reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

kobietki, znow :szok::szok::szok::szok:

gdzie sie podzialy te wszystkie gaduly?

ja dzis znow mialam powera, choc pozniej mnie glowa rozbolala.

odmrozilam lodowke, bo niedlugo by szron na kuchnie wyszedl:zawstydzona/y:

zrobilam kilka porcji fasolki na zime...

jutro bede robic ogorki po raz pierwszy w zyciu:szok: ciekawe, co z tego wyjdzie:-p

niunka cos sie wymeczyla dniem i bez problemu zasnela:-)

choc dzisiejszy dzien nie byl latwy. oczywiscie dala popalic i histeria ze 2 razy byla. juz nie mam cierpliwosci:-(
drze sie i rzuca o takie bzdety, ze nie wiem juz co robic:-( w zasadzie kazdy moj sprzeciw jest tak odbierany:angry:
 
reklama
Witam wieczorowo a szczególnie dawno nie widzianej Aneczki.

Ja jestem, ale jakoś weny brak. Siedzę w necie w poszukiwaniu drzwi, kafli............. i innych rzeczy.......... również wziełam się wystawianie na allegro.

Dzis z mamą kończylismy robić w słoiki ogórki do piwa:-D:-D:-D jutro przegląd górnej części mojego ciała i dolnej:-);-) czyli dentysta i ginekolog:rofl2:

Miłego wieczoru:happy2:
 
Dzień dobry.
Coś mi humorek dopisuję i czuje ,ze mnie bierze delikatna głupawka:-):szok:
Nastrój psuje świadomość, że M w trasie i skończyły się wakacje od Małego:blink:.
Agulka, czy te ogórki do piwa to z chili? Ja raz takie robiłam-przesadziłam z ilością chili i wykrzywiało na wszystkie strony- ale oczywiście zniknęły:tak:
 
Majandra powodzenia w pracy:tak:a pogody to nie zazdroszczę:no:
Agulka jak przegląd ? załatwiony?:rofl2:
Gagulec dobrze że chociaż humur dopisuje:tak:
a moje dzieciaki się kłócą i biją o torebkę:szok::wściekła/y:
 
reklama
Pada... Coś ten wyrwany ząb cały czas mnie boli, tzn. miejsce po nim, no w zasadzie to lewa strona szczęki:baffled: Czy to normalne?? Schizuję się,czy jakiś ropień mi się tam nie robi,ale wtedy nie działałyby tabletki przeciwbólowe tak?
Ja w tym roku robiłam ogorki z chili 1 raz.

I jeszcze mam dylemat z Mateusza urodzinami...
1) zapraszać,czy kto będzie pamiętał ten przyjedzie??
2) czy sama kawa i tort wystarczy,czy musi być biba jak na 1??
Nie chce mi się szykować tyle żarła, później jeszcze ja mam imieniny,które muszę wyprawić. W zasadzie u Mateusza nikt nie będzie pił,bo teść nie pije, teściowa jak zawieje, mama nie może już, Janusz-kierowca, szwagierka-kierowca. Mojego brata nie będzie,bo jest w Sztudgardzie(czy jak to się pisze),a siostra nie wiem,czy będzie miała wolne. I taką mam zagwostkę
 
Do góry