reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wybacz, ale nie zgodze się z tym!Troszkę to zabolało nie powiem!!
no coś Ty... to taki żarcik był;-)
A olać :crazy: nigdy nie oleję bo bardzo Was lubię!!!!!
no i tu juz lepiej:-)
u nas Justyna chyba zaczarowala pogode, bo po poludniu mowili o slonku, awieczorem juz o deszczu:crazy:
przynajmniej cieplo jest
hehe

Musze sie wziasc za obiad,bo grochowke wymyslilam,a nie robilam jeszcze nigdy. S bedzie zachwycony,bo chyba na obiedzie bedzie,a nie lubi:confused2:
 
reklama
Ha kochane to Ty mnie nie znasz:-D ja napewno się pojawię:-) wiesz że ja do naszych spotkań forumowych pierwsza jestem;-) a i postaram się namówić w maju jeszcze jedną co by nam towarzystwa dotrzymała więc już zawsze 3 będziemy:tak: no i mam nadzieję że Monia nie odpuści:sorry::-);-)
Dziadek dzwonił że mu Tuśka zasnęła i zaniedługo będą w domu.

oj nie obiecuje choc przyznam ze bardzo bym chciała :tak:

Dzień dobry
Wyskoczyłam dzisiaj z młodym do lekarza (w czasie pracy mam kochanych szefów) żeby na wszelki wypadek go lekarka osłuchała bo ten kaszel taki brzydki a ona mi na to że to początek zapalenia oskrzeli no i antybiotyk oczywiście:wściekła/y: ale jak mus to mus dobrze że poszłam to sprawdzić bo nie dawało mi to spokoju że już 6 dni się utrzymuje no i co zauważyłam jeszcze katar okropny mu w nosku huczy ach te choroby bleeeeeeeeee a już taki spokój był
Dużo zdrówka dla Igorka i oby ten antybiotyk szybko zadziałał:tak:

A tak to nic nowego nie słychać miałam 5 dni wolnego i wielkie palny czego to ja nie zrobię i co ......w większości skończyło się na planach a wolne nie wiem kiedy minęło no i błogie lenistwo było a i jeszcze jedno doszłam do wniosku że sprzątanie to głupota bo tak pięknie wysprzątaliśmy w sobotę a w niedzielę wieczorem już było bleeee wniosek nie sprzątać ;-):-p:rofl2::rofl2: ........... wiem wiem wniosek mniej brudzić :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
to i tak długo mialaś czysto ja jak posprzątam np. w sobotę do południa to juz wieczorem nie widac że było sprzątane:zawstydzona/y::rofl2:


Ja zamiast pod prysznic i się szybciej położyć to tu siedzę a mój małżonek przygotowuje się bo umówił się z młodym że zbudują karmnik więc teraz wycina elementy w piwnicy a jutro w kuchni będą tworzyć (w kuchni bo młody nie może być w zimnym -piwnica)Ciekawe co im wyjdzie:)
napstrykaj zdjęc jak Igorek z Tatusiem tworzą karmik i na zamkniety oczywiście podrzuc artystów i ich dzieło:-):tak:
Ale się dzisiaj rozpisałam jak zanudziłam to przepraszam

a jak dziś Igorek sie czuje?

Siedze tak sobie przed tym kompem,mam go na kolanach, a brzuch mi skacze :-D:-D To chyba Was mały pozdrawia :tak:
my równiez pozdrawiamy :-):tak:;-)
a ja miałam iśc spać , a siedzę w necie, ale przynajmniej tapetę znalazłam do sypilani:-p ot tak na poprawę humoru:sorry::sorry::sorry:
pochwal się jaka tapete wybrałaś bo ja jeszcze szukam:sorry:a będziesz tapetowac całą sypialnie czy będziesz malowac i wstawki tapety dasz?

codziennie kapiecie dzieci w :"duzio jogi" (duzo wody-Julitka)?
różnie co 2 -3 dni dzieci się kąpią razem ale już nie długo bo coraz mniej miejsca mają w brodziku i nawet przy kąpaniu się już kłócą i w efekcie Ola już chce się kąpac sama

Witam z rana. Dziś do pracy na 12:30. Obiad muszę jeszcze zrobić i posprzątać, ale tu zajrzeć muszę najpierw ;-)
miłego dna w pracy:tak:

Studia juz dawno rzucone:sorry:
nic nie pisałaś że taką decyzje podjełaś:no::sorry:

Musze sie wziasc za obiad,bo grochowke wymyslilam,a nie robilam jeszcze nigdy. S bedzie zachwycony,bo chyba na obiedzie bedzie,a nie lubi:confused2:
oj ja grochówki też nigdy jeszcze nie robiłam a to dlatego że tak jak twój S tez nie lubie:no:

Oli wieczorem temperatura spadła i już można powiedziec że jest zdrowa nic jej nie dolega:no::-)jakiś jednio dniowy wirus u nas grasuje od sąsiadki syn też jeden dzień wymiotywał i miał gorączkę a na drugi dzień wstał jak gdyby nigdy nic:sorry:i takich przypadków słyszłam juz kilka...
 
Witam i ja:-) u nas znów za oknem cudn pogoda:tak: więc popołudniu napewno zaliczymy spacerek:tak: narazie pranko się kręci poprzednie poprasowane i zaraz zabieramy się za sprzątanie :tak: co do kąpieli to młoda obowiązkowo codziennie to już jej rytuał no chyba że jest chora albo tak jak ostatnio padła w samochodzie to wtedy jej odpuszczam;-)
Monia kamień z serca że Oli tak szybko przeszło:-)
Nuśka jak tam dziś Igorek?
 
My juz po spacerku, wiosna czy cóś przyszła tak dzis fajnie. Młody spi a Maja bajki ogląda, potem w grę jedna na kompie jej obiecałam, że zagra.
Po obiadku tez idziemy ale juz na podwórko, bo liście trzeba pograbić, bo straszą.

Monia tapeta będzie tylko na jednej ścianie , za zagłówkiem łózka , a pochwale się dopiero efektem końcowym:sorry:
Dobrze że Ola juz zdrowa.

Donat nic nie mówiłaś , że odpuszczasz kształcenie się dalej:no: Kciukasy za umowę:tak:

Justyna mmmmm grochówka pycha............. pochwal się czy wyszła jak wojskowa:tak::-D:-D
 
nic nie pisałaś że taką decyzje podjełaś:no::sorry:
.

Donat nic nie mówiłaś , że odpuszczasz kształcenie się dalej:no: Kciukasy za umowę:tak:

ej, no co Wy gadacie:szok:
przeciez miaalm oczywsice dylemat i roztrzasalam go na forum.
wybralam jednak kurs an tlumacza przysieglego, a studia zostawilam w spokoju.
nie pamietacie, jak mi Luandzia podawala przyklady o tluamczach z rodziny? i radzial, zebym jednak zostala an studiach, a ja podjelam inna decyzje?:eek:
 
ej, no co Wy gadacie:szok:
przeciez miaalm oczywsice dylemat i roztrzasalam go na forum.
wybralam jednak kurs an tlumacza przysieglego, a studia zostawilam w spokoju.
nie pamietacie, jak mi Luandzia podawala przyklady o tluamczach z rodziny? i radzial, zebym jednak zostala an studiach, a ja podjelam inna decyzje?:eek:
ale definitywnie nie powiedziałaś; rzucam studia:-p:-p:-p:-p:-p a my nie potrafimy czytac Twoich myśli:sorry::-p:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry