reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A no bez pomocnicy ani rusz:-D dziś ze mną myła okna w kuchni a do mycia podłóg jest pierwsza w kolejce:tak:;-) ja uciekam bo chcę obejrzeć na tvn style drugą stronę medalu a zaraz sie zaczyna także kolorowych snów babeczki i do juterka:-)
 
reklama
A ja się witam z pracy.
Pogoda jest dobijająca i marzę o ciepłym łóżeczku:zawstydzona/y:
Matko nie mam natchnienia.
Pozdrawiam wiec wszystkie BBonki i zdrówka życzę dla chorutkich ( Monia jak samopoczucie?)
 
Witam sie o poranku:-) ale tym razem bez kawki bo już wypita:-p;-) u nas za oknem niby ładnie ale widzę że wieje okrutne wietrzysko:wściekła/y: mimo to zaraz się zabieram za okno w Tuśki pokoju a potem w naszej sypialni:tak: zupe mam z wczoraj a na drugie moje towarzystwo zażyczyło sobie racuszki więc specjalnie w kuchni nie muszę nic robić:tak:
Monia jak dzisiaj?Jak minęła nocka? Mam nadzieję że to dziadostwo już Wam odpuszcza:tak:
Agulka daj znać czy kurier się zjawił. A no i wreszcie zainstalowałam w domu gg jak prosiłaś;-) ale nie mam swojej listy kontaktów a do pracy dopiero w piątek sie wybieram więc jak możesz to kliknij tam coś żebym sobie zapisała;-)
 
Witam .

Siedzę jak na szpilkach,. wszystko mnie denerwuje, dzwoniłam do kuriera , mówił że jest 150km ode mnie i że pamięta i zajedzie..................OBY............

J dzwonił, że chłopaki jego z pracy (on też) bardzo proszą bym starła ziemniaki i zrobiła bazę na placki ziemniaczane,,,,,,, usmażą sobie w firmie................... obiad mam juz z głowy... wszystkiego im nie dałam.

Aneta dzieki , że pamiętałaś o GG........... dośc dawno o tym pisałyśmy.............. Akwarium zrobione? Ile masz tego urlopu?

Monia jak dziś samopoczucie? Jak Mati?

Justyna a co u Ciebie?

Donakt jak długo mama zosatje? Do powrotu P? Jak jemu minęła pierwsza noc w aucie? Jakie jego wrażenia, bo pewnie dawał znaki przez drut?

Gagulec dużo siły.............. a po pracy od razu do ciepłego łżeczka.
U nas pogoda też pod psem..........
 
Aneta dzieki , że pamiętałaś o GG........... dośc dawno o tym pisałyśmy.............. Akwarium zrobione? Ile masz tego urlopu?

Tak dośďć dawno tylko ja ciągle zabierałam się do tego i zabrać nie mogłam:zawstydzona/y: urlop mam krótki bo do czwartku w piątek do pracy:crazy: a akwarium jeszcze nie zrobione dzisiaj ma podłaczyć ostatnie 2 filtry i wreszcie będzie spokój:tak: a jutro muszę sie kulnąć do zoologicznego bo zamóiłam sobie nowe rybki kiryski pandy i mam nadzieję że mi je przywiozą;-)
 
O rybkach to marzy się mojej mamie, a ja tam moge u kogoś popatrzeć, ale sama bym nie chciała mieć, sa jakieś takie bezpłciowe:eek::eek::eek::eek:

Justyna
przyszedł juz do Ciebie rachunek za prąd? Ja włąśnie przed chwila dosatłam i jest bardzo dobrze:tak: 153zł:szok::-) za dwa m-ce, nastepne rachunki są dośc podobne:tak::-)
 
To zależy z tymi rybkami od akwarium jego wystroju i przede wszystkim właśnie od rybek jakie się w nim znajdują;-) ja właśnie mam fioła na punkcie tych kirysków bo są śmieszne i możesz wierzyć lub nie ale jak się je poobserwuje to można zauważyć że potrafią się śmiesznie bawić tylko pod warunkiem że masz ich chociaż 6 ;-) nam został sie jeden i też mu długo nie wróżę bo już staruszek:-D
Właśnie skończyłam myć okno w sypialni i zaczął padać deszcz:wściekła/y: także u Tuśki już raczej nie umyje dzisiaj:wściekła/y:
 
reklama

Justyna
przyszedł juz do Ciebie rachunek za prąd? Ja włąśnie przed chwila dosatłam i jest bardzo dobrze:tak: 153zł:szok::-) za dwa m-ce, nastepne rachunki są dośc podobne:tak::-)
no wlasnie zamnelam drzwi za gosciem, Twoj +100,ale myslalam,ze bedzie gorzej, poprezdnio mielismy 283:szok: Co do rybek to uwazam tak jak Aneta, jak akwarium jest ladnie zrobione, skalki, roslinki, oswietlenie, fajne kolorowe rybki to super prezentuje sie. W mojje 1 pray szef mial akwarium. Bardzo duze. No ale tam rybek nie bylo widac i jak byl na urlopie to wzielam wszystko wywalilam, wymylam, wyplukalam, przynioslam z domu duze muszle, dokupilam rybki i padla jak wszedl. za rybki mi oddal i tak juz akwarium zostalo mi przydzielone

Czy któraś miała styczność z kafelkami Domino??????
gra,czy takie na sciane i podloge:eek: ze tak inteligentnie zapytam
 
Do góry