reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

a juz myslalam, ze jestem jakas wyrodna matka i ze tylko ja mysle o tym, zeby juz urodzic i wejsc w moje ukochane dzinsy...
dziewczyny fenoterolki! odpowiedzcie prosze na mojego poprzedniego posta- bardzo mi na tym zalezy.
tygrysku- ta herbatke z malin to parzysz ze swiezych czy ususzonych lisci?

milej niedzieli ;)
 
reklama
To widzę, że też nie jestem sama i podobnie jak wy tęsknię za wbiciem się w swoje ulubione dżinsy:-) Ta myśl chodzi juz za mną od dłuższego czasu. Jesli chodzi o wagę, to przed ciążą ważyłam 57 kg, teraz jakieś 70kg. W sumie w nogach, rękach, czy pupie nie przytyłam znacznie, wszystko raczej poszło mi w brzuch. Dlatego najbardziej boję się o skórę na brzuchu. Nie wiem czy nie zostanie mi wiszący flaczek. Może tak jak pisze Tygrysek, spokojny spadek wagi pozwoli tego uniknąć. No zobaczymy.
Życzę spokojnej niedzieli.
 
Oj to ja raczej nie wbije sie jeszcze długo w swoje ukochane ciuszki. Niestety przed sama ciążą przytyłam jakies 3-4 kg i juz było mi cieżko się pozapinac a czasami i boczki wystawały :-(. Teraz jestem jakies 10-11 kg na plusie więc troche pewnie zajmie czasu zanim wrócę do swoich standardowych 56 kg. A co do brzuszka to mnie tez przede wszytskim kilogramy poszły właśnie tam i obawiam się, że bez ćwiczeń sie nie obejdzie, żeby znowu był jędrny i ładniutki.
 
ja przed ciaza wazylam 51kg, teraz waze 60, w porywach 61kg i tez glownie przytyl mi brzuch i minimalnie biust. reszta (nogi, rece, ramiona, biodra) sa jakie byly. nawet po twarzy nie widac zmian.

moglaby mi ktoras z was wytlumaczyc co nam da to, ze podamy swoje numery tel. jednej dziewczynie? to raczej jedna z nas powinna dac nr wszystkim, zebysmy mogly do niej napisac w razie czego...
 
wiecie co te numery to można zebrac i np zrobic tabelke i na priv po rozsyłac do reszty.
co do herbaty z liści malin to suszone powinny byc nie wiem czy da się to kupic w sklepie czy aptece ale ja mam mnóstwo malin i sobie nasuszyłam tzn jak zrywałam maliny to mi sie gałązki połamały niechcacy wiec wziełam do domku wsadziłam w wazonik bez wody i poporau dniach były suche więc sobie od wczoraj poopoijam.
do tego jeszxcze porponuje rozbierana radke z męzem, może nie na ostro ale delikatny masarz szyjki nie zaszkodzi.
 
Witam w niedzielne południe,ale fajnie,że mamy juz druga dziewczynę z dzidziusiem :-D. Zazdroszczę jej okropnie,ale ja musze wytrzymać conajmniej do 10 wrzesnia do przylotu męża ;-).
A ja byłam wczoraj na weselu, bawiłam sie do 1.30, było bardzo sympatycznie, spotkałam się z wieloma znajomymi, których nie widziałam od dawna, jakoś nam się tak po świecie wszyscy porozjeżdżali, zresztą my też..
A dzisiaj oczywiście moja Lili zrobiła mi pobudkę o 7, no i trochę jestem niewyspana..Może uda mi się z nią połozyc na chwilę w ciągu dnia.
Tez bym już się chętnie ubrała w zwykłe ciuchy, zwłaszcza w takiej sytuacji, jak ide na wesele-miałam specjalnie na ta okazję zakupiona sukienkę,ale okzało się,że z niej..wyrosłam...:-( Za bardzo mi brzuch sterczał, nieładnie to wyglądało. No i poszłam w takim bordowym komplecie od koleżanki-spodnie z tuniką, dobrze,że mi to przyniosła ostatnio, bo bym nie miała kompletnie w czym się pokazać.
Miłego dnia!
 
