reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
J dzwonił, że dzielą w robocie bonami świątecznymi, nam w tym roku przypadnie 750:-):-):-) czyli jak rok temu:-D:-D:-D
zazdroszcze jak cholera, na pewno nie tylko ja,bo taki zastrzyk gotowki na swieta to super sprawa
Hrudzia daj oznaki zycia:sorry:
Hrudzia na jakims watku pisala ostatnio, wiec zyje na 100%:-D


Justyna chyba dobrze kojarzę, że Ty kupujesz mleko od gospodarza. Tak z ciekawości ile płacisz za litr, bo ja biorę od 2 tyg i płacę 1,5zł/litr
ja mialam za darmo,bo moi tesciowie jako deputat ze spoldzielni dostawali i sie usralo:-( od 5 listopada kupuje w sklepie,bo spoldzielenie sprzedali, nie jest juz wlasnoscia udzialowcow,czyli pracownikow i nie dostaja juz nic. W sklepie masz litr za 2zl wiec jak najbardziej oplaca sie. A ze sprzedaza tej spoldzielni to teraz jaja beda,bo nie beda dostawali juz zadnej dodatkowej kasy czyli, dożynkowego, czesci zyskow po rocznym bilansie, wykopkowe, kasa na kazde swieta byla no i mleko. Ale sie idiotom oczy otworza:sorry:
Jadły Wasze dzieci to...................... moje na razie zachwycone Lajkonik - paluszki, precelki, krakersy - przekąski
Mati najpierw jadl z przekasek zwykle chrupki, pozniej byly talarki, precelki i paluszki. Te juniorki sa super.
 
W sklepie masz litr za 2zl wiec jak najbardziej oplaca sie. A ze sprzedaza tej spoldzielni to teraz jaja beda,bo nie beda dostawali juz zadnej dodatkowej kasy czyli, dożynkowego, czesci zyskow po rocznym bilansie, wykopkowe, kasa na kazde swieta byla no i mleko. Ale sie idiotom oczy otworza:sorry:

Mati najpierw jadl z przekasek zwykle chrupki, pozniej byly talarki, precelki i paluszki. Te juniorki sa super.
i jeszcze babka autem do domu przywozi, tzn stawia przy drzwiach:sorry::tak::tak::tak: jak za komuny, wystawiasz przed drzwi pustą a bierzesz na pełną;-):-D:-D:-D
 
Aneta Ciebie tez nie byłio widac przez cały dzień................ w końcu ktos sie odezwał , ale tylko aby się pożegnać......... a ja chciałam znów się czyms pochwalić............... ale spasowałam
 
Aneta Ciebie tez nie byłio widac przez cały dzień................ w końcu ktos sie odezwał , ale tylko aby się pożegnać......... a ja chciałam znów się czyms pochwalić............... ale spasowałam
Ja byłąm cały dzień:tak: tylko popołudniu gościu przywiózł dodatkowo pamięć do kompka i musiałam się wylogować a potem zapomniałam to zrobić spowrotem i tylko zaglądałam czy ktoś piszę:zawstydzona/y: a Ty się chwal babo ile wlezie przecież wiesz że my to uwielbiamy:-) zresztą już kiedyś Ci pisałyśmy że mozesz dowoli bo lubimy te klimaty;-)
 
reklama
Ja byłąm cały dzień:tak: tylko popołudniu gościu przywiózł dodatkowo pamięć do kompka i musiałam się wylogować a potem zapomniałam to zrobić spowrotem i tylko zaglądałam czy ktoś piszę:zawstydzona/y: a Ty się chwal babo ile wlezie przecież wiesz że my to uwielbiamy:-) zresztą już kiedyś Ci pisałyśmy że mozesz dowoli bo lubimy te klimaty;-)
ot taki prezent gwaizdkowy od rodziców do salonu:sorry: tylko kupiony na innej aukcji za niecałe 500zł:sorry:
LAMPA WISZACA soplami ZYRANDOL sopelki ODLEW SOPLE (807234663) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry