reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dziewczyny, to sie naprawdę dzieje!!! Już trzecia rozdwojona wrześniówka!!! Jaaaaaa:szok::szok::szok::-):-):-)
Super oglądałam przed chwila naszą listę ale fajnie wyglada jak już sa na niej pierwsze wpisy :-)

Carioca właśnie się dopatrzyłam że masz termin dokładnie w moja 6 rocznicę ślubu:-) ja też chcę;-) ale miałabym prezent hihihi :rofl2::cool::rofl:

Monia życzę ci żeby w środę się okazało ze maluszek prawidłowo ułożony trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Shinead - o tym samym pomyślałam. A ja mam jeszcze tyle do zrobienia!
Spojenie łonowe też daje mi się we znaki, ale dzisiaj chociaż doszłam do przychodni i z powrotem nie mając wrażenia, że moja macica zostanie gdzieś po drodze:-):-):-). Za to od rana mam jakiegoś nerwa, byle co wyprowadza mnie z równowagi.

Wróciłam z Kubą od lekarza, okazało się, że się jakaś lekka infekcja wirusowa nam się napatoczyła (głównie zapalenie dziąseł - nie wiem od czego:no::no::no: no i kłopoty brzuszkowo-jelitowe ale latem o nie nietrudno).

Odebrałam swoją morfologię i mocz, tzn. wyniki. Hemoglobina ok, ale reszta - albo za mało albo za dużo. Ciekawe, o czym to może świadczyć. Mam nadzieję, że w ciąży takie rozjazdy to normalka.

Acha, i mam pytanie - która następna??? Harsh! Tygrysek! Klavell! Gosik! Uleeczka! Dałyście się wyprzedzić! Do roboty! :-D:-D:-D
 
Harsh też chciałam napisać to co Sinead. Niepowinno się odciagać mleka przed porodem. Pobudzasz laktację w ten sposób a na razie to jeszcze niewskazane. Do tego przy ściąganiu mleka wydziela się oksytocyna która powoduje skurcze macicy!

No wlasnie od 37 tygodnia juz mozna to robic, poniewaz ciaza jest uwazana za donoszona. Z tego co mi powiedzialy panie w poradni laktacyjnej, to samo ssanie tak strasznie nie dziala. Dopiero po urodzeniu 'wlacza sie' wszystko porzadnie. Chyba wole hartowac sobie piersi za wczasu. I w sumie to tez mi troszke chodzi o przyspieszenie porodu teraz...



ja nie moge..Kamila juz urodzila. Ona przeciez miala taki sam termin jak ja prawda? Nie znamy dnia ani godziny :)
 
Atruviell masz racje jeszcze tyle do zrobienia u mnie tak samo tak się naczytałam ze to juz się zaczeło że też bym juz chciała tulić swoje maleństwo ale po pierwsze to dopiero 35 tydz i nich sobie jeszcze tam siedzi a po drugie przez te zakazy od lekarza i przykaz oszczędzania się jeszcze dużo do roboty myślę żeby tak zacząć od przyszłego poniedziałku.
Trzymam kciuki za Kubusia żeby jak najszybciej pogonić infekcje.
Właśnie która następna?????? Czekamy:-)
 
Ojejku, już trzeci dzidziuś na naszym forum! Trzeci chłopak!Super, zazdroszczę dziewczynom, zwłaszcza Majandrze,że jej tak szybko poszło, bo Maraniko i Kamila miały trochę stresu.
Xeone-zazywam Aspargin, to jest magnez z potasem, jeszcze w pierwszej ciąży mi go lekarz polecił,ale może za mało? Bo zazywam dwa razy dziennie, rano i wieczorem, chyba zwiekszę dawkę i to bez wiedzy lekarza, bo idę dopiero w następny wtorek.
Dziewczyny nie przejmujcie się,że nie macie siary teraz , to o niczym nie świadczy, ja w pierwszej ciąży wyciskałam zaledwie kilka kropel, a karmiłam z powodzeniem przez 9 miesięcy, teraz też za dużo nie mam.
 
Ja też stawiam na Tygryska :-D.Ale juz od dawna czekam i nic..Żartuję, lepiej Tygrysku doczekaj do terminu.
Atruviell-mam nadzieję,że Kubuś szybko wyzdrowieje, bo musi Ci być cholernie ciężko-9 miesiąc i chore dziecko, marudzące..
Harsharani-a może jednak Ty?
Czekam z niecierpliwością któa będzie następna.
 
reklama
wiecie co? 2 na 3 dziewczyny mialy te sam termin co ja. Wlasnie to zauwazylam...
TAk tak tez to zauważyłam, tak więc bądź gotowa;-) hihi tak włąściwie to my możemy sobie obstawiać do woli a jak będzie to tylko od naszych dzieciaczków zależy kiedy będą gotowe wyjść . Tak czy inaczej fajnie się obstawia to może jednak tygrysek była by jakaś dziewuszka na tym wrześniu:tak::tak: ale spokojnie na sierpniu pełno jeszcze nie rozdwojonych tak więc całkiem na poważnie myslę że u nas jeszcze czas.
 
Do góry