reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja.

Gabits ja również dziś u fryca spędziłam godzinkę

U nas w nocy była burza, ale nadal duszno.


Nad ranem dostalismy wiadomośc , że babacia J ( Donuś wiesz która....) poszła do Aniołków. Pogrzeb jeszcze nie wiadomo kiedy, bierzemy dzieci ,a el na cmentarz ich nie biorę, nie będę pokazywać ryku, płaczu itp.......... na ceremonie podrzucę do koleżanki
 
Witam

Aga
widziałam fotki ładna fryzurka tylko dlaczego takie małe zdjęcia wklejasz ja muszę sobie lupę kupić

Majandra
jak tam praca napisana ?

Aneta
a kiedy idziecie na to weselisko?
 
Witam się w kolejny piękny słoneczny poranek:-) oczywiście z kawką;-) Marta na urlopie więc teraz będę co drugi dzień pracować:confused2: ale cóż kolejna ja jestem do urlopu;-)
Gaguś super!Pewnie, ze stabilizacja jest najważniejsza a nie takie ciagłe szarpanie się czy przedłużą czy nie, no i oczywiście kaska większa też się przyda;-) oby to był wreszcie jakiś przełom i wszystkie inne sprawy zaczęły się również u Ciebie układać po twojej myśli:tak:
Nuśka negocjacje udane;-) ale mam problem z tą kiecką bo chciałabym coś takiego co bym później jeszcze do pracy mogła np założyć a nic takiego mi się w oko wczoraj w galerii nie rzuciło:baffled: mierzyłam jedną i bardzo mi się podobała gorzej jak w niej wyglądałam:szok::-D a na domiar złego jeszcze się z M pochapałam bo sobie ubzdurał że mi kupi adidasy:szok: a ja tak często chodzę w sportowych butach że normalnie szok:-D i mam jeszcze całkiem dobre więc mu powiedziałam ze wolę żeby mi te 300zł dał a ja je spozytkuję na coś co mi sie naprawdę przyda;-) więc stwierdził że albo buty albo nic no i wojna gotowa;-) na szczęście wieczorem doszliśmy do kompromisu;-) oczywiście na moja korzyść bo jakżeby inaczej:-D

O mi buty sportowe też wystarczają na długo bo ja rzadko ubieram tylko na rower.

Dobrze, że mi przypomniałyście o tym spisie :-) bo ciągle sobie obiecuję że to zrobię i zapominam;-)

o spis właśnie jak to jest każdy musi ???? A gdzie to właściwie się wypełnia macie jakąś stronkę ??? Bo ja tez się przymierzałam ale zabieram się za to jak do jeża


Kurcze mój młody ma żółty język nie wiem czy coś dzisiaj takiego jadł czy to jakieś dziadostwo po antybiotyku??? A dostawał dicoflor- probiotyki i jogurty nie wiem co to może być muszę poobserwować czy to schodzi czy cos się przypałętało.
 
Nuska witaj:-) na weselicho idziemy 11 czerwca;-) a co do spisu to ja w googlach wpisałam spis powszechny i weszłam w piewszego linka, zarejstrowałam się i się spisałam;-):-D
 
Monia ja bym padła na stojaco................ a przespałaś się choc trochę póxniej?
nie nie przespałam się ale wieczorem jak padłam to nawet niewiem kiedy usnełam

Jestem po rozmowie, zobaczymy co z tego wyjdzie, najpóxniej za 2 tygodnie ktoś juz ma pracowac.
trzymam kciuki

Dzień dobry:-):-):-):-):-):-):-)
Mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-) tak, Justyna w moim starym miejscu pracy, ale już nie na zastępstwo, nie na umowe zlecenie tylko na normalna umowę o pracę- na początek na 3 miesiące, później dalej :-):-):-)
Jeju jak się cieszę:)
jej super GRATULACJE należało Ci się:-):-):-)

Szalona o 2.30 nie opłacało się isc spać to o której Ty wstajesz rano codziennie????
wtygodniu wstaje ok 7;-)a w sobotę i niedzielę to różnie między 9-10...;-)
witam!
na dzis sie umowilam z pania rachmistrz. spisalyscie sie juz? ja chcialam przez net, ale mnie wstrzymalo na jendym pytaniu. a jestem wylosowana do ankiety reprezentacyjnej, wiec duuuzo pytan jest
tak u nas ostatnio była dziewczyna nas spisac i tez miałam tą dłuższą ankietę:tak:
Czesc laseczki,
Czas mi leci ostatnio jak blyskawica.Ja dorabiam gdzie moge do tego
szykujemy sie do komuni i prawie codziennie sa proby w kosciele i egzamin.Ja obmyslam jak tu wszystko zorganizowac i pomiescic gosci chociaz za bardzo nie licze na wiele osob :baffled: ale w razie czego trzeba byc przygotowanym.
Majandra komunia 5 czerwca.

Dzisiaj niunka nie idzie do przedszkola bo mam fryzjera na 11(ciecie i kolor) A o 13 zapowiadaja burze :shocked2:Wiec sie dlugo nie polansuje z wlosami :baffled:
o to komunia juz tuż tuż:tak:a jak fryzurka?burza była
Witam i ja.

Gabits ja również dziś u fryca spędziłam godzinkę

U nas w nocy była burza, ale nadal duszno.


Nad ranem dostalismy wiadomośc , że babacia J ( Donuś wiesz która....) poszła do Aniołków. Pogrzeb jeszcze nie wiadomo kiedy, bierzemy dzieci ,a el na cmentarz ich nie biorę, nie będę pokazywać ryku, płaczu itp.......... na ceremonie podrzucę do koleżanki
:-:)-:)-(
Nuska witaj:-) na weselicho idziemy 11 czerwca;-) a co do spisu to ja w googlach wpisałam spis powszechny i weszłam w piewszego linka, zarejstrowałam się i się spisałam;-):-D
to tak jak my;-)
 
Ze spisem to jest tak,ze ok. 20% ludnosci zostala wylosowana do spisu. Moze mysla,ze wszyscy sie rzuca do spisu przez internet,a moze jakies dane szacunkowe sobie z tego zrobia. U nas byla pani,ale tylko dlatego,ze zaczelam spisywac przez internet i nie dokonczylam.

Nuska z jezykiem to moze byc np. grzyb po antybiotyku, moze byc objawem jakiejs choroby,a moze cos poprostu zjadl. Jesli nie bedzie mial odruchu wymiotnego to umyj mu jezyczek szczoteczka i zobacz,czy wroci.

Gagulec, super!! Juz jakis pewniak jest:tak:
Gabits nie wiem jak u Was,ale u mnie byla wieczorem burza.
 
witam z rana!


jjeku, wczoraj an aerobiku sie nabawilam kompleksow. byly takie 3dziewczyny z sasiadeniej wioski(tam tez maja 2razy w tyg.) i naprawde sa super wycwiczone, gibkie, itp itd. a ja????????????????????

u nas dzis raz deszcz, potem slonko, a teraz znow sie chmurzy. ale nawet zbytnio zimno nie ejst. tylko pewnie trawa bedzie rosla jak szalona, a ja nie mam kiedy skosic

ciekawe, jak bedzie w niedziele, gdy mamy komunie

Nad ranem dostalismy wiadomośc , że babacia J ( Donuś wiesz która....) poszła do Aniołków. Pogrzeb jeszcze nie wiadomo kiedy, bierzemy dzieci ,a el na cmentarz ich nie biorę, nie będę pokazywać ryku, płaczu itp.......... na ceremonie podrzucę do koleżanki

wiem, wiem
Przykro mi

Ze spisem to jest tak,ze ok. 20% ludnosci zostala wylosowana do spisu. Moze mysla,ze wszyscy sie rzuca do spisu przez internet,a moze jakies dane szacunkowe sobie z tego zrobia. U nas byla pani,ale tylko dlatego,ze zaczelam spisywac przez internet i nie dokonczylam.

a ja wlasnie uwazam inaczej.
te 20% to bylo wylosowane do tych dlugich ankiet-reprezentatywnych. a dopieor jak skoncza je, to zaczna chodzic z krotkimi.
u nas wczoraj jzu byla pani i co sie okazalo....ze do mojego gospodarstwa mieli przypisango mojego sasiada:-D
 
reklama
Do góry