Witajcie sexi brzuchatki!!!ATRUVELL,ale sie nasmialam!!:-D:-DHmm...nie wiem,ale ja sobie Ciebie caly czas wyobrazalam szczuplutka!!!!:tak:Wiec,bede Cie dopingowac...dasz rade!!!.Ja bylam jak piorko,43 kg zywej wagi!!!Wygladalam jak dziecko,a nie jak 28 letnia kobita...:zawstydzona/y:.Dziewczyny,bylam u fryca i ...zrobilam sobie afro!!!
 
Hej:)
Widze ze kazda marzy juz wskoczyc w swoj rozmiar,ja sie zlapalam a tym ze wyciagam jeansy sprzed ciazy i sprawdzam czy mi tylek wchodzi,dalej sie nie dopinam przez brzuch ale to zrozumiale. Z waga u mnie bylo tak ze jak siedzialam w Pl i wcinalam obiadki to mialam 57,58kg. W Ie w ogole nie gotowalam i mialam jakis wstret to tego jawolego jedzenia, tak wiec moim podstawowym menu byly papierochy i kawa:-p Potem mialam traume tysiaclecia a naleze do osob ktore odrzuca od jedzenia jak maja problemy wiec tez tam cos zrzucilam.Po powrocie do Pl mialam 53 kg wiec wyszlam z fajnej wagi w ciążowy okres.Teraz 64 tylko brzuchola cos nie widac:-D Chyba poszlo mi wszystko w tylek,zreszta zawsze mialam talie osy jak o wszystkie kobitki w mojej rodzinie i chyba dlatego tez brzuch taki maly bo mam szersze biodra:sorry2: Dzis wraca rodzinka wiec biore sie za ogarniecie mieszkania,zeby zawalu nie dostali:-D Co do oczekiwan facetow ostatnio uslyszalam od mojego ze jak urodze to bede nosic 'sexy' mini,myslalam ze mnie rozniesie:wściekła/y::wściekła/y: Nie widzielismy sie od kwietnia wiec nie wie jak wygladam, mogl sprawic mi tym przykrosc!Co to w ogole ma znaczyc 'sexy mini'...:sick: Jakies dziwne reakcje sie uwalniaja po slubie:-D Chociaz nie ukrywam ze przed ciaza smigalam w takich:-D Co nie oznacza ze Bog da mi i teraz,wiec takie pochopne oczekiwania strasznie mnie wkurzaja:wściekła/y: Ach te chlopy...
 
Hmm Atruviell podnioslas mnie na duchu. Przed pierwsza ciaza wazylam 68kg i wygladalam ok bo jestem dosc wysoka. Po ciazy z Patrykiem zostalo mi 10kg + 20kg teraz:zawstydzona/y: mam nadzieje ze jakos to zrzuce i dojde chocby do 70 kg i rozmiaru 40.

A noc... Kurcze myslalm ze juz rodze, skurcze mialam co jakies 20-25 minut bolesne, nie dalam rady lezec musialam wstawac, do tego jakies dziwne parcie na odbyt, bol plecow i mdlosci. Gin kazal do niego dzwonic jak beda mniej niz co 10 min. Od 3 do 6 rano sie meczylam, maz na dyzurze wiec dodatkowo mialm stresa. Po 6 rano skurcze ustaly i zasnelam.
 
reklama
dziewczyny fenoterolki! odpowiedzcie prosze na mojego poprzedniego posta- bardzo mi na tym zalezy.
Ja już pisłam wczoraj jak u mnie lekarz zalecił.
A jeżeli chodzi o Majandre to z tego co pamiętam to ona brała ten lek 3 razy dziennie i odstawiła w 38 tyg a co za tym idzie ma juz maluszka przy sobie:-)

Harsh i jak tam wczoraj sprawy z M? Tłumaczył się dlaczego tak późno wrócił?

Tygrysku a jak u Ciebie? jak smakuje taka herbata z liści malin da się to pić? No i najważniejsze czy działa;-)?

O widzę że zatęskniłyście za figurą sprzed ciąży mi w sumie też wszystko poszło w brzuch, przytyłam jak do teraz to 6kg w sumie to bardzo mało przy moim wzroście 172 cm to naprawdę jest tylko brzuszek wyglądam jakbym połkneła piłkę. Też mam juz dość tych ciążowych rzeczy ale ironia a pamiętam jak jeszcze nie tak dawno bardzo chciałam żeby już był widoczny brzuszek:rofl2::tak:
 
Do góry