reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Spodziewałam się tego, że nikogo znów tu nie bedzie.:-(................ a może jednak któraś:sorry:
J ma dzis kupić farbki , zobaczymy jakich mam podówjnych atrystów, ale to o obiedzie

Dopiero weszłyśmy z Tuśką do domu i młoda właśnie wcina zupę a ja przyszłam sprawdzić co się dzieje;-)
Luandzia zachowanie Zuzi można było przewidzieć z czasem jej minie ani się nie obejrzysz jak szybko:-)

Co do choinki to my mamy sztuczną ale 2 lata temu kupowaliśmy prawdziwą w tym roku się zobaczy ale chyba ze względu na Tuśkę będzie jednak prawdziwa:tak: bo pewnie mała się ucieszy z prawdziwego drzewka w domu;-)
 
reklama
Witam z wieczora. :-)
Tylko się przywitam, bo zaraz będę z mężem Dr House'a oglądać.

Luandzia, i tak jest w o tyle komfortowej sytuacji, że Zuzia powie Ci co ją "boli". Maciuś w takiej sytuacji, to by był po prostu nieznośny, a ja pewnie nie domyśliłabym się, co tak naprawdę mu się nie podoba w nowym braciszku/siostrzyczce. Zuzia to mądra dziewczynka i pewnie wkrótce pogodzi się ze swoją nową rolą. Może pozwalaj się co nieco przy siostrze pomóc, np. niech podaje pieluchy, jak małą kąpiecie, niech jej brzuszek umyje itp. Takie drobnostki niby, ale mogą poprawić Wasze relacje i upewnić Zuzię, że jest równie ważna jak Helenka.
 
Ja chyba pójdę na tygodniowy odwyk,:szok: po powrocie przynajmniej będę miała kilka stron do przeczytania jak tak dalej pójdzie z tą Waszą obecnością:sorry::sorry::sorry::sorry: na forum.

Martwię sie o Hrudzię:-:)-:)-(
 
Ja chyba pójdę na tygodniowy odwyk,:szok: po powrocie przynajmniej będę miała kilka stron do przeczytania jak tak dalej pójdzie z tą Waszą obecnością:sorry::sorry::sorry::sorry: na forum.

Ani się waż:-p jak Ty znikniesz to po tygodniu już nikogo nie będzie;-)

Witam ale ze mnie dzisiaj kompana nie będzie :sorry:
Dobranoc.....
No to zaszalałaś kochana:-D:szok::rofl2:
 
Witam się rano.
Przyszłam się pochwalić , że jak dobrze by poszło miałabym pierwsze podejście do egzaminu na prawko w okolicach 10 grudnia- jupi:tak:. Tylko teraz jest problem kwestia finansowa:-( bo potrzeba mi jakieś 500 zł na same prawko a dzisiaj już z "zaskórniaków" ruszyłam 130 zł na badania:szok::szok::szok: ( Swoja drogą kto wymyśla ceny za badania ??????). Jak ja nie lubie jak wszystko jest uzależnione od kasy- wrr:no:
Teraz spróbuje Was poczytać.
 
Witam o pranku z kawką tradycyjnie:-) za oknem piękne słoneczko i zaraz będziemy się z młodą zbierać na zakupy:tak: później trzeba jakiś obiadek zrobić i posprzątać chałupe bo wczoraj w tej kwesti kompletnego lenia miałam:zawstydzona/y:

Witam się rano.
Przyszłam się pochwalić , że jak dobrze by poszło miałabym pierwsze podejście do egzaminu na prawko w okolicach 10 grudnia- jupi:tak:. Tylko teraz jest problem kwestia finansowa:-( bo potrzeba mi jakieś 500 zł na same prawko a dzisiaj już z "zaskórniaków" ruszyłam 130 zł na badania:szok::szok::szok: ( Swoja drogą kto wymyśla ceny za badania ??????). Jak ja nie lubie jak wszystko jest uzależnione od kasy- wrr:no:
Teraz spróbuje Was poczytać.

Matko i córko:szok: czemu aż tyle? Ile teraz egzamin kosztuje?
 
reklama
Anetasa ; te dodatkowe godziny to 350 zł, a sam egzamin to 134 zł:eek: Oczywiście nie liczę jeszcze opłaty za wydanie prawa jazdy coś około 70-80 zł.
 
Do góry