reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
GRATULACJE DLA ULECZKI

NO I HARSHARANI DO DZIEŁA I NIE WRACAJ SAMA

ja po wczorajszych imienikach, super, nawet się sama imprezka zrobiła, super
B się zmienia i moj nastrój wraz z nim na korzyśc, jestem spokojniejsza wyciszona mimo że też zmęczona,ale daje rade
nawet wczoraj się zmieściłam w jedne spodnie z przed ciazy, super jakiś miesiąc i wejde w reszte ciuchów.
 
Hejka! Uleczka! Serdeczne gratulacje! Może mi też się uda bez nacięcia, człowiek od razu będzie mógł chodzić normalnie....
My w szkole ćwiczyliśmy upięcia wieczorowe. Uciekam, bo nie mogę teraz poklikać
 
ULEECZKA-GRATULACJE!!​
Cieszę się,że jesteś wreszcie po, teraz wracajcie szybko z synkiem do domku, pewnie starsza pociecha juz tęskni.
Harsharani-ciekawe, czy my sobie tu piszemy, a Ty się tam biedna męczysz, ale z drugiej strony Ci fajnie, będziesz już po i będziesz miała swojego dzidziusia przy sobie! Czekamy na wiadomość!
Xeone-ciekawe, która z nas będzie pierwsza :tak:, ale jak piszesz,że masz już takie objawy, to może Ty? Ja jeszcze jutro nie moge urodzić, bo mój Staszek idzie dzisiaj na noc do pracy i przylatuje od razu po tej nocce, toby mógł nie wyrobić kolejnej nocki nie przespanej :tak:. Tak sobie zapalnowaliśmy,że wtorek mu zostawimy na zaaklimatyzowanie się i wieczorem, czy w nocy z wtoreku na środę możemy jechac rodzić. Ciekawe, czy Mateusz nas posłucha ;-).
Agutka-najlepsze życzenia urodzinkowe dla córeczki!
 
No,no...w koncu cos sie zaczyna rozkrecac??!!w koncu
:-D:-):-D!!!U mnie bez zmian,fakt,nastroj lepszy:tak:!!Przyjechala mamusia,wiec sprezam sie jak moge,zeby pokazac jej wszystko...Termin mam na wtorek:szok::angry::szok:.Ale nic specjalnie sie nie dzieje...na razie:-D.Mam nadzieje,ze nie bede przeterminowana...POZDRAWIAM WAS BABECZKI!!!Acha!!tu mamy lato:-p!!
 
Ja byłam dzisiaj na długim spacerze, teraz już normalnie przy chodzeniu czuję ucisk na kość łonową, więc chyba się ten moj wielkolud obniżył. Ale oprócz tego to mam bardzo kiepski nastrój.
 
Hej dziewczynki ja tylko na chwileczke zameldowac sie ze jestem, dalej w dwupaku...Nazbieralam zaleglosci w forum:tak: To juz 5 dni odkad nie jestem na fenoterolu i jakos cisza...:-D Buziaki

Ja już nie biorę fenoterolu od 15 dni i też cisza ale miło że się odezwałaś bo właśnie się zastanawiałyśmy co u Ciebie.

Harsh ciekawe co u Ciebie masz już Olafka czy pracujesz jeszcze nad spotkaniem się z nim. Trzymam kciuki cały czas:-):-)

Carioca skąd ten humorek ? Pewnie juz jesteś zmęczona tym czekaniem? ALe zdjęcie ze spacerku super naprawdę śliczne.

AsiaKc
ja poczekam jeszcze - nie bój nic :tak::-D
Myślisz że jednak nie zostanę tu sama;-) zobaczymy zobaczymy
 
reklama
Wrześnióweczki widzę, że chyba jeszcze nie wiecie, Harsharani dzisiaj urodziła Olafka.
Wielkie Gratulacje Harsharani. Olafku witaj na świecie.
 
Do góry