reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
o Aneta zaraz będzis sie żegnać, bo zaświeciła na GG --- czas do domciu

Monia jak mam i babcia?????? Jestes na GG ale tu nie zaglądasz, daj jakieś znaki:tak:
 
Ostatnia edycja:
o Aneta zaraz będzis sie żegnać, bo zaświeciła na GG --- czas do domciu
Ty niczego nie przeoczysz;-):rofl2: faktycznie przyszłam sie żegnać i zbieram się do domku:tak: choć mam wrażenie że czegoś zapomniałam zrobić:cool: ale za cholerę nie wiem co to może być:no: ziekawe czy moja pociecha będzie spała jak wrócę bo dziś miała nie bagatela drzemkę 4 godziny:szok: dobra ja uciekam życzę miłej nocy:-)
 
Witam z rańca.

NOC do bani, z J małe spięcie i to nie tylko o kasę, nazbierało sie znów tego, a na dodatek o 1:00 Tita się porzygała a potem chodziła jak sparaliżowana....:szok:. słaniała się na nogach, wyść na dwór nie chciała- nie mogła........ nogi ciągnęła za sobą.:szok::szok::szok:
Myśłama, że już z nią koniec, ale rano już normalnie chodziła. :baffled::tak: Co to było, nie mam pojęcia, może zdrętwiała?????????????:eek::eek::eek::eek:

Na szczęście dzieci spały bez pobudek całą noc do 6:15.:tak:
Maja rano wstała i przybiegła do nie podniecona, że trochę cycki jej urosły:sorry::rofl2: i na dodatek bardzo się z tego cieszyła:tak::szok::szok::szok:
 
Dzień dobry
Mam ambitny plan na dzisiaj i mam nadzieje, że uda mi się wkleić parę foteczek z odpowiednim wątku:-)
Poza tym u nas bez szczególnych rewelacji życie płynie sobie własnym torem:rofl2:
Poczytam troszkę co u Was i mam zamiar dzisiaj sie meldować:laugh2:
Miłego dnia.
 
reklama
Za 3 tyd wesele a oni kasy nie mają:crazy::crazy::crazy::crazy: a kurna 2 m-ce temu szalała i spodenki, koszulkę torebkę buty z Nike kupiła, a kasy odłożonej nie mieli...... to kuźwa myśłam, że w Totka wygra...... och jaka jestem wnerwiona.................... J powiedział, że zawsze była anty jego rodzina:crazy::crazy::crazy::crazy:. teraz walczy i z 10 DUŻYCH kabaczków leczo robi, jutro do słoików................. przynajmniej jakis pożytek, w zime jak znalał

Rodzinka debeściarska.:szok::szok: taki brak konsekwencji mnie rozkłada na łopatki:szok:
Ale mi narobiłaś. ochoty na leczo i szczerze mówiąc nawet nie myślałam o robieniu go w słoiku bo u nas zawsze na bieżąco znikało:cool:

kobiety, wnioskuje o wymiane szkieletu:rofl2::cool:
juz nie moge z moim wytrzymac: ciagle cos boli.:crazy:
1.kregoslup, to od bardzo dawna. wkurza mnie, ale sie przyzwyczailam
2. ponad m-c temu upadlam an kolano i jescze je czuje. najbardziej w nocy lub gdy chce skrecic noge
3. od jakiegos czasu ni z tego, ni z owego cos mi strzeli w stawie bidrowym i boli przez 2 dni, nawet jak leze:wściekła/y:
mam 30 lat, a rupiec ze mnie jak z malo kogo:-:)-(
Donkat, ale jaki atrakcyjny rupieć:laugh2::laugh2: a tak poważnie:współczuję i może jakieś zabiegi masażysty by pomogły?

Monia jak mam i babcia?????? :tak:
??????

Ty niczego nie przeoczysz;-):rofl2: faktycznie przyszłam sie żegnać i zbieram się do domku:tak: choć mam wrażenie że czegoś zapomniałam zrobić:cool: ale za cholerę nie wiem co to może być:no: ziekawe czy moja pociecha będzie spała jak wrócę bo dziś miała nie bagatela drzemkę 4 godziny:szok: dobra ja uciekam życzę miłej nocy:-)
U na w ostatnich czasach dość często zdarzają się 4-ro godzinne drzemki:szok: na szczęście nie ma jakiegoś mega wielkiego problemu z wieczornym zaśnieciem i w okolicach 20:30-21 z minutami Mały lula grzecznie.

Maja rano wstała i przybiegła do nie podniecona, że trochę cycki jej urosły:sorry::rofl2: i na dodatek bardzo się z tego cieszyła:tak::szok::szok::szok:
No to mama na zakupy po staniczek dla córci:-D:-D
 
Do góry