reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

i to się nazywa gospodarna i zaradna kobitka;-):tak::-):-):-)
Żebym taka gospodarna jeszcze była w innych dziedzinach życia to byłoby już wszystko ok;-):-D skończyłąm właśnie prasować, zupa już ugotowana stygnie na kuchence muszę jeszcze poodkurzać i umyć podłogę u młodej bo nie wiem co tam się wczoraj działo ale wszystko się klei:eek::wściekła/y: no i muszę się jeszcze kulnąć do sklepu zoologicznego zanieść katalog bo mnie baba zje bo od tygodnia jej niosę:zawstydzona/y: może po drodze zajrzę jeszcze na lumpka:sorry:
 
reklama
A co tu dziś takie tłumy:szok::-D Tuśka mnie dziś doprowdza do szału całe popołudnie:wściekła/y: cofnęła się w rozwoju i postanowiła znów sikać w majtki:wściekła/y: mam nadzieję że to jakiś chwilowy kryzys bo nie wiem czy to długo wytrzymam:no: jeszcze nadomiar złego po kąpaniu założyłam jej pampka i mała królewna zwaliła po chwili w niego kupe:wściekła/y::crazy::confused2: myślałam że szlak mnie trafi na miejscu:sorry: no nic skoro nikogo nie ma to uciekam oglądać barwy szczęścia;-)
 
Aneta mój mały też doprowadzał mnie dzis do szału, ale swoim zachowaniem......................... jeszcze nie spi............ zasnąc na drzemkę nie chciał a jak usnął to prawie 3 godziny i teraz są tego skutki, ale już ziewał więc zaniosłam go do łózka i mama nadzieję , że uśnie..............
 
Moj gagatek tez nie spi, coc nie mial drzemki w dzien. I tez mnie wnerwial dzisiaj,wrrr A moze to ja nerwowa jestem ostatnio:-( Maze o dniu bez mlodego,bo mozg mi sie lasuje. Dobija mnie to,ze nic nie moge zmienic w swoim zyciu,a jak glupia chce jeszcze bardziej udupic sie w domu 2 dzieckiem
 
Moj gagatek tez nie spi, coc nie mial drzemki w dzien. I tez mnie wnerwial dzisiaj,wrrr A moze to ja nerwowa jestem ostatnio:-( Maze o dniu bez mlodego,bo mozg mi sie lasuje. Dobija mnie to,ze nic nie moge zmienic w swoim zyciu,a jak glupia chce jeszcze bardziej udupic sie w domu 2 dzieckiem
Ja właśnie dlatego narazie nawet nie chcę słyszeć o drugim dziecku:zawstydzona/y: bo ciągle praca a potem dom a w nim non stop z dzieckiem:zawstydzona/y: dlatego wyszłam z założenia że najpierw chce żeby młoda poszła do przedszkola a ja żebym odsapła i złapała trochę luzu i czasu dla samej siebie a potem się zobaczy;-)
 
witam!!!


chyba znowu nam grozi wymarcie??:szok::szok:

Julitka dolaczyla wczoraj do grupy niegrzeczniuchow:crazy:tak mnie wnerwila swoimi wrzaskami, ze :szok:
za to wieczor mialysmy dlugi, ale spokojny:-)

w nocy tez dlugo spalam za jednym ciageim, bo dopiero nad ranem mala sie krecila za mlekiem:sorry:

widze, ze sie poogda psuje:-:)-(coraz zimniej i w nocy padalo:eek:

dzis wpadnie do nas kolezanka z roczniakiem:-)
 
Witam jako następna:tak:my niedawno dopiero zeszliśmy z góry:zawstydzona/y:i dzieci właśnie wcinają makaron z jajkiem a ja będe robic kawkę;-)Aneta i reszta BBonów dołańczajcie na kawusie:tak:(śmiac mi sie chce bo ja byłam z tych niepijących kawy a teraz potrafie wypic nawet i 4 dziennie:szok::-D)
futryny i drzwi u dzieci w pokoju zamontowane ale jeszczse klamki brak:eek:pozostały jeszcze 3 pomieczczenia gdzie trzeba będzie zamontowac futryny a reszte drzwi to juz będziemy kupowac później
 
Witam jako następna:tak:my niedawno dopiero zeszliśmy z góry:zawstydzona/y:i dzieci właśnie wcinają makaron z jajkiem a ja będe robic kawkę;-)Aneta i reszta BBonów dołańczajcie na kawusie:tak:(śmiac mi sie chce bo ja byłam z tych niepijących kawy a teraz potrafie wypic nawet i 4 dziennie:szok::-D)
futryny i drzwi u dzieci w pokoju zamontowane ale jeszczse klamki brak:eek:pozostały jeszcze 3 pomieczczenia gdzie trzeba będzie zamontowac futryny a reszte drzwi to juz będziemy kupowac później
no własnie zastanawiałam się czytając ten Twój post czy nauczyłaś się w końcu pic kawkę, ale widzę że TAK:-)

Widzę, że cosik się rusza u Was z wykończeniem, a raczej dokończeniem wykończenia.... to super............... u nas dzis w końcu wylewaja podłogi:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


Mały juz mnie wnerwia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wymusza wszystko płaczem......... jękiem........... marudzeniem................
Zawizłam Maje do przedszkola i małe zakupy zrobiliśmy już.............. po obiadku Maja ma próbę generalną , bo jutro tańczą dla dzieci z Domu Dziecka w ramach Mikołaja:tak:.................
 
Brzydko sie zrobilo. Cala noc padalo i teraz tez. Wolalabym snieg:sorry:
Wczoraj upieklam ciacha z mielonych orzechow i juz mnie bierze na kolejne. Chyba wpadlam w trans ciasteczkowy na swieta. Wymyslilam sobie gotowanie bigosu,ale to w przyszlym tygodniu. I tak myslalam,ze zrobie makaron z mysla o swietach i uszka (ugotuje i zamroze), bedzie mniej roboty w Wigilie.
 
reklama
Brzydko sie zrobilo. Cala noc padalo i teraz tez. Wolalabym snieg:sorry:
Wczoraj upieklam ciacha z mielonych orzechow i juz mnie bierze na kolejne. Chyba wpadlam w trans ciasteczkowy na swieta. Wymyslilam sobie gotowanie bigosu,ale to w przyszlym tygodniu. I tak myslalam,ze zrobie makaron z mysla o swietach i uszka (ugotuje i zamroze), bedzie mniej roboty w Wigilie.
o Matko:szok::szok::szok::szok: szacun kochana:tak: Ja własnie małemu włączyłam bajki i przytuliłam sie do niego i usnęłam:szok:, jak on pójdzie drzemac to i ja też............

Pogoda taka sama jak u Ciebie Justyna................ czyli brzydko
 
Do góry