zarzucali mnie ofertami pracy

niunka u babci, czekam az przyjedzie


dobrze, ze przelozylam P imieniny na po wczasach, bo w te sobote trudno by bylo zrobic grilla przy takiej pogodzie

a jednak mnie uprzedzi łas hihihi Ja również dołanczam się do tych życzeń:tak:

Donus to ważysz tyle co ja:-D, to sa plusy stresowej roboty:-)

bo po rozmowie z Toba dojechaalm do domu i Kamilek mial wlaczony komp, wiec od razu nadrobilam zaleglosci ;)

waga teraz OK, ale pewnie zaczne odrabiac, jak sie w pracy uspokoi. dzis mi sie tak chcialo cos slodkiego 9 a dawno nie jadlam), ze az poprosila kamilka, zeby mi z domu przyniosl:szok:

Witam
Olusia po zabiegu ok:tak::-)ale swoje przeżyłam;-)

Donkat Twoja waga to moje marzenie:cool2:które nigdy się nie spełni :no:bo jest źle źle źle i wstyd mi bo tak zawzięcie się odchudzałam i gdy waga przestała spadac to moja motywacja poszła sobie gdzies:zawstydzona/y::wściekła/y:


no to super, ze zabieg sie pomyslnie udal!

Monia, mowilam Ci, zebuys wrzucala fotki, jak masz zalamanie silnej woli. Ty naprawde duzo schudlas. dawaj dalej!!!


Justka, i co sie okazalo? gdzie bedziesz?
 
Wiadomość od Majandry:
,,Pozdrowienia dla wszystkich wrześniówek z Bielska-Białej. Pogoda brzydka, ale Maciek świetnie się bawi.
 
reklama
witam!!


ja cche ciepelka!

tlumik naprawiony-uuufff! balam sie, ze go po drodze gdzies zgubie

musze jeszcze w nast tyg jechac do mechanika z jakas pierdołą, bo P nie zdazy przed wyjazdem nad morze tego zrobic

P dzis z braku konkretnego zajecia wymyslil, ze zrobi niuni hustawke, bo tylko tego jej brakowalo na placyku zabaw. no i drzewo juz obrobione- zmoja pomoca ;)

Majandra,
a to niespodzianka1 mileo wczasowannia! widzialas sie z Doti i Luandzia?


Milego weekendu!
 
Do góry