reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

bardzo tajemnicza;-):tak::tak::tak:

Za 3 tyd wesele a oni kasy nie mają:crazy::crazy::crazy::crazy: a kurna 2 m-ce temu szalała i spodenki, koszulkę torebkę buty z Nike kupiła, a kasy odłożonej nie mieli...... to kuźwa myśłam, że w Totka wygra...... och jaka jestem wnerwiona.................... J powiedział, że zawsze była anty jego rodzina:crazy::crazy::crazy::crazy:. teraz walczy i z 10 DUŻYCH kabaczków leczo robi, jutro do słoików................. przynajmniej jakis pożytek, w zime jak znalał

nie, nie tajemnicza, tylko przez ten czas, co nie pisalam, zawsze sie soc dzialo i teraz trudno mi to opisac, bo by mi do jutra zeszlo.
pewnie w trakcie aktywnosci samo wyjdzie;-)

oj, gospodarnosc u nich po byku!!!!jak u P siostry:sorry:

hhhmmm, nie pomyslalam, zeby robic leczo w sloiki na zime:zawstydzona/y:
 
reklama
kobiety, wnioskuje o wymiane szkieletu:rofl2::cool:
juz nie moge z moim wytrzymac: ciagle cos boli.:crazy:
1.kregoslup, to od bardzo dawna. wkurza mnie, ale sie przyzwyczailam
2. ponad m-c temu upadlam an kolano i jescze je czuje. najbardziej w nocy lub gdy chce skrecic noge
3. od jakiegos czasu ni z tego, ni z owego cos mi strzeli w stawie bidrowym i boli przez 2 dni, nawet jak leze:wściekła/y:
mam 30 lat, a rupiec ze mnie jak z malo kogo:-:)-(
 
reklama
Do góry