reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

o Matko:szok::szok::szok::szok: szacun kochana:tak: Ja własnie małemu włączyłam bajki i przytuliłam sie do niego i usnęłam:szok:, jak on pójdzie drzemac to i ja też............

Pogoda taka sama jak u Ciebie Justyna................ czyli brzydko
szacun szacunem, musze ulatwic sobie zycie,bo nie wiem jak mama bedzie sie czula, wiec wole to co mozna przygotowac wczesniej,bo pozniej moge nie wiedziec w co rece wsadzic
A my w pizamach siedzimy
 
reklama
Witam wreszcie i ja:-) choc dziś już dawno po porannej kawce:zawstydzona/y: musiałam trochę ogarnąć chałupe bo zameldowała mi się moja kochana kierowniczka że wpadnie na kawkę i właśnie na nią czekam:-) co do pogody to u nas też całą noc padało ale teraz świeci słoneczko:-)

chyba znowu nam grozi wymarcie??:szok::szok:

Spokojnie spokojnie my tak co jakiś czas wymieram ale na szczęście szybko się odradzamy;-):rofl2:

Witam jako następna:tak:my niedawno dopiero zeszliśmy z góry:zawstydzona/y:i dzieci właśnie wcinają makaron z jajkiem a ja będe robic kawkę;-)Aneta i reszta BBonów dołańczajcie na kawusie:tak:(śmiac mi sie chce bo ja byłam z tych niepijących kawy a teraz potrafie wypic nawet i 4 dziennie:szok::-D)
futryny i drzwi u dzieci w pokoju zamontowane ale jeszczse klamki brak:eek:pozostały jeszcze 3 pomieczczenia gdzie trzeba będzie zamontowac futryny a reszte drzwi to juz będziemy kupowac później
O to remoncik pełną parą bardzo dobrze bo jak będą drzwi to zawsze z tym kurzem na który jesteś uczulona łatwiej:tak: no i napewno dla Oli dużo lepiej:tak: właśnie ostatnio myślałam czy to aby nie przypadkiem Ty byłaś antykawusiowa ale nie byłam pewna i nie pytałam:zawstydzona/y: ale cieszę sie że teraz mam się z kim napić rano:-);-) choć dziś Ci towarzystwa nie dotrzymałam:zawstydzona/y:
 
Aneta remencik pełną parą:eek:raczej nie :no:tylko futryny i jedne drzwi no i panele mamy do 2 pokoi więc u góry do końca roku będzie zrobiona tylko sypialnia prawie na gotowo ale oczywiście nie do końca no i w pokoju w którym teraz śpimy to juz pewnie po nowym roku będzie robił sufit ściany i panele no i zostanie jeszcze przedpokój i schody a łazienka u góry to napewno nie w tym roku:no:więc jak widzisz jeszcze roboty a roboty jest tylko gorzej z finansami a bez tego ani rusz:-(
 
Wczoraj dowiedziałam się od J, że 16 stycznia jest zabawa karnawałowa z firmy............. co ja kurna założę, w tym co byłam teraz na weselu to byłam rok temu na tej zabawie firmowej.
Wymyslilismy, że urodziny MAi zrobimy włąsnie 16 przyjedzie babcia z ciotkami ( od strony J) i Anka niedawna panna młoda by została pilnowac dzieci a jak sie nie zjawią to będzie problem z kim je zostawimy
 
No Marta właśnie pojechałą a ja zaraz muszę robić sos bo dziś zaplanowany placek po węgiersku:-)
Monia no to faktycznie dużo roboty zostało ale powoli małymi krokami i zrobicie :-)
Agulka na grzbiet się zawsze coś znajdzie a zabawy zazdroszczę my pewnie ze względów finansowych nigdzie się nie wybierzemy:cool:
 
Byla u mnie przed chwila sasiadka z gory i pytala,czy nie widzialam kot wykopal kwiatka , ktory rosl u mnie pod oknem,bo ja na praterze mieszkam. Oczywiscie nie widzialam,a ona mi na to,ze 1 juz kiedys ktos wykopal i byli to moi sasiedzi z naprzeciwka, strasi ludzie (babka z bloku naprzeciwko widziala). Jak teraz to tez oni to pojde i ich zjebutam,bo z jakiej paki grzebia mi pod oknem i rzadza sie nie swoim:wściekła/y:
 
Moj gagatek tez nie spi, coc nie mial drzemki w dzien. I tez mnie wnerwial dzisiaj,wrrr A moze to ja nerwowa jestem ostatnio:-( Maze o dniu bez mlodego,bo mozg mi sie lasuje. Dobija mnie to,ze nic nie moge zmienic w swoim zyciu,a jak glupia chce jeszcze bardziej udupic sie w domu 2 dzieckiem
Ja siedzę w domu już 6 lat.......................... mózgu to juz dawno nie mam:no:...............marzę o poranku bez dzieci, by wylegiwać się i mieć wszystko w dupie, chociaż do południa............. mama sie nie kwapi do takiej pomocy ( moim zdaniem uważa że jest jeszcze aktywna i za młoda, by pilnować dzieci jak to przewaznie z babciami bywa)............ druga babcia za daleko..............
..................... ale jest jeden duzy plus tego wszystkiego, dzieic razem się wychowują, maja lepszy kontakt, odchowam juz już będę mogła zająć się sobą, swoją karierą:sorry:, czy życiem poza domem..............
Jakbym zdecydowała sie na większą róznicę między dziećmi i nie wiem czy chciałbym mi się juz wracać do tego wszystkiego......... jestem pewna że NIE.
Moim zdaniem dobrą decyzje podeliście o drugim maleństwie własnie teraz , tylko czasami ma się dość.................. ale tylko czasami............
Uwielbiam jak moje maluchy razem broją, chowaja sie po kątach i omawiają jaka psotę znów wymyslić.................. uwielbiam jak w łózku czasami rankiem znajduję 4 małe nózki:tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Ja siedzę w domu już 6 lat.......................... mózgu to juz dawno nie mam:no:...............marzę o poranku bez dzieci, by wylegiwać się i mieć wszystko w dupie, chociaż do południa............. mama sie nie kwapi do takiej pomocy ( moim zdaniem uważa że jest jeszcze aktywna i za młoda, by pilnować dzieci jak to przewaznie z babciami bywa)............ druga babcia za daleko..............
..................... ale jest jeden duzy plus tego wszystkiego, dzieic razem się wychowują, maja lepszy kontakt, odchowam juz już będę mogła zająć się sobą, swoją karierą:sorry:, czy życiem poza domem..............
Jakbym zdecydowała sie na większą róznicę między dziećmi i nie wiem czy chciałbym mi się juz wracać do tego wszystkiego......... jestem pewna że NIE.
Moim zdaniem dobrą decyzje podeliście o drugim maleństwie własnie teraz , tylko czasami ma się dość.................. ale tylko czasami............
Uwielbiam jak moje maluchy razem broją, chowaja sie po kątach i omawiają jaka psotę znów wymyslić.................. uwielbiam jak w łózku czasami rankiem znajduję 4 małe nózki:tak:
:tak::tak::tak::tak:
:tak::tak::tak:dokładnie
 
Do góry