reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

gdybym zostala, to na pewno byscie nie raz czytaly moje przezyzwania;-):-D:-D:rofl2:

ja się domyśliłam choć w myślach Donkat nie czytam:no::-p ale wydawało mi się oczywiste skoro nie pisze że ma w wekend szkołe;-)

kochana, chociaz jedna mnie broni;-)

hmm, no ja sie domyslilam,ze zrezygnowalas
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale teraz wygladam:eek::eek::eek::eek::eek: idę się schować:cool:
:no::no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dlatego mnie krew zalewa, bo jak słucham jak przebiegały kursy prawa jazdy moich znajomych to ja jestem daleko w lesie.
Parkowanie tyle co jak zatrzymuje na poboczu auto, ale przy WORDzie jak muszę do kibelka
Jakie zawracanie na trzy, jaka zatoczka, jakie parkowanie tyłem:szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no to zaczepiście "pazerny" instruktor........ wrrrrrrrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a potem sie dziwią, że conajmniej 3 podejścia do egazminu to normalka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
:no::no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dlatego mnie krew zalewa, bo jak słucham jak przebiegały kursy prawa jazdy moich znajomych to ja jestem daleko w lesie.
Parkowanie tyle co jak zatrzymuje na poboczu auto, ale przy WORDzie jak muszę do kibelka
Jakie zawracanie na trzy, jaka zatoczka, jakie parkowanie tyłem:szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Wiesz co nie gniewaj się ale jak słyszę o takich instruktorach to szlak mnie trafia:wściekła/y: w sumie to po co on ma Cię brać na placyk i tam wszystkiego uczuć:eek: skoro i tak sobie na mieście nie poradzisz bo podstawowych manewrów nawet Ci nie pokazał:wściekła/y: moja rada wykup sobie kilka godzn jazdy u kogoś innego bo z tym to strata czasu:cool::wściekła/y:

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale teraz wygladam:eek::eek::eek::eek::eek: idę się schować:cool:

:wściekła/y:

Tylko żebyś się za długo w tym ukruciu nie zasiedziała;-):rofl2:
 
no to zaczepiście "pazerny" instruktor........ wrrrrrrrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a potem sie dziwią, że conajmniej 3 podejścia do egazminu to normalka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Pazerna bestia, bo jak podjęłam temat dogadania się co do ceny za godzinę jazdy to dajcie spokój, prawie ,że żałuje ze zapytałam- usłyszałam, ze inni instruktorzy oszukują szefa szkoły biorac mniej za godzinę, ze on i tak nic z tego nie ma:szok::szok::szok::szok:( altruista pieprzony się znalazł) , że ktoś wykupuje dodatkowe godziny bo i tak szef bierze cała kasę. ( A tak na marginesie to mój instruktor kupił niedawno działke budowlana:sorry2:)

Mówie Wam mam nerwa niesamowitego, ale teraz jestem zdana na niego. Tylko skad ja teraz wezme tyle kasiory!!!
 
Wiesz co nie gniewaj się ale jak słyszę o takich instruktorach to szlak mnie trafia:wściekła/y: w sumie to po co on ma Cię brać na placyk i tam wszystkiego uczuć:eek: skoro i tak sobie na mieście nie poradzisz bo podstawowych manewrów nawet Ci nie pokazał:wściekła/y: moja rada wykup sobie kilka godzn jazdy u kogoś innego bo z tym to strata czasu:cool::wściekła/y:
Anetasa, nie gniewam się ;-) Problem w tym , że na mieście sobie radzę i to podkreślał kilkakrotnie.
 
Anetasa, nie gniewam się ;-) Problem w tym , że na mieście sobie radzę i to podkreślał kilkakrotnie.

No radzisz sobie jeżdżąc ale co będzie jak egzaminator każe Ci zaparkować w zatoczkę albo właśnie zawrócić na trzy też sobie poradzisz?Ale nie chcę Cię dołować:no: jednak uważam że poważnie powinnaś pomyśleć czy te dodatkowe godziny nie wykupić u kogoś innego:sorry:

idę na dłuższy odwyk:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: własnie kończy się Miś w duzym niebieskim domu i lecimy liscie grabić, bo wyglada na to, że za 2 godziny może zacząc padać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ja Ci dam dłuższy odwyk:-p wybij sobie z głowy:-p:rofl2: a pogoda widzę jak u nas:crazy: także też lecę zaraz z młodą na dwór:tak: Do później:-)
 
No radzisz sobie jeżdżąc ale co będzie jak egzaminator każe Ci zaparkować w zatoczkę albo właśnie zawrócić na trzy też sobie poradzisz?Ale nie chcę Cię dołować:no: jednak uważam że poważnie powinnaś pomyśleć czy te dodatkowe godziny nie wykupić u kogoś innego:sorry:
Zgadzam się , nie mam szans na powodzenie:-:)-( ale mój instruktor ma chyba to w posiedzeniu:wściekła/y:


Ja Ci dam dłuższy odwyk:-p wybij sobie z głowy:-p:rofl2: a pogoda widzę jak u nas:crazy: także też lecę zaraz z młodą na dwór:tak: Do później:-)
U nas brzydko, ponuro a rano zapowiadało sie tak ładnie:confused2:
 
Moje dziecko zamiast spac od 2 godzin bawi sie nowym kombajnem,bo tatus po trasie wpadl na obiad. Nawet grochowke zjadl. O kombajn ustawil na komodzie obok lampki i dzielnie chrapie.
 
gagulec, widze, ze to po prostu jest polityka calej szoly, zeby dokupowac lekcje. szef pewnie tylko zaciera rece, z ema tak obrotnych instruktorow.
ja jednak poszlabym do szefa i powiedizlaa tak: z jakiej racji mam wykupowac dodatkowe lekcje na plac, skoro te kursowe powinny objac i plac i miasto. dodatkowe sie kupuje wtedy, gdy uczen sobie nie radzi. trudno powiedizec, czy ty sobie nie radzisz , skoro na placu jeszcze nie bylas. troche pomieszlaa im sie kolejniosc.

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale teraz wygladam:eek::eek::eek::eek::eek: idę się schować:cool:

no juz wyskakuj z kryjowki;-)

Moje dziecko zamiast spac od 2 godzin bawi sie nowym kombajnem,bo tatus po trasie wpadl na obiad. Nawet grochowke zjadl. O kombajn ustawil na komodzie obok lampki i dzielnie chrapie.


:-):-):-):-):-)

zalatwilam parking dla naszego nowego "ciagnika";-)

lecimy zawiezc Julitke do babci, do znajomych na rozliczenie i jutro w droge:cool2:
 
reklama
Gagulec moim zdaniem nic nie wskórasz u szefa skoro taka polityka całej szkółki:wściekła/y: dlatego powtarzam że na Twoim miejscu wykupiłabym dodatkowe godziny u kogoś zupełnie innego i jemu wyjaśniła w czym rzecz:tak: bo sam egzamin kosztuje ponad 100zł więc po co wywalać tą kase w błote skoro wiadomo że bez znajomości pewnych manewrów nie dasz rady:sorry: a pompowanie kasy w tę szkółkę w której robiłaś kurs moim zdaniem mija się z celem:sorry: a przećwiczył chociaż z tobą obsługę smochodu?Chodzi mi o te pierdoły gdzie które światło gdzie jaki płyn się wlewa:sorry:
My popołudniu wybrałyśmy się z młodą na spacerek a wracając zaszłyśmy do dziadków:-) miałyśmy iść do mojej siostry ale zapomniałam że ona nawet jak ma wolne to w domu jej nie uświadczysz:confused2:
 
Do góry