reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No raczej w tym roku,bo jak juz pisalam Mateusz u nas jest sam ze swojego rocznika,a na wsi to pewnien minus,bo pozniej trzeba wozic do przedszkola, do szkoly,a tak mozna z kims na pol,czy jakby co ktos odbierze lub zawiezie,a w przyszlym roku bedzie 2 maluchow w naszym bloku.
U nas ladnie wiec idziemy przewietrzyc sie na pol godzinki.
Monia ja to zawsze mowie,ze temperatura jest dobra oznaka,bo organizm walczy sam z zaraza.
Czekam jeszcze na listonosz,bo nadal nie mam kurtki. Juz mnie gosciu wkurza. Jak dzisiaj jej nie dostane to wysmaruje mu i niech mi kase oddaje dziad jeden:crazy:
A no i zeby bylo wesolo to S w Opolu plandeke rozcial,bo zachaczyl o cos tam:wściekła/y: No Donka i takie sa np. ukryte koszty:eek:
 
reklama
Monia, Justyna, a jakie kurtki kupiłyście?

Noszą już Wasze dzieci buty zimowe? Maciuś jeszcze nie,bo jakoś zimy nie ma, a jesiennie ma dość ciepłe. Zanim zima przyjdzie jeszcze wyrośnie z tych zimowych:sorry::-p
 
Monia, Justyna, a jakie kurtki kupiłyście?

Noszą już Wasze dzieci buty zimowe? Maciuś jeszcze nie,bo jakoś zimy nie ma, a jesiennie ma dość ciepłe. Zanim zima przyjdzie jeszcze wyrośnie z tych zimowych:sorry::-p
Majandra ja kupiłam taką
Zimowa kurteczka - na 98 cm - 2 latka (804663384) - Aukcje internetowe Allegro
Mateusz różnie raz chodzi w zimowych a raz w jesiennych bucikach:rofl2:
Justyna jakoś długo ta kurtka do Ciebie idzie :eek:ja już dawno dostałam a wydaje mi sie że ty kupowałaś prędzej niż ja:sorry:
 
Właśnie sprzedałam młodą dzidziusiowi:-) poszli na spacerek więc mam chwilę spokoju. U nas tak ładnie jakby wiosna przyszła:tak: mała właśnie poszła tylko w bluzie i kamizelce i była zachwycona że nie trzeba kurtki:-) a ja czekam na mamę bo będziemy razem robić gołąbki;-)
Gagulec ja to miałam dobrze kurs robiłam u kolegi i zaraz po kilku godzinach jazdy dał mi zaświadczenie że kurs ukończony i zapisałam sie na egzamin bo wiadomo trzeba czekać:crazy: w efekcie ostatnią godzinę jazdy miałam w dniu egzaminu:-D
Monia temperatura to dobry znak bo organizm walczy a najważniejsze że już nie wymiotuje i nie ma biegunki:tak:
Agulka zobaczysz czas szybko leci i ani się nie obejrzysz a zwalimy Ci się na obiecaną parapetówkę:-p szkoda że Justyna nie będzie mogła pić;-):-D:-p
 
Właśnie sprzedałam młodą dzidziusiowi:-) poszli na spacerek więc mam chwilę spokoju. U nas tak ładnie jakby wiosna przyszła:tak: mała właśnie poszła tylko w bluzie i kamizelce i była zachwycona że nie trzeba kurtki:-) a ja czekam na mamę bo będziemy razem robić gołąbki;-)
Gagulec ja to miałam dobrze kurs robiłam u kolegi i zaraz po kilku godzinach jazdy dał mi zaświadczenie że kurs ukończony i zapisałam sie na egzamin bo wiadomo trzeba czekać:crazy: w efekcie ostatnią godzinę jazdy miałam w dniu egzaminu:-D
Monia temperatura to dobry znak bo organizm walczy a najważniejsze że już nie wymiotuje i nie ma biegunki:tak:
Agulka zobaczysz czas szybko leci i ani się nie obejrzysz a zwalimy Ci się na obiecaną parapetówkę:-p szkoda że Justyna nie będzie mogła pić;-):-D:-p
oj żebyście tylko były... ale i tak wiem że na gadaniu się skończy:crazy::crazy: Justyna ma najbliżej do mnie:tak::-p

Aneta pogody zazdroszczę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Klavell mojej chrzesnicy temperatura powyżej 38 utrzymywała się do wczoraj ( nie wiem jak dzić bo jeszcze z bratówką nie kliklałam) a trwa to już ponad tydzień. Lekarze mówią ( a byli u 3 róznych) że taki wirus. ważne by się nie odwodniła.........
No moja pani doktor w piatek tez powiedziala ze panuje jakis wirus i goraczka utrzymuje sie dosc dlugo...Jak narazie dzis hanifce nie mierzylam, bo nie wyglada mi na to by miala temperature, nie jest tez rozpalona tylko marudzi, no i kaszel jest nadal ale pani doktr mowila ze tak nagle to on tez nie zniknie...
 
Agulka zobaczysz czas szybko leci i ani się nie obejrzysz a zwalimy Ci się na obiecaną parapetówkę:-p szkoda że Justyna nie będzie mogła pić;-):-D:-p
HA HA HA:crazy:
Justyna jakoś długo ta kurtka do Ciebie idzie :eek:ja już dawno dostałam a wydaje mi sie że ty kupowałaś prędzej niż ja:sorry:
bo gosciu dopiero w czwartek ja wyslal,bo cos z kompem mial nie teges. No tak tlumaczyl sie,ale kurtka przyszla. Niezla
Monia, Justyna, a jakie kurtki kupiłyście?

