reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzień dobry.
Coś mi humorek dopisuję i czuje ,ze mnie bierze delikatna głupawka:-):szok:
Nastrój psuje świadomość, że M w trasie i skończyły się wakacje od Małego:blink:.
Agulka, czy te ogórki do piwa to z chili? Ja raz takie robiłam-przesadziłam z ilością chili i wykrzywiało na wszystkie strony- ale oczywiście zniknęły:tak:
tak to te:tak::tak::tak:
Witam.

U nas od nocy leje. Na 15:30 do pracy dziś idę. I tak 5 dni pod rząd. :szok:
powodzonka:tak:
Majandra powodzenia w pracy:tak:a pogody to nie zazdroszczę:no:
Agulka jak przegląd ? załatwiony?:rofl2:
Gagulec dobrze że chociaż humur dopisuje:tak:
a moje dzieciaki się kłócą i biją o torebkę:szok::wściekła/y:
Monia przegląd po obiadku:tak: do do południa lekarz jest w szpitalu a ja chodzę do ordynatora prywatnie:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Dzien dobry...Justynko mam ten sam problem.chociaz juz pare spraw w kwestii urodzin sobie sama przed soba wyjasnilam, chodzilo mi glownie o zaproszenie osob z rodziny M, ale to przeciez chodzi o pamiec z ich strony, szczerze mowia i tak wiem ze nie przyjada bo po pierwsze tym razem ja wyjechalam dosc daleko, po drugie maja male dziecko a po trzecie widac tak musi byc ze jka juz sie cos w rodzinie zlego dzieje to wszyscy raczej sa na dystans. Do osob mi blizszych wysylam zaproszenia ale i tak z gory wiem ze przyjada.
Druga sprawa miejsce, dziwnie tak tesciowej powiedziec ze jasne moze przyjechac ale spac nie ma gdzie..Ja nie mam kasy zeby hotele oplacac, poza tym ma auto a to ze nei wybiera sie nim poza okolice swojego miasta to jzu nei moj problem, poza tym chyba zbyt duzo zlych rzeczy sie stalo zebym chciala ja widziec, jak bedziemy w domu to moze przyjechac na kawe.

Dobry pomysl Klavel zeby urzadzic maluchom jakies zajecia, typu wyklejanki, mam nadzieje ze chociaz 13 na pewno nei wypali zrobienie imprezy bo 14 rano musze sie stawic w urzedzie pracy to za tydzien od tej daty zorganizuje cos fajnego na ogrodzie, to beda pierwsze takie urodzinki, bo chyb atak to powinno wygladac, roczek dosc nie milo wspominam...bo glownie chodzilo o to zeby kazdy zjadl, wypil a ja za Nel biegalam i moi rodzice, bo oczywiscie M wielki wodzirej musial zabawiac towarzystwo...:crazy:

Baloniki, girlandy, czapeczki...zobaczymy czy cos fajnego z tego wyjdzie, mam nadzieje ze tak :)
 
Z chęcią też zrobiłabym taki kinder bal,bo u nas jest dużo dzieci,ale tutaj takiego zwyczaju nie ma, więc nie będę nikogo stawiała w niezręcznej sytuacji,żeby czół się później zobowiązany. Normalnie nie chce mi się szykować balu dla rodziny przy wódeczce i tyle:zawstydzona/y:
 
A my robimy Kinder bal...nawet w zwiazku z tym ze Roczek byl skromny tzn egzotyczny ale bez gosci i tradycyjnego tortu. Urodziny robimy u moich rodzicow w ogrodzie, sa juz na ten cel zakupione mini krzeselka a jutro kupuje ozdoby i zaproszenia. Bedzie 6 malluchow i przewiduje jedzenie glownie dla nich a dla doroslych slodkie ewentualnie jakies kielbaski z grilla.:-)
 
A ja już wiem dlaczego nie lubię Urzędu Skarbowego. Człowiek urywa sie z pracy, leci z wywieszonym jęzorem żeby dostać zaświadczenie o dochodach za zeszły rok, wchodzi do Urzędy i ....się odechciewa wszytskiego. Jedno okienko czynne, koleeeeeeeeejka długaśna a pani urzędniczka z niczym sięnie spieszy i rozmawia z koleżanką z boku.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Oczywisćie pół godziny mego cennego czasu wycięte z życiorysu a zaśwaidczenia nadal nie mam. Jutro robię panią ze Skarbówki niespodziankę i bedę otwieraćz nimi rano urząd:baffled::baffled:
Moja towarzyszka niedoli w pracy trafnie podsumowała Urzad Skarbowy- najintensywniej to tam pracuje wentylator:cool2:


To ja chyba jako jedyna jeszcze nie myślałam o wyprawianiu urodzin Damiana
 
witam szybciutko, bo lece malowac kratke na winobluszcz:-)

teraz w kolejce czeka stelaz pod zjezdzalnie i hustawke;-)

zrobila ogorki, mialam robic wlansie te z chili, ale brakowalo mi skladnikow, wiec wybralam z musztarda

Na 15:30 do pracy dziś idę. I tak 5 dni pod rząd. :szok:

a ja myslalam, ze to tylko 3 dniw wtygodniu

a moje dzieciaki się kłócą i biją o torebkę:szok::wściekła/y:

jak an dwie DZIEWCZYNKI przystalo:-D:-D:-D:-D

I jeszcze mