reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

balbina434-ja odczuwam takie parcia ale na bank jest to zwiazane z nisko ulozona glowka dziecka ktora napiera gdzie popadnie:tak:.Mdlosci nie mam.A slabosc nie koniecznie musisz wiazac z caloscia bo wiadomo ze w naszym stanie czesto sie ja odczuwa.Skontaktuj sie najlepiej z ginem bo przypadek przypadkowi nierowny ja tam dzwonie do swojego z byle pierdola:tak:
 
reklama
Witam się i ja bo mój też sobie poszedł na pogrzeb i nawet nie wiem czy Go dobrze znał:-( Ale tacy są faceci:wściekła/y: Mój to nawet od przyszłego tygodnia idzie na "fuchę" po pracy i znowu będę z Olką 24h.na dobę.Mnie nikt nie pomoże czy przy praniu,prasowaniu ciuchów czy umycia nawet garków itp.Moje dwie mamy są chore i nie są w stanie przyjechać by pomóc:no::no:
Tak że dziewczyny głowy do góry,nie dajmy się im po prostu.Pokażmy jakie jesteśmy twarde!!!!:tak::tak::tak:

A co do sikania to brak mi słów,nerwów w ogóle.Może rzeczywiście jeszcze do tego nie dojrzała,chociaż walczę z nią od początku wakacji:szok:

Wiecie co,mam ochotę umyć okna...ale się boję że zaraz polecę a wydaje mi się że jeszcze tak mało mam przygotowane na przyjście dziecka.Ale już nie mogę na nie patrzeć...od czerca nie są myte:wściekła/y::no:Czy już któraś z Was myła teraz????
 
mnie coś zgaga dopadła, dawno szanownej pani nie było i pali az do żolądka, masakra, co do okiem to myłam jakis czas temu po remoncie ale znów są brudne i mam to gdzieś.
w planach ma zmienic pościel b o B strasznie sie poci i potem śmierdzi pościel, zresztą mi wszystko śmierdzi od początku ciazy, hehehhe oraz ogarnięcie domku i nie mam ochoty na wieksze pożądki.
włąsnie zostaliśmy sami z szymonkeim i zwierzncem i nie wiem co robic ogarnąc wszystko i kogos nawiedzic czy zamknąc się w domku i udawac ze nas nie ma, zresztą zobacze jak bede sie czuła po sprzataniu.
aha mała ciągle fika w moim brzuchu i to tak jakby chciała wyskoczyc przez skórę, bidula ciasno jej strasznie, ide po lisscie malin i bede pic ta cherbate moze wywołam skórcze, 38 tygodni skończone wiec juz z czystym sercem mozna sie starac o zakończenie ciaży.
 
To wygląda na to że zaczeło się juz na dobre mamy juz tu dwie rozdwojone jeszcze raz gratulacje dla Majandry.
Dziewczyny która następna??? Widać że po odstawieniu fenoterolu to poszło już całkiem szybko przyznać się dziewczyny która jeszcze oprócz mnie bierze te leki?
Bo ja ostatnie biorę w czwartek ale mam nadzieje że mój synuś się nie pospieszy bo u mnie to będzie dopiero koniec 35 tyg. A tak wogóle to mi się wydaje że ja mam jeszcze dużo czasu chyba tak na wszelki wypadek wezmę się już za pranie od poniedziałku:-)
 
Witam...
oj ja dzis sama od rana siedze, mezulek z moja siostra pojechali do pracy z rana, a mi kazali zostac w domciu...siedze sobie i na nich czekam, bo moj kochany obiecal, ze jak wroca to pojedziemy nad morze i poplywamy statkiem troszke...do obiadku juz wszystko przygotowalam, kalafiorek, ziemniaczki, rybke tylko wlacze podpieke i gotowe...
w ogole to jakos lepiej sypiam w nocy, znow udalo mi sie przespac cala noc oczywiscie z przerwami na siusiu, no i wstalam o 12...
Widze, ze wrzesniowki powoli zaczynaja sie rozdwajac...
MAJANDRO
Dużo zdrowia i uśmiechów pisków wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku porozrzucanych wszędzie klocków przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
GRATULACJE
 
reklama
Do góry