Noszą już Wasze dzieci buty zimowe? Maciuś jeszcze nie,bo jakoś zimy nie ma, a jesiennie ma dość ciepłe. Zanim zima przyjdzie jeszcze wyrośnie z tych zimowych:sorry::-p
ja taka kupilam, ale myslalam,ze jest cieplejsza:sorry: Fajna kurteczka dla niego.Kaptur z futerkiem. (790116226) - Aukcje internetowe Allegro no nic na wiosne bedzie mial,bo ta co na jesien ma Bob Budowniczy to taka na styk rekawki, na zime ma z poprzedniego roku kurtke i spodnie,a kumpela przyniosla mi zimowke urzywana,bo jej ciocia ciuchy przysyla z Niemiec
A co do butow to Mateusz nosi jesienne Buty CCC, obuwie damskie, obuwie męskie, obuwie dziecięce ,a za imiowe musze jechac do miasta i wplacic,ale nie chce mi sie,buuu Tez sie boje,ze zanim zima przyjdzie to mlody wyrosnie z zimowych,bo srednio c 2 miesice bamboszki mu zmieniam. Na jesien kupilam wieksze, na poczatku pazdziernika chyba kupowalismy i juz sa takie aby aby
 
oj żebyście tylko były... ale i tak wiem że na gadaniu się skończy:crazy::crazy: Justyna ma najbliżej do mnie:tak::-p

Aneta pogody zazdroszczę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ha kochane to Ty mnie nie znasz:-D ja napewno się pojawię:-) wiesz że ja do naszych spotkań forumowych pierwsza jestem;-) a i postaram się namówić w maju jeszcze jedną co by nam towarzystwa dotrzymała więc już zawsze 3 będziemy:tak: no i mam nadzieję że Monia nie odpuści:sorry::-);-)
Dziadek dzwonił że mu Tuśka zasnęła i zaniedługo będą w domu.
 
witam!!!

u nas pogoda z kazdym dniem am byc ladniejsza:-)

a ja mam jakiegos dola, chyba przez finanse:-:)-:)-(

zakupilismy malej farby i teraz siedzi i maluje kartki i siebie:szok::szok::rofl2:

zdroweczka dla dzieciakow:tak::tak:

Młodemu kaszel przeszedł, zaczęlismy kropienie oczek przed środową wizytą u okulisty,

moze i juz pytalam, ale nie pameitam. po co do okulisty? tak, dla sprawdzenia? czy cos sie dzieje?

U nas katar więc chłopcy obaj w domu i już mnie do pasji doprowadzają wzajemnymi relacjami ;-)


juz niedlugo i siostrzyczka bedzie ich godzic;-):-)

I
Tak sobie wczoraj myslalam,ze jak zajde w ciaze to znowu nici z wakacji, no i z popijawy na mojej 30. S ma w czerwcu 35,a ja wlipcu i planowalam libacje zrobic,a tak:confused2:
.

popijawa moze byc, tylko gospodyni nie musi pic;-):rofl2:

Witam i ja:-) noc do bani:wściekła/y: zgodnie z przypuszczeniami Tuśka obudziła się po 22 i potraktowała to jako drzemkę:wściekła/y: w efekcie zasnęła po 2:szok:

normalka:-D:-D

Wczoraj byliśmy na budoweie...................... Boże jak ja już tam chcę mieszkać:sorry:.......... niby tak mało do końca zostałao a tak dłużo:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

minie szybko, ani sie obejrzysz:tak::tak:

A no i zeby bylo wesolo to S w Opolu plandeke rozcial,bo zachaczyl o cos tam:wściekła/y: No Donka i takie sa np. ukryte koszty:eek:

on pokrywa koszty?


Noszą już Wasze dzieci buty zimowe? Maciuś jeszcze nie,bo jakoś zimy nie ma, a jesiennie ma dość ciepłe. Zanim zima przyjdzie jeszcze wyrośnie z tych zimowych:sorry::-p

Julitka chodzi w zimowych po podowrku i na wyjscia jzu od dawna, jak sie tylko zimno zrobilo.
jesienne ma nie za cieple, a ja jestem zmarzliuch jesli chodzi o nogi, wiec jej nie zaluje:-D:-D

Dziadek dzwonił że mu Tuśka zasnęła i zaniedługo będą w domu.

oj, ten Wasz dziadek to skarb:-):-)
 
reklama
:-)
zakupilismy malej farby i teraz siedzi i maluje kartki i siebie:szok::szok::rofl2:

oj, ten Wasz dziadek to skarb:-):-)

O widzę że się przełamałaś i malowane szaleństwo się zaczęło:-D u nas nie ma dnia żeby Tuśka nie mazała:-D a co do dziadka to dziś to był trochę wyjątek bo nie pamietam żeby sam przyszedł po nią i wziął ją na spacer:no: on w domu z chęcią z nią posiedzi ale na dwór to już niekoniecznie:sorry: i dziś też wychodził od nas i sama go zapytałam czy skoro idzie się przejść to czy nie wziął by jej ze sobą;-) więc nie miał trochę wyjścia i się zgodził:-)
 
Do góry