reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja:-) No pytanie Monia oczywiście że ja się przyłąnczę;-) jakbym mogła odmóić traycyjnej porannej kawki:-)
liczyłam na ciebie:tak:;-)
a ja powolutku kończę pic kawkę i zbieram sie z dzieciaczkami do biblioteki bo mimo że nie ma słoneczka na dworze ale jest 12stopni i niema wiatru:-)
 
Ja też już swoją dopijam;-) u nas za oknem ciemno jakby było popołudnie ale na termometrze 10 stopni i wiatru brak:tak: więc też mam zamiar zebrać sie z małą na zakupy tylko jakoś mi się nie chce:sorry:
 
Justyna przy Mateuszu miałam dwa becikowe 1000zł z urzędu miasta i 1000zł które przysługiwało każdej polce
 
Justyna to drugie socjalne dostaje każdy kto spełni określone warunki tam był jakiś limit dochodu nie wiem czy nie taki jak przy rodzinnym:sorry: i to bez różnicy możesz je dostać nawet jakbyś urodziła 10 dzieci i na każde z nich Ci się należy jeśli masz ten niski dochód oczywiście;-)
Niech mnie któraś w dupe kopnie żebym sie ubrała i ruszyła na te zakupy:sorry:
 
reklama
Do góry