reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jestem, jestem i niestety jeszcze 2w1. Miałam kilka rzeczy do załatwienia i tak w piątek cały dzien nie było mnie w domku a wieczorkiem poszlismy ze znajomymi po raz ostatni do kina a poźniej na kolacje do knajpy. Wczoraj imieniny obu babć a dzisiaj przychodzi do nas brat M z żona i synkiem więc cos musze przygotować (i dlatego nie mam czasu nadrobic zaległości w czytaniu).
Rwa dokucza mi strasznie źle sypiam i zrobiłam sie bardziej powolna niż żółw. Bardzo bardzo chciałabym już urodzić (nawet dzisiaj w nocy). Brzuch tez mi juz znacznie opadł i zaczynają sie powoli takie bóle jak przed miesiączką. Może mały jednak będzie chciał wyjść trochę wczesniej?!? Nie obraziłabym się:-).

Harsh trzymam kciuki oby to bylo to :tak:. Może juz za kilka godzinke będziesz tuliła Olafka.

Ainaheled no to od jutra możesz rodzić :-):-):-). Ciekawe, która z nas urodzi pierwsza?
 
reklama
Uleeczka G R A T U L A C J E to wreszcie coś się ruszyło:-):-) bo już myślałam że czekacie na mnie tak do końca września żeby mi tu smutno na koniec samej nie było;-);-);-)
 
Uleeczka - gratulacje!!!
Harsh - powodzenia!

Mnie też w nocy obudził ból brzucha, taki miesiączkowy, ale nie miałam skurczy. Trwało to godzinę i przestało, może to nawet z ciążą nie miało nic wspolnego tylko brzuch mnie bolal po prostu..

Xeone - no rozumiem Cię świetnie, ja dziś w nocy też licyłam na to, e podjadę do szpitala, a tu nic z tego.
Agutka - wsystkiego najlepszego dla Twojej rocznej panienki!
Atruviell - po wczorajszej romantycznej nocce nic Cię nie bierze?
Izabelka - to napewno dobrze, że wyluzowałaś. Ja tak nie potrafię, z dnia na dień coraz bardziej pragnę urodzić.
 
Carioca na kiedy Ty masz właściwie termin? bo na liście jest napisane że wczoraj a po suwaczku to jeszcze parę dni?
 
Dziewczyny czy któraś z was ma kontakt z Maraniko bo ona coś długo się nie odzywa na sms-y też nie odpisuje. I tak jakoś ciągle się zastanawiam co u niej:confused:

Carioca zmienił się termin rozumiem że z Usg tak?
 
Nuśka, termin zmienił mi się po usg. Konkretnie po pobycie w szpitalu odjęto mi jeden tydzień. A Maraniko nie odpowiada, mam nadzieję że wszystko u nich ok.
 
Uleeczka! GRATULACJE!!! Czekam niecierpliwie na Wasz powrót :-) i na zdjęcia :-D

Agutka! Wszystkiego najlepszego dla Zuzanki!

Nic mi się nie chce dzisiaj :-(
 
reklama
Do góry