reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
To aż 7 musisz dodatkowych wykupić?Czy wolisz tak żeby czuć się pewniej?
3 godziny na placyk, a cztery na miasto przed egzaminem. W zależności jak mi będzie szło to wolałabym wziąć tylko dwie przed egzaminem ale zobaczymy jeszcze. Na razie jestem na etapie kombinowania dwóch godzin jazdy gratis- bo jest taka możliwość ( wiec zostanie jeszcze tylko 5 albo 3:cool2:).
 
Martwię sie o Hrudzię:-:)-:)-(
nie martw sie, jest ok

dzisiaj już z "zaskórniaków" ruszyłam 130 zł na badania:szok::szok::szok: ( Swoja drogą kto wymyśla ceny za badania ??????).
ja pamietam,ze badania zalatwial instruktor i kosztowalo to 50zl i juz na poczatku mowil ile kosztuje kurs + kasa na badania,ktore on zalatwi. Ale Ty chyba musisz zrobic takie prawdziwe ze wzgledu na oczy no nie?

Luandzia Zuzia wlasnie odkrywa "uroki" posiadania rodzenstwa:-D:-D

A z ta choinka to korci mnie zeby kupic taka mala w doniczce na komode,ale zywa
 
3 godziny na placyk, a cztery na miasto przed egzaminem. W zależności jak mi będzie szło to wolałabym wziąć tylko dwie przed egzaminem ale zobaczymy jeszcze. Na razie jestem na etapie kombinowania dwóch godzin jazdy gratis- bo jest taka możliwość ( wiec zostanie jeszcze tylko 5 albo 3:cool2:).
No to trzymam kciuki żeby się udało zawsze to trochę taniej;-) a ja ja już myślę o tym jaki grudzień ciężki będzie finansowo i jak pomyślę że miałoby mi jeszcze wyskoczyć jakieś 500zł na prawko to aż mi się słabo robi:zawstydzona/y:
 
ja pamietam,ze badania zalatwial instruktor i kosztowalo to 50zl i juz na poczatku mowil ile kosztuje kurs + kasa na badania,ktore on zalatwi. Ale Ty chyba musisz zrobic takie prawdziwe ze wzgledu na oczy no nie?
Justyna, nie uściśliłam- dzisiejsze badania robiłam z polecenia ginekologa;-) badania lekarskie do prawka były robione na samym początku kursu i też kosztowały 50 zł.

Luandzia Zuzia wlasnie odkrywa "uroki" posiadania rodzenstwa:-D:-D
I ja sieteż tego obawiam, ale do czerwca mam jeszcze czas. Na razie Damian robi brzuszkowi cacy, ale co będzie później?
A z ta choinka to korci mnie zeby kupic taka mala w doniczce na komode,ale zywa

No to trzymam kciuki żeby się udało zawsze to trochę taniej;-) a ja ja już myślę o tym jaki grudzień ciężki będzie finansowo i jak pomyślę że miałoby mi jeszcze wyskoczyć jakieś 500zł na prawko to aż mi się słabo robi:zawstydzona/y:
To mnie też przeraża:cool2::eek::eek: ale mam nadzieje, ze będę jeszcze pracować w Urzędzie i może na jakieś bony się załapię, a może i M jakieś "karpiowe " będzie miał. Bo inaczej nie widzę tych świat :zawstydzona/y:
 
Dobrze kochana ze wogóle możesz liczyć na jakieś bony:tak: u nas szef dał kiedyś każdej po 200zł i wszystkie się śmiejemy że zrobił to przez pomyłkę:-p:rofl2: bo więcej się to nie powtórzyło:no: a i wtedy ja się nie załapałam bo byłam na macieżyńskim:sorry: do tej pory jak dziewczyny to wspominają to im mówię że chyba miały jakiś sen grupowy a nic takiego nie miało miejsca:rofl2:
 
Witam miałam dziś rano jechac do mamy na kawkę ale 5 min przd wyjazdem musiałam do niej zadzwonic że nie przyjadę:-(Matuś miał biegunkę i wymiotywał:-(a Ola już tak sie cieszyła że pojedziemy...ja myślałam ze obgadam z mamą sprawe świąt no i nic z tego ..............
Gagulec trzymam kciuki żeby wszystko z związane z prawkiem poszło ok no i oczywiście życzę zdania egzaminu za pierwszym razem:tak::-)
Nuśka jak Igorek?
Asia jak chłopaki się czują? mam nadzieję że Ty nie zaraziłaś się od nich:no:
Klavell jak Hani? temperatura już spadła?
 
oj tak monia juz na poczatku tygodnia. Hanifka zdrowa jak ryba,biega smieje sie w koncu odzyskalam swoje dziecko. Wczoraj skonczylismy antybiotyk, dzis tez byla juz na swiezym powitrzu rano z tata po buleczki, potem jedziemy n zakupy bo moj jutro do Turcji leci wiec zapas dl anas zrobic trzeba bysmy z hanifka dzwigac zakupow same nie musialy
 
reklama
witaaam!!!:-):-):-)

u nas dzis pieeekne sloneczko:-):-)milutko jak wiosna:-):-)
juz mi p[osciel niemalze wyschla, a drugie pranie sie pierze:tak:

po poludniu mamy plotkarskie spoktanie z dziewczynami z radomia. bez dzieci:-)

Donkat a co z umowa ? Podpisana? Kiedy P wyrusza w drogę?

umowa podpisana:tak:
juz mial jechacc od razu we czwartek w trase, ale wczoraj mielismy kontrol z US, wiec odlozone wszytko an niedizlee wieczor:tak:
teraz musimy umeblowac P jego nowe M1:rofl2::rofl2:

A tak wogóle jakie macie choinki? P chce sztuczną, a ja bym chciała prawdziwą... No i znowu impas :-D

my mamy malenka sztuczna na okno:-D:-D
poza tym kupujemy co roku zywa, ale tez nie za duza:-p

niestety nie mam teraz zbyt duzo czasu na pisanie bo jak nie jedna corka to druga dokazuje :sorry:

a jak sie am Helenka?

Martwię sie o Hrudzię:-:)-:)-(

wszystko u niej w porzadku:-):-):-)

Witam się rano.
Przyszłam się pochwalić , że jak dobrze by poszło miałabym pierwsze podejście do egzaminu na prawko w okolicach 10 grudnia- jupi:tak:.

bedziemy trzymac kciuki:tak::tak:

później trzeba jakiś obiadek zrobić i posprzątać chałupe bo wczoraj w tej kwesti kompletnego lenia miałam:zawstydzona/y:

kochana, ja wczoraj sprzatalam a dzis juz syf :crazy:

a ja ja już myślę o tym jaki grudzień ciężki będzie finansowo i jak pomyślę że miałoby mi jeszcze wyskoczyć jakieś 500zł na prawko to aż mi się słabo robi:zawstydzona/y:

ja to sie ciesze, ze i tak swiat nie wyprawiam, tylko wszystko u mam:tak::tak:
 
Do góry