reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja:-) wczoraj zaczytałam się w pracy i nawet nie wiedziałam kiedy wybiła 21:eek: i latałam jak kot z pęcherzem żeby ze wszystkim zdążyć a efekt taki że się z Wami nawet nie pożegnałam:zawstydzona/y: u nas kolejny mroźny dzień ale wczoraj przynajmniej słoneczko świeciło a dziś ponuro:crazy: nic mi się nie chce:baffled: i jeszcze łaże w piżamie. Czekam na tate bo ma podjechać jedzie do Zabrza do dziadków a ja babci obiecałam lampke solną i akurat wczoraj mi przynieśli więc im zawiezie na Mikołaja:-)
Agulka gratulacje dla córeczki i dla Was też bo w końcu w znacznej mierze to Wasza zasługa:-)
Justyna ja też mam dni że chętnie bym cofnęła sie do czasu kiedy młoda spała w dzień a ja miałam trochę spokoju ale cóż teraz za nic w świecie jej nie zagonię na drzemkę:no: i niestety kończy sie tak że często pada ok 16 w locie i gdzie popadnie:wściekła/y: a nawet jak nie śpi cały dzień to żadko kiedy zasypia wcześniej niż przed 22:angry:
Majandra co do snów to mi się ostatnio śniły piękne jelenie i miały pzrecudne poroża:tak: będąc u mamy sprawdziłam w senniku co to oznacza:-D i okazało się że szczęście w miłości:-) ale pod warunkiem że przyprawię rogi obecnemu partnerowi:szok::-D:rofl2:
 
Majandra a gdzie ja niby miałabym poznać jakiegoś chętnego :sorry: nie ma takiej opcji poza tym nigdy by mi to przynajmniej na tym etapie małżeństwa do głowy nie przyszło:no: dlatego smiałam sie z tego tłumaczenia w senniku:rofl2: a co do tych mokradeł które Tobie się śniły to nie chcę straszyć ale moja babcia która jest specjalistką w odczytywaniu snów zawsze powtarzała że mokradła i brudna woda zwiastują kłopoty:sorry:
 
Ale Maciuś za to przed 6 pobudkę robi, więc nie jest aż tak kolorowo. :no: Z tym, że do 20 zasypia na noc. :sorry:
u nas dokładnie tak samo , mały własnie usypia:tak:

Aneta jak jesteś taka znawczynią snów ( tzn masz to we krwi:-p) to powiedz co oznacza jak sie śni pożar .... była burza z piorunami i jeden trafił w drzewo sąsiada, które spadło przez drogę na nasz ( na szczęście ten co teraz mieszkamy:sorry: a nie na nowy) zaczął się cały palić, ogromniaste płomienie a my bylismy akurat na dworze z dziećmi i telefony zostały w domu, nie moglismy nikogo powidomić , bo jak na złośc nie było sąśiadów w domach...............

Adaś nadal gorączkuje, utrzymuje sie w granicach 38............... ale nie widać tego po nim, nie ma innych objawów, gdybym mu głowki nie dotnęła nie wiedziałabym że jest aż taka wysoka, broi jak zawsze...............
 
Adaś nadal gorączkuje, utrzymuje sie w granicach 38............... ale nie widać tego po nim, nie ma innych objawów, gdybym mu głowki nie dotnęła nie wiedziałabym że jest aż taka wysoka, broi jak zawsze...............
A zęby masz już wszystkie? Bo może to na zęby :eek: Jak nie ma innych objawów, to chyba nie ma się czym przejmować na razie,nie? :cool:
 
A zęby masz już wszystkie? Bo może to na zęby :eek: Jak nie ma innych objawów, to chyba nie ma się czym przejmować na razie,nie? :cool:
no własnie nie ma i nawet ich nie czuć ( a da sobie ładnie zajrzeć i pomacać w buzi) ......... ja też narazie nie przejmuję sie za bardzo, iinych objawów nie ma , tylko ta gorączka. jak się będzie utrzymywała przez weekend to w poniedziałek do lekarza pójdę.

Nie pisałam Wam, ale w wzeszłym tygodniu umarł u nas chłopak 22 laetni na tą syfiastą grupę:-(
 
reklama
witam!!!

lodowka schnie po rozmrazaniu:-)

drzewko przywizeone na palenie:-)

P bedzie wieczorem, a o maly wlos by jeszcze gdzies mial jechac:sorry:

jutro lecimy na spoznione imieniny do znajomych. nie mamy jeszcze prezentu dla Andrzeja, ale on zawsze lubi dostawac flaszki;-):-)


a bo nie??????????????????co za pytanie:szok::-)

A tak wogóle to dziś miałam z mężem wychodne. Oskarek poszedł do kolegi i tak od 17-19.30 mieliśmy wolne :tak::tak: On się super bawił, nie wiem czy rodzice Michałka też :tak::-D Mamy zamiar robić takie zamianki co tydzień

fajnie to wykombinowal;iscie:-):tak:

Przyszlam na kawe,a tu pusto. Nie lubie byc 1:confused2:

pamietaj, pierwsi beda ostatnimi a ostatni pierwszymi:-D:-D:-D

jakies bzdury mi sie snily. Miedzy innymi Edka, bylysmy na wakacjach na jakichs mokradlach

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Mi się śniło, że mieliśmy duży, dwupiętrowy dom :-):szok::-p

oj, a mnie tez jak nigdy duzo sie snilo. ajkie glupoty:szok:: mialam druga coreczke i nie wiedizalam jak am imie, dopiero mi powiedizeli, ze Amelka:-D. poza tym bylam z tymi dwiema coreczkami na lekcjach z matmy w liceum i musialam je w tym czasie karmic:szok:a profesorka(stara panna) w koncu miala podowjne nazwisko:-D:-D


spi?? zazdroszcze,bo Mateusz zrezygnowal z drzemek i za nic nie zasnie w dzien,no chyba,ze padnie ok.17. Szkoda,bo mialam chociaz 2 godziki spokoju w ciagu dnia. Nie dosc,ze nie spi w dzien, to jeszcze pozno zasypia


podajmy sobie dlon:tak::tak:

Majandra co do snów to mi się ostatnio śniły piękne jelenie i miały pzrecudne poroża:tak: będąc u mamy sprawdziłam w senniku co to oznacza:-D i okazało się że szczęście w miłości:-) ale pod warunkiem że przyprawię rogi obecnemu partnerowi:szok::-D:rofl2:[/QUOTE]

:szok::szok::szok:

Majandra a gdzie ja niby miałabym poznać jakiegoś chętnego :sorry:

no kochana, kto jak kto, ale wlasnie Ty masz spora mozliwosc kogos poznac w pracy:tak:;-)

A faceta możesz poznać w pracy:-p;-). Do mnie się chyba jeden przystawia:-p:sorry: Starszy na dodatek. Dużo starszy :eek::confused2::cool2::shocked2:

przystojny? fajny?:-p

Adaś nadal gorączkuje, utrzymuje sie w granicach 38............... ale nie widać tego po nim, nie ma innych objawów, gdybym mu głowki nie dotnęła nie wiedziałabym że jest aż taka wysoka, broi jak zawsze...............

to coz to za cholerstwo sie przyplatalo:eek:

Nie pisałam Wam, ale w wzeszłym tygodniu umarł u nas chłopak 22 laetni na tą syfiastą grupę:-(

:-:)-:)-:)szok:
 
Do góry