reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam w pochmurny zimny poniedziałek
niedziele spędziliśmy miło przy grillu był brat z żoną i córcią oraz moja mama i już umówilismy kiedy Olivcia przyjedzie do nas na wakacje:tak:
Donuś mieliście intensywną ale pewnie miło spędoną niedzielę:-)a z kaszlu Julitki dobrze żeby nic się nie rozwineło :no:
Aneta :-(kilka dni i będzie po sprawie pewnie ;-)
 
reklama
Witam i ja.

My tez mieliśmy dosc intensywny weekend, dzisiejszy poranek zreszta też, dzieci są ostatnie dni w przedszkolu, czyli dzis i jutro.
Mam jakies dla Mai przygotowac przemówienie, bo jutro w imieniu całej grupy będzie żegnac Pania wychowawczynie:-) no i przedszkole.

Aneta duże miłości a wszystkiego najlepszego bo lada chwila i urodzinki bedziesz miec:-)

Monia nic nie piszesz o Oli gorączce, jak tam ???????

Nie wim czy pisałam, ale w średę robimy Mai niespodzinkę, dogadalismy się z Panią dyrektor ze starego przedszkola, zeby Maja mogła do nich pójsc na cały dzień w środę do swoich dawnych kolegów i koleżanek............. mmmmmmmmmmm a może juz pisałam.............. nie pamiętam ,ale bardzo się cieszę a ona nic o tym nie wie i pewnie będzie przeszczęśliwa
 
Agulka gorączka Oli mineła w piątek popołudniu i juz na szczęscie nie wróciła:-)dziś juz Ola poszła do przedszkola:tak:
A Maja będzie miała extra niespodziankę :))
Aneta Wszystkego Naj Naj Naj z okazji rocznicy a na urodzinki to jutro Ci złożę życzenia;-)
 
Dzięki kochane za życzenia:-) ja dziś od rana wiszę na telefonie i obdzwaniam klientki z tupperware, ale zamówienie już zebrane;-) więc mam luzik i mogę sie wziąć za chałupe;-) przez ten brak pogody jakoś moc mnie opuściła i nic mi się nie chce:dry:
Donuś jak Julitka?
Monia dobrze, że u Olci tak szybko wszystko się rozeszło:-)
Aga Majeczka pewnie będzie zachwycona:-)
 
Witam
wkońcu pogoda się poprawia a ja od kilku dni chodzę i nucę ,,lato lato lato czeka...(...)już za parę dni za dni parę...":-D
Ola ostatni dzień w przedszkolu tzn ostatnie zajęcia bo jutro jeszcze maja wycieczkę do pszczyny do zagrody żubrów:tak:
dziś mam w planach takie większe porządki mam nadzieje że nie zawisnę przed kompem i plan zrealizuje;-)
Aneta WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
 
Witam i ja:-) wczoraj popołudniu pogoda w miarę dopisała więc wreszcie wybrałam się na działeczkę:-) mam nadzieję, że i dziś się uda:baffled: bo narazie nic na to nie wskazuje:eek: też mam dzisiaj w planach większe sprzątanie, ale coś zapału brak:crazy: najchętniej zaszyłabym się pod kołderką:-D
Monia dzięki za zyczenia tu i na gg;-):-)
 
witam


oj, ale dzis byl meczacy dzien w pracy!!!! zeby tylko przetrwac do poniedzialku i jakos bedzie. teraz, przed tym dlugim wekeendem taki szal z zamowieniami

jak sie ciesze, ze wczoraj calkiem przypadkiem poszlysmy z Jultika do p. doktor, bo...okazalo sie ze ma zapalenie oskrzeli!!!!!ja w szoku, bo przeciez TYLKO kaslala. pierwsze w zyciu oskrzela. dzis i jutro jest u babci.

wlasnie z racji nieobecnosci niunki mialam dzis duzo planow na robote po poludniu.
jeszcze mi tylko zostala koncowka depilacji


Anetka, przede wszystkim zycze Ci zdrowka, milosci i zrozumienia w rodzinie, milej atmosfery w pracy i usmiechu od losu
Nie wim czy pisałam, ale w średę robimy Mai niespodzinkę, dogadalismy się z Panią dyrektor ze starego przedszkola, zeby Maja mogła do nich pójsc na cały dzień w środę do swoich dawnych kolegów i koleżanek............. mmmmmmmmmmm a może juz pisałam.............. nie pamiętam ,ale bardzo się cieszę a ona nic o tym nie wie i pewnie będzie przeszczęśliwa

ale bedzie pisku ze szczescia!!!!

Aneta, ode mnie też przyjmij spóźnione życzenia. Jestem ze wszystkim do tyłu, ale już niedługo koniec tej męczarni :-)

Majandra, jutro twoj dzien. trzymam kciuki!

a plan z suwaczka nadal zamierzasz zrealizowac?
 
reklama
Do góry