reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja po małej przerwie :-)
U nas wszystko ok. Jak zwykle, tylko tyle nowości że Wiki chodzi cały dzień już bez pieluszki i wczoraj się muszę pochwalić, że ani razu nie zrobiła siku ani kupki do majtusi tylko na nocnik, JESTEM DUMNA :happy::happy::happy: ogólnie grzeczna. tylko w zeszłym tygodniu miałam małego stresa, bo kurcze okres mi się spóźnił o 1,5 tyg. więc w sumie cykl miałam 40 dni :eek: i tak przy tych cholernych tabletkach mam że raz np 21 a potem taki wyskok. nawet test ciążowy już zrobiłam... :confused2:
w sobotę byliśmy zaprosić tatę chrzestnego na urodzinki. robimy w przyszłą niedzielę, ale tylko takie małe przyjątko, nie kinder bal bo dzieci oprócz Wiki brak w rodzinie :rofl2:
dodam tylko że teścia nie zaprosiłam... powiedziałam K że go nie chce widzieć...:sorry: może źle zrobiłam ale jakoś mnie coś bierze jak go miałabym widzieć a poza tym tonie byłam tam jeszcze odkad się wyprowadziliśmy
akurat mała siedzi ze mną na kolanach i ujrzałam że dolna lewa piątka wyleziona (to dopiero 13 ząbek) a trójek nadal brak. martwie sie kurcze...:-(
 
reklama
sorki że tak o mnie ale dużo się nazbierało tych wiadomości... widzę ze u Was też nowości...
Monia dzięki kochana za pamięć... :tak: a sypialnie są boskie... moze kiedyś też będę taką mieć:sorry: marzenie.
Aneta życzę zdrówka, i współczuję choróbska. my też mieliśmy jakieś dziadostwo... a zdjęcia na zamkniętym super :tak: i mam do Ciebie takie pytanie. pamiętamże Ty kiedyś zamawiałaś na allegro taki tapczanik dla małej. 160 zł z pianki czy coś. nie mogę go za cholerkę znaleźć... proszę jakbyś mogła dać jakiś "namiar" będę wdzięczna.
Hruda gratulacje dla samodzielnego Stasia :tak: oswoi się z czasem... zasłony super, mnie też podoba się ten 3 wariant. ciekawie to na pewno będzie wyglądać... :tak:
Agulka u Was to kurcze same plagi egipskie :-D raz myszy potem kanaliizacja zapchana... pisz co tam i czy już wszystko ok...
Luandzia zazdroszczę samodzielnego męża... mój to by 50 razy zadzwonił jaki kolor, rozmiar, jaki materiał?? więc wolę z nim być ewentualnie sama kupić...:rofl2:
Justyna co się u Was dzieje?? stało się coś poważnego?? tylko widziałam że na wątku z życzeniami wkleiłaś zdjęcia z urodzinek ale na głównym ani słychu...
to tyle co pamiętam z czytania... :rofl2: teraz muszę wrocić i nadrobić resztę :cool2:
miłęgo dzionka dziewczyny...
 
Witam ja na małą minutkę (przerwa w pracy sniadankuję;-))
Ja tak wpadam tylko by zadać pytanie a wieczorkiem sobie z Wami popiszę,
wiem że temat poruszany milion razy ale ja jutro musze pojąć decyzję narazie jest na tak Szczepienie przeciw PNEUMOKOKOM??
Bardzo proszę napiszcie mi które z Was szczepiły bądź będą szczepiły teraz ??
I proszę również o odpowiedź mamy które nie szczepią i dlaczego????
BARDZO MI ZALEŻY NA ODPOWIEDZI. (bo ja niby chce ale nie wiem czy to dobrze czy nie za duzo tych szczepień a z drugiej strony jak nie zaszczepie to będę żałować ze może jednak warto???????)
 
Nuśka ja nie pomogę. my się pytaliśmy i niby doktor powiedział że lepiej zaszczepić przeciwko meningokokom niz pneumokokom. że niby częsciej dzieci chorują ale nie wiem...:no:
 
Witam, podczytuje od czasu do czasu, ale nie mam zbyt duzo czasu na pisanie. w kazdym razie u nas po staremu.
Nuska - teraz nie maja dzieci duzo szczepien, w pierwszym roku zycia sa bardzo obciazone. Zastanawiam sie tylko czy za rok mozliwa jest ta szczepionka? Czy to trzeba teraz?
 
Ktoś nam wodę zapierdzielił w nocy:wściekła/y: i tak siedzimy... Młody w piżamie lata,a ja musiałam ubrać się jakby co
U nas naprawdę nic się nie dzieje. Ja mam jakiegoś lenia, trochę odrzut od BB, trochę na głowie, przez kilka dni brak laptopa (mojemu mężowi wypadł z rąk, padł twardziel i straciłam prawie wszystkie zdjęcia), zawitała do nas sraczka (ominęła tylko mnie), wkurzający brak kasy i tyle.

U nas, tzn. w garderobie mlodego brakuje jakichś spodni, rajstopek i podkoszulek, choć nie wiem,czy body nie kupić.
Nuśka ja miałam szczepić na pneumokoki, no taki byl plan mojej teściowej,ale stanęło na tym,że zaszczepię przeciw grypie. Może siebie też. Co prawda pani doktor mówiła,że takie szczepienie nie ma rzadnych skutków ubocznych,ale jakoś nie widzę potrzeby szczepienia. Do przedszkola nie idzie, może pójdzie za rok to wtedy pomyślę.
Zadam glupie pytanie, wiedzialyśmy,że Xeone jest w ciąży??

Młody dostał na urodziny drewniane klocki EICHHORN KOLOROWE DREWNIANE KLOCKI 50 szt (724899820) - Aukcje internetowe Allegro jest nimi zachwycony, cały czas buduje mosty, wierze, domy i zainteresowany jest kolorami.
 
Ja zdecydowałam że młodą zaszczepię po 3 urodzinach na pneumokoki zresztą tak nam poradziła nasza pediatra że skoro nie mam zamiaru posyłać małej do żłobka to narazie nie jest to tak konieczne przynajmniej jej zdaniem:sorry: a jak dziecko ma 3 lata to wtedy podaje sie już tylko jedną dawkę.
 
reklama
Zadam glupie pytanie, wiedzialyśmy,że Xeone jest w ciąży??

Młody dostał na urodziny drewniane klocki EICHHORN KOLOROWE DREWNIANE KLOCKI 50 szt (724899820) - Aukcje internetowe Allegro jest nimi zachwycony, cały czas buduje mosty, wierze, domy i zainteresowany jest kolorami.
:tak::tak::tak:wiedziałyśmy;-) a klocki fajne też myslałam żeby Tuśce właśnie coś podobnego sprawić ale ona zupełanie klockami nie jest zainteresowana:no: za to uwaga ostatnio hitem u nas są rysoraki:szok::-D
 
Do góry