reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja:-) cudnej pogody ciąg dalszy i aż mi szkoda że muszę siedzieć w pracy:crazy: wczoraj odwiedził nas chrzesny Natalki i tak sie ze sobą świetnie bawili że aż miło było patrzeć:-) mała na koniec go rozczuliła jak poleciała mu dać buziaka;-) w efekcie stwierdził że on też by już chciał mieć dziecko tylko pytani z kim bo sam raczej nie da rady:-D
Monia strasznie mi przykro:-( mam nadzieje że u mamy szybko w szpitalu sobie poradzą z tym ciśnieniem :tak: moja mam jest po 2 udarach i jednym wylewie wszystko spowodowane nadciśnieniem dopiero jak natrafiła na świetną panią neurolog ta jej ustawiła tak leki że już ponad 7 lat ma na szczęście spokój:tak: także leki to podstawa. Trzymam kciukasy za mamę:tak:
 
reklama
Jak tu ma Cię kur....ca nie wziąć , jeśli zaczynają się zlatywać muchy do miodu( od strony J czekają abyśmy dostali kredyt- (a nie wiedzą że już mamy) i juz chcą kasę pożyczać.:szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja mówię, że po moim trupie a J stoi między młotem a kowadłem:crazy:
 
Agulka normalka sępy zawsze sie zjawią:wściekła/y: ale co oni nie rozumieją że to na wykończenie domu? Zapytaj czy Ci z odsetkami oddadzą bo Ty przecież musisz tą kasę z odsetkami spłacić;-) może się odczepią:sorry:
 
Jak na razie nie. Nic w sumie nie wiadomo, co z nimi będzie. Wczoraj byłam pierwszy raz sama 9 godzin, kierowniczka jak przyszła na drugą zmianę, to była pod wrażeniem, że dużo jak na pierwszy raz zrobiłam. Poprzyjmowałam zamówienia, porozkładałam towar, porobiłam zwroty, posprzątałam co nieco i jednocześnie klientów obsługiwałam. Niestety przez to od 6:30 do 11:30 byłam non stop na nogach. Przez co spać poszłam razem z Macielkiem po 20 :szok: Ale się wyspałam nareszcie :-):tak: Dziś 18 mln do wygrania ;-) Poza tym miałam Wam pisać, jak będą jakieś fajne dodatki do gazet i tak w Poradniku Domowym jest jakiś poradnik o odchudzaniu, dość gruby, ale nie wiem co jest w środku, niestety, w Mam dziecko są bajki Franklin i Mumu. Poza tym bardzo ciekawa jest wrześniowa Vita i październikowe Samo Zdrowie (gazetki moge pożyczać do domu, więc codziennie coś sobie poczytuję :-)).
 
witam!!!


mam wreszcie chwilke an samotnego neta, bo przetrzymalam dzis niunke bez spania w poludnie i tym sposobem wlasnie zasnela. choc oczywiscue juz sie wybierala na bieganie po domu, wiec pogasilam swiatla wszedzie i niestety musiala zostac w lozeczku. nawet nie jeknela i juz spi:tak:
dobijala mnie ostatnio z tym poznym spaniem i mam nadzijee, ze na jakis czas sie unormuje

poza tym troche sie u nas wydarzylo przez ten czas

mam problem w bardzo pilnej sprawie: jak moge zainstalowac jezyk rosyjski do worda?
 
witam!!!


mam wreszcie chwilke an samotnego neta, bo przetrzymalam dzis niunke bez spania w poludnie i tym sposobem wlasnie zasnela. choc oczywiscue juz sie wybierala na bieganie po domu, wiec pogasilam swiatla wszedzie i niestety musiala zostac w lozeczku. nawet nie jeknela i juz spi:tak:
dobijala mnie ostatnio z tym poznym spaniem i mam nadzijee, ze na jakis czas sie unormuje

poza tym troche sie u nas wydarzylo przez ten czas

mam problem w bardzo pilnej sprawie: jak moge zainstalowac jezyk rosyjski do worda?

Co tak tajemniczo?Ciekawość nas zeżre może napiszesz coś więcej;-) a z wordem jak sie domyslasz pewnie nie pomogę:zawstydzona/y:
 
reklama
Co tak tajemniczo?Ciekawość nas zeżre może napiszesz coś więcej;-) a z wordem jak sie domyslasz pewnie nie pomogę:zawstydzona/y:
bardzo tajemnicza;-):tak::tak::tak:

Za 3 tyd wesele a oni kasy nie mają:crazy::crazy::crazy::crazy: a kurna 2 m-ce temu szalała i spodenki, koszulkę torebkę buty z Nike kupiła, a kasy odłożonej nie mieli...... to kuźwa myśłam, że w Totka wygra...... och jaka jestem wnerwiona.................... J powiedział, że zawsze była anty jego rodzina:crazy::crazy::crazy::crazy:. teraz walczy i z 10 DUŻYCH kabaczków leczo robi, jutro do słoików................. przynajmniej jakis pożytek, w zime jak znalał
 
Do góry