reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam i ja.
Majandra trzymam mocno kciukasy

Donuś szkoda Julitki, ale to taki zdradliwe powietrze, że nie waidomo kiedy, gdzie i jak. Mój mały wczoraj skończył antybiotyk, powinnam na kontrole iśc ale nie mam kiedy, jutro jadą J z Mają do Czarnego a my z Adaśkiem w domu musimy nas spoakowac bo wyjeżdzamy do Jarosławca do soboty.

Dzis dzień był bardzo miły, popłakalismy sobie trochę, bo Majeczka już nie jest przedszkolakiem, potem poszliśmy na obiad do Chińczyka, spacer i do domku.

Miłego długiego weekendu Wam życzę i nie zapomnijcie do Dniu Taty we czwartek.:-)
 
reklama
Donuś zdrówka dla małej księżniczki

Aga
dzięki za przypomnienie zapomniałam o dniu ojca :zawstydzona/y:no i udanej zabawy w weekend życzę
Majandra trzymam kciuki
 
Anecia już Ci składałam życzenia ale zapomniałam dodać że to juz ostatnie dwa-"dzieścia" od przyszłego roku będzie "dziści" i witamy w klubie ;-):-p:-p
 
Aga napisz pozniej jak reakcja Majki:-)
Moje wlosy uratowane. Maz zrobil nam niespodzianke i jutro rano ruszamy na niemca, wracamy w niedziele tak wiec zycze Wam milego długiego weekendu:-D
A od poniedzialku ide wuuuurrrrrraaaaa do pracy. Po kolejnych krzykach pojechalam na solidny obchod po Trzemesznie i w hurtowni budowlanej szukali sprzedawcy. Do konca czerwca okres probny,a jak bedzie wszytko git to umowa. Troche mnie martwia godziny,bo jest otwarte od 7-17,ale opanujemy pozniej, na razie mam chodzic na 8
Majandra 5,czy 6??? Kurna nawet na opijaniu mnie nie bedzie
 
Justyna no super wieści cieszymy się razem z Tobą:-):-):-)no i udanego długiego weekendu super niespodziankę wam S zrobił:))
Donuś jak Julitka się czuje?
Agulka jak reakcja Mai?
Majandra i jak????????????

Mateusza chyba dopadł jakis wirus bo wczoraj wieczorem wymiotywał zwiniłam wszystko na czekoladę bo gdy mama nie widziała zjadł całą na raz:sorry2:ale w nocy znów wymiotywał i rano znów 2 razy więc kupiłam Coca-Colę i poiłam go nią przez strzykawkę co chwile po troszkę i o dziwo przeszło miał ok południa mega biegunkę ale od tamtej pory spokój:tak:
 
Ostatnia edycja:
witam!!!


zla jestem, bo mala psitka jeszcze wariuje zamaist sie klasc. a jutro jedziemy ze znajomymi do Bałtowa Park Dinozaurów - Jurapark Bałtów - Dinozaury, wiec musi sie wyspac.


musze sie wam pochwalic, ze zrobilam dzis bardzo dobry uczynek: bylam na podworku, chodnikiem jechali na rowerach chlopcy(gimnazjum) a jeden z nich szedl pokiereszowany i kolo mojej bramy polozyl sie, bo nie mial wiecej sily. spytalam, czy im pomoc: nie. nie zwazajac na to poszlam, patrze, a on cale kolano we krwi, druga noga i dwie rece zdarte i krew widac. blady, slaby. okazalo sie, ze jechal na kirownicy jednego z chlopakow i spadl. poszlam po gaziki i wode utleniona, obmylam rany, zabandazowalam kolano. pytam, czy daleko mieszka, czy da rade isc. no mowil, ze pojdzie. zaproponowalam, ze go podwioze. nie chcial. poszli. za kilka minut wrocilo 2 chlopakow i prosza o podwiezienie tamtego, bo poszedl kawalek i nznow oslabl. wsiadlam, zawiozlam. dziekowal mi bardzo i kilka razy, a ja sie cieszylam, ze moglam pomoc


[Maz zrobil nam niespodzianke i jutro rano ruszamy na niemca, wracamy w niedziele tak wiec zycze Wam milego długiego weekendu:-D
A od poniedzialku ide wuuuurrrrrraaaaa do pracy. Po kolejnych krzykach pojechalam na solidny obchod po Trzemesznie i w hurtowni budowlanej szukali sprzedawcy. Do konca czerwca okres probny,a jak bedzie wszytko git to umowa. Troche mnie martwia godziny,bo jest otwarte od 7-17,ale opanujemy pozniej, na razie mam chodzic na 8
Majandra 5,czy 6??? Kurna nawet na opijaniu mnie nie bedzie

Justka, hip hip huuurrraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suuuper!!!!! to po 10godz dziennie bedziecie pracowac??? Ty obrotna jestes, to sie na pewno szybko wdrozysz. ale super!!!!

milego weekendu u siostry

Agus, wam tez milego pobytu. nie chwalilas sie nic ywjazdem.
teraz na Ciebie kolej w znalezieniu pracy. uda sie, zobaczysz!

Mateusza chyba dopadł jakis wirus bo wczoraj wieczorem wymiotywał zwiniłam wszystko na czekoladę bo gdy mama nie widziała zjadł całą na raz:sorry2:ale w nocy znów wymiotywał i rano znów 2 razy więc kupiłam Coca-Colę i poiłam go nią przez strzykawkę co chwile po troszkę i o dziwo przeszło miał ok południa mega biegunkę ale od tamtej pory spokój:tak:


ooo, a co to za licho?
lepiej mu?

Julitka jak zdrowa. czasem pokasluje, ale zadnych oznak choroby nie ma.

Majandra, czekamy......
 
Wow Majandra:-) kciukasy zaciskałam i cieszę się razem z Tobą:-) super ogromne gratki:-)
Monia jak mati?
Donuś dobrze że z Julitką już lepiej:tak: a dobry uczynek:-) super czasem naprawdę opłaca sę pomóc wiesz, że dobro dwa razy do nas wraca:tak:
NUSKA :-p;-):-D JA I DZIEŚCI:szok: JESZCZE MAM ROK;-):-D
Justa super wieści:-) nawet nie wiesz jak zacieszam razem z Tobą:tak::-)

A u mnie młyn w pracy wczoraj nie miałam czasu poskrobać się po tyłku a co za tym idzie zajrzeć do Was:zawstydzona/y: no bo długi wekend się zaczął;-) dziś dzień taty i grilek zamiast obiadku na działce:-) a no i nie wiem czy się chwaliłam ale mąż mi zrobił mega niespodziankę i na urodziny kupił mi małą wieżę do kuchni o której już od jakiegoś czasu mażyłam:-) bo mój stary bumbox wysiadł i teraz na okrągło w kuchni gości zakopower i wyrostek:-)
 
reklama
Witam się:-) Tuśka wstała dziś z gorączką:confused2: zero kaszlu, katru nic :no: dałam jej paracetamol i witaminki i czekam co dalej:sorry: lata i szaleje jakby nic jej nie było więc mam nadzieję, że to jakieś takie chwilowe dziadostwo:sorry:
 
Do góry