reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ja wiem, ze u nas inaczej by wygladalo spanie Julitki, gdyby zechciala wczesniej wstawac. inaczej jest jak jest, albo nie spi w dzien, albo drzemie od 14 lub 15 i znow idzie pozno spac. jednak nawet jak ja wstane wczesnie, to niunke to nie rusza.
mnie sie wydaje, ze dzieci tez juz moga byc sowami lub skowronkami i zyja sobie wedlug tego rytmu:sorry:

umalowalam wlosy:-)
zadowolona jestem. kolor: szampan

chyba tesciu zlapal dąsa na mnie, bo znow mu zwrocialm uwage,zey nie przywozil Julitce cukierkow. juz mu kilka razy sugerowalam, to nie mogl pojac, wiec powiedizalam wprost a on wielce zdziwiony:szok:. oni maja jakas manie z tymi cukierkami:crazy:

Dawaj zdjęcie:-) co do tych rannych ptaszkó i sów to się z Tobą zgadzam i nie to że chcę usprawiedliwiać siebie czy Tuśkę ale wszyscy wokół mi powtarzają że M był taki sam jak on i kombinował jak mógł byle do późna siedzieć:wściekła/y: i właśnie w wikeu dwóch lat dało się już poznać że z niego nocny Marek;-):-D mnie to nie przeszkadza nie widzę żeby moje dziecko przez to było jakieś opóźnione w rozwoju wręcz przeciwnie;-) i nie mam zamiaru robić z tego problemu tym bardziej że po ostatniej rozmowie z nasza panią doktor obie doszłyśmy do wniosku że nic na siłę bo tylko młodej to może zaszkodzić:tak: i lepiej żeby sama sobie regulowała kiedy potrzebuje snu a kiedy nie niż fundować jej kjazdy w stylu psychologicznego podejścia bo masz spać bo tak trzeba:sorry: a co do cukierków to nawet ,mi nic nie mów jak tylko przekraczam próg u moich rodziców odrazu słyszę że babcia ma dla Tusi coś mniam mniam:wściekła/y: i mogę se gadażć że ja nie bronię tylko niech to ma ręsce i nogi i będzie np na podwieczorek a nie zawsze na wyciągnięcie ręki:cool:
 
reklama
Agulka poczytałam u mamy i z nią pogodałam bo ona po swojej mamie odziedziczyła lekkie zdolności w interpretacji snów;-) ale nie wiem czy Ci pisać:sorry: bo tak z mojego odczucia to faktycznie ten sen wiele znaczył i wiele tłumaczył ale nie wiem czy napewno Ty chcesz o tym wiedzieć:sorry:
dawaj:tak::tak::tak:

Adaś jeśli nie spi w ciągu dnia to i tak idzie spać o 20 i wstaje o 6, więc go kładę skoro ładnie zasypia i pospi około 2 godzin..................... Jemu obojętne czy pójdzie czy nie pójdzie w dzień a dla mnie to 2 godziny raju i wolności:-D
 
dawaj:tak::tak::tak:

Adaś jeśli nie spi w ciągu dnia to i tak idzie spać o 20 i wstaje o 6, więc go kładę skoro ładnie zasypia i pospi około 2 godzin..................... Jemu obojętne czy pójdzie czy nie pójdzie w dzień a dla mnie to 2 godziny raju i wolności:-D
A u nas jak prześpi sięw ciągu dnia to sąpóźniej cuda na kiju żeby raczyła pójść do łóżka przed 22:wściekła/y: dlatego wolę żeby nie spała w dzień;-) a co do Twojego snu o pożarze to tak jak przypuszczałam ale nie chciałam pisać za nim się upewnię taki sen odzwierciedla stan podświadomy osoby śniącej:sorry: pożar widziany we śnie oznacza że osoba która śni pragnie dla siebie czegoś więcej niż daje jej obecnie życie nie wiem jak to dokładnie określić ale po krudce oznacza że chciałabyś jaieś realizacji samej siebie a nie tylko tego co teraz Ci przynosi życie dodatkowo w twoim śnie widziałąś że pali się Wasz dom co jednoznacznie oznacza że masz dość poświęcenia i podporządkowania swojego życia tylko domowi i dzieciom i chciałabyś czego więcej:sorry: dobra kończę bo czuję się jak jakaś wróżka:rofl2:
 
A u nas jak prześpi sięw ciągu dnia to sąpóźniej cuda na kiju żeby raczyła pójść do łóżka przed 22:wściekła/y: dlatego wolę żeby nie spała w dzień;-) a co do Twojego snu o pożarze to tak jak przypuszczałam ale nie chciałam pisać za nim się upewnię taki sen odzwierciedla stan podświadomy osoby śniącej:sorry: pożar widziany we śnie oznacza że osoba która śni pragnie dla siebie czegoś więcej niż daje jej obecnie życie 6 lat siedzenia w domu wystarczy nie wiem jak to dokładnie określić ale po krudce oznacza że chciałabyś jaieś realizacji samej siebie już myśle o pracy a nie tylko tego co teraz Ci przynosi życie dodatkowo w twoim śnie widziałąś że pali się Wasz dom co jednoznacznie oznacza że masz dość poświęcenia i podporządkowania swojego życia tylko domowi i dzieciom i chciałabyś czego więcej:sorry: no własnie wyjścia z domu do ludzi i roboty dobra kończę bo czuję się jak jakaś wróżka:rofl2:
wszystko się zgadza:tak::tak::tak:
Kurcze i nic więcej się nie dzieje:eek: może to faktycznie te zębole:sorry:
nie mam pojęcia, ale pisałam juz że tak ten wirus co u nas panował kilka tyg temu tak sie objawiał
 
Widzisz ja zawsze marzyłam w magię snó głównie dzięki temu co zawsze z nich odczytwyała moja babcia:tak: do tej pory wiele pamiętam z tego co mówiła a najgorsze że w jednym przypadku zawsze się zgadza jeśli mi się śnią zęby a mojej kuzynce kobieta w białej sukni i te sny są jednej nocy to zawsz umiera ktoś z naszej rodziny:eek: i to od lat się sprawdza jeśli Ewce śni się ta kobieta a mnie zęby nie to zawsze pojawia się choroba i na odwrót:tak: nie wiem jak to jest bo raczej w takie metafizyczne rzeczy nie wieżę ale w kwesti snó to dzięki babci było u nas zakorzenione i zawsze się sprawdzało o dziwo:eek:
A my juz mamy wannę i umywalki:-) niedawno kurier przywiózł
Kurcze cieszę się razem z Tobą z tego wszystkiego co dotyczy Waszego domku:tak: mam nadzieję że za kilka lat i my się na to zdecydujemy;-) cikawe czy wtedy będzie istniał nasz watek na BB:sorry:
 
reklama
Czy ktoś tu dziś bedzie?:sorry: Zapomniałam się pochwalić że jak byłam dziś u mamy to jej koleżanka przyniosła ciuchy z Anglii wszystko nówki za każdą rzecz po 10zł i wzięlam sobie 2 biustonosze 75C:szok: zawsze nosiłam B a wtych jestem szoku że tak ładnie wymodelowały mi biust i wygląda w nich tak że cho cho:rofl2: krótkie spodenki eleganckie czarne na kancik i sztruksy i tankini na lato czarne znów mój budżet pomalał ale jestem bardzo zadowolona bo na lumpku wydał bym więcej a tu nówki nie śmigane:-)
 
Do góry