reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
P wyjezdza z Wroclawia, jedzie do Pruszkowa i potem do domku:-):-):-)

cos niunce apetyt dzis spadl:sorry:kolacji nie chce. ja w nocy nie mam zamiaru mleka robic:no:

Witam się wieczorowo:-) po 17 poleciałam dzisiaj po zakupy warzywne bo chciałam jutro kapuche na krokiety obgotować w pracy żeby w domu nie smrodzić;-):rofl2: a okazało się że warzywniaczek na deptaku na przeciwko mojej pracy jest zamknięty:crazy:

nie lapie, to bylas w pracy?

wracam a Tuśki śpi na kanapie obok M:crazy: 10 minut ją dobudzałam na szczęście się udało:tak: więdz jest szanas że pójdzie jakoś normalnie spać:eek:

nie byla amrudna?



Nigdy nie mów głośno takich rzeczy przy M;-):rofl2: on chyba po cichu planuje że ją do zakonu odda szybciej niż pozwoli jakiemuś facetowi dotknąć:-D:szok: a na marginesie fajny awatarek i suwaczek taki pasujący do Julitki;-):-)

tatusiowie tak maja: P o wszelkich dziewczynach mowi bez ceregieli, ale jak mu przypomne, ze to samo czeka nasza niunke, to od razu zmienia ton glosu:-D:-D:-D

Dzień dobry:-)
tak dla odmiany śmieję się że od dwóch tygodni usiłują mnie lekarze na chorobowe wysłać najpierw na młodego chciała mi dać zwolnienie a teraz dla mnie a ja uparcie chodzę do pracy :sorry: zresztą jeszcze jutro i znowu weekend .



A co do reakcji młodego na lekarzy to powiem Wam że jestem mile zaskoczona bo kiedyś było tak że jak tylko otwierałam drzwi do lekarza to był ryk a teraz mam prawdziwego;-) bohatera wchodzi do pani doktor mówi :
"dzień dobry jestem Igol mam kasel"

Nuska, wszedzie trabia, zeby bedac chorym siedziec w domu, dlatego chetnie wysylaja na zwolnienie

To Igorek moze sam chodzic do pani doktor;-):-)

dodam jeszcze co do lekarzy, J dzis usiłował zapisać Maję do okulisty na NFZ, zapisy są tylko raz w m-cu ( wypadło że dziś) od 13 i zapisują tylko 80osób.
J był około 9 przejazdem i zobaczył KOLOSALNĄ kolejkę , policzył ludzi, było ich 70:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a na pewno ktos jeszcze komuś zajął kolejkę:eek:.......... nawet o 13 juz tam nie pojechał:no::no::no: Chyba wybierzemy sie prywatnie:crazy::crazy::crazy::crazy:

a co sie Mai dzieje?

Agulka, to u was jeszcze rejestrują- u nas jak chciałam Młodego zarejestrować do okulisty to Pani uprzejmie powiedziała, ze do końca roku nie ma najmniejszych szans szans:no: wiec poszliśmy prywatnie- wizyta kiedy Ci pasuje:shocked2:

P psycholog juz pod koniec X odmowila wizyty z powodu wyczerpania kasy
 
aaaa, zapomnialam: Aneta, dzieki za komplement co do zmian:-)

Julitka do tej pory mowila: kikuś a dzis siedizmy i niunia mowi: kikuś...kiciuś, kiciuś....:-)
zauwazylam juz dawno, ze niunka sama koryguje swoje bledy w wymowie gdy do tego dorosnie:tak:
 
Donkat, tak, tak, tak o ciśnienie mi chodziło:zawstydzona/y::tak::tak::tak:
Agulka, to u was jeszcze rejestrują- u nas jak chciałam Młodego zarejestrować do okulisty to Pani uprzejmie powiedziała, ze do końca roku nie ma najmniejszych szans szans:no: wiec poszliśmy prywatnie- wizyta kiedy Ci pasuje:shocked2:
tak zapisuja, ale na styczeń:eek:
P wyjezdza z Wroclawia, jedzie do Pruszkowa i potem do domku:-):-):-)

no to zacznij grzac juz ciepłe nózki:-p
cos niunce apetyt dzis spadl:sorry:kolacji nie chce. ja w nocy nie mam zamiaru mleka robic:no:

Adaś też dziś mało jadł



Nuska, wszedzie trabia, zeby bedac chorym siedziec w domu, dlatego chetnie wysylaja na zwolnienie

To Igorek moze sam chodzic do pani doktor;-):-)



a co sie Mai dzieje?

nie nic się nie dzieje, idziemy profilaktycznie, ponieważ J ma genetyczną wadę wzroku i ujawniała się w jego rodzinie około 6 roku życia, w e wczesnym stadium jest całkowicie wyleczalne, ale w tamtych czasach teściowie to zbagatelizowali i cała jego rodzina chodzi w brylach i ma kiepski wzrok:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

P psycholog juz pod koniec X odmowila wizyty z powodu wyczerpania kasy

Donakt co dziś mama zrobiła pysznego na obiadek????

Nuska kuruj się:tak:
 
Agulka ale awatarek ja myślałam że robak mi chodzi po monitorze i próbowałam go zabic:szok::-D:-D:-D:-D
Nuśka życzę dużo dużo zdrówka:tak:
 
Donkat, Maciuś wczoraj zjadł marną kolację i o 4:30 obudził się głodny (ja miałam wstawać do pracy o 5:20 i już mi nie dał spać :no:), o 5 dostał kawałek chleba, ale o 5:30 i tak wysępił mleko. Dziś też marnie zjadł, bo pół bułeczki maślanej i jedną łyżeczkę serka homo :sorry::eek:

Agulka, mogłaś uprzedzić, że zmieniasz awatar. Ja chciałam tego robaka z ekranu strącić :-D:eek::sorry:
 
agulka ale awatarek ja myślałam że robak mi chodzi po monitorze i próbowałam go zabic:szok::-d:-d:-d:-d
nuśka życzę dużo dużo zdrówka:tak:

donkat, maciuś wczoraj zjadł marną kolację i o 4:30 obudził się głodny (ja miałam wstawać do pracy o 5:20 i już mi nie dał spać :no:), o 5 dostał kawałek chleba, ale o 5:30 i tak wysępił mleko. Dziś też marnie zjadł, bo pół bułeczki maślanej i jedną łyżeczkę serka homo :sorry::eek:

agulka, mogłaś uprzedzić, że zmieniasz awatar. Ja chciałam tego robaka z ekranu strącić :-d:eek::sorry:
:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
reklama
Dzień dobry;-)
Ja juz oczywiście w pracy,
Jak się okazało przedłuża mi jeszcze umowę i będę pracować w grudniu, a miedzy czasie zostanie ogłoszony konkurs na "normalny" etat. Ale oczywiście nie jest różowo:no:, ale to odrębna kwestia.
 
Do góry