reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Mozna wziąć 100 ml napoju, a jak dla dziecka to nawet więcej,zawsze przewoziłam Małej picie, tylko kazali mi próbować przy odprawie, napić się troszkę poprostu i bez problemu. A poza tym w ostateczności można kupić wodę w bezcłówce, ja dla siebie tak kupowałam. Więc nie martwcie się tym.
 
reklama
To ja miałam gorzej, niestety nic nie mogłam wziąśc, a te 100 ml to też w jakies wymogi były. Aha i nie leciałam do kraju unii a poza. mam nadzieję że teraz jest lepiej.
 
Witam wieczorkową porą!
No i po przemeblowaniu. Suma sumarum wszystko wróciło na swoje stare miejsca, bo żadne inne ustawienie mi się nie podobało i nie było funkcjonalne. Qurcze, jakiś mały i nie ustawny zrobił się ten pokój. Najgorszy problem z biurkiem na komputer, nigdzie nie pasuje... Wszędzie wystaje i boje się, żeby Kuba się nie rozbił gdzieś w biegu o wystającą szufladę na klawiaturę czy coś... Tyle, że tak nie może zostać, bo tylko na miejscu biurka pod komputer mogę ustawić łóżeczko dla Tymka. Eh... Już sama nie wiem, jak to zrobić, żeby było dobrze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

O, właśnie się zaczął mecz... Małżonek woła:tak::tak::tak:. Dobrej nocy, kochane. Życzę, żeby się któraś z Was dzisiaj spokojnie rozpakowała, bo już nudno się robi:-):-):-).
 
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Na ktg wszytsko w jak najlepszym porządku, usg pokazało, że mały jest ułożony nadal główką w dół i ma ją juz bardzo nisko. Dzisiaj skończyliśmy 38 tydzien i wg usg waży ok 3,5 kg. Z tego co powiedział lekarz - nie powinien już wiele urosnąć. U mnie wszytsko pozamykane i w tym tygodniu nie powinnam urodzić. Następna wizyta za tydzień, zobaczymy co sie wtedy będzie działo.
Aha, pytałam o te bolące stawy w dłoniach i powiedział mi, że to jest normalne. Po prostu palce puchną i obciążaja stawy i to jest skutek uboczny. Niestety nic sie z tym nie zrobi.

Mnie dzisiaj strasznie zaczęło boleć coś w lewym boku. Boje sie, że to może byc rwa kulszowa. Ledwo co sie ruszam a każdy krok asprawia mi duży ból. Mam taka cichą nadzieję, że po nocy przejdzie.

Atruviell na terenie Uni można posługiwac sie tylko dowodem osobistym więc możesz dziecku wyrobic dowód. My będziemy sie jeszcze musieli starac o wizę dla Patryka więc tak czy inaczej musimy wyrobic paszport.

Ciekawe jak to będzie z tym odliczeniem od podatku? Czytałam, że Gilowska ma nadzieję, iż senat zmniejszy kwote odliczenia o połowę. No i ciekawe czy my będziemy mogły odliczyc sobie całość, część czy może nic? Pewnie okaże sie na dniach.

Ja jeszcze sobie troche poczytam i spadam do łóżeczka. Miłej i przespanej nocki wrzesnióweczki i do jutra.
 
Hej!
Dziś mokro i zimno ale mnie humor dopisuje.

Wiecie, skoro dziecko jest uznawane za człowieka od poczęcia to nasze Maluszki mają cały rok 2007 za sobą :-)
No i zakupy maluszkowe i opieka nad nim nie zaczyna się od dnia urodzenia przecież ale trwa całą ciążę!

Ja byłam dziś na wizycie i jutro jadę sobie na ktg kontrolnie.
Badania mam wzorowe, czasu jeszcze troszkę choć podobno mam niedoczekać do terminu - oby się sprawdziło!
Usg nie było ale będzie pewnie 17.09 (na następnej wizycie) - o ile dotrwam - jak mówi mój dr. A musze dotrwać bo 17 rano dopiero mój mężuś wraca :-)

Wiecie, że dziwne to w sierpniu tyle się rozdwoiło a nadszedł wrzesień i CISZA!!! :eek::confused: Ciekawe o co chodzi???
 
Harsarani,Kina!co Wy wyrabiacie swoim maluchom?ja tez mialam nadzieje,ze zalece do Polski na swieta,ale nie wiem...Zeby wyrobic paszport na 5 lat,musze czekac jakies 3-4 miesiace,to raczej nie zdazymy na swieta.Zreszta nie wiem jaki paszport...ja jestem Polka,moj narzeczony Slowakiem,a Emi urodzi sie w Anglii.I normalnie zglupialam:szok:.Jaki paszport?Polski,slowacki,a moze angielski?A dziecko jakie bedzie mialo obywatelstwo?no niezla zagadka...:tak::-D:tak:
 
"Wiecie, że dziwne to w sierpniu tyle się rozdwoiło a nadszedł wrzesień i CISZA!!! :eek::confused: Ciekawe o co chodzi??? "


dokładnie to samo miałam napisać!
 
reklama
wiecie... ja jak pojechalam raz z falszywym alarmem, to teraz jakos mi tak glupio bedzie szybko jechac do szpitala ;) Wiec poczekam..do poniedzialku nastepnego.

W ogole tak czytam Igasie...
Harsarani,Kina!co Wy wyrabiacie swoim maluchom?
i sie zaczelam zastanawiac czemu ona taka wkurzona :-D:-D i czemu nam tak wrzuca :-):-)
Po sekundzie zajarzylam, ze pyta o dowody i paszporty..

Wiec! ja bede sie starala wyrobic paszport, bo to ponoc szybciej jest. Ale w tym samym czasie bede myslec rowniez o dowodzie. Wiem, ze trzeba zglosic sie do ambasady, umowic sobie spotkanie, a pozniej czekac. Mam nadzieje, ze jednak do grudnia zdaze...Generalnie jestem juz zarejestrowana na stronie konsulatu i wlasnie przez strone tam umawia sie na spotkania...
 
Do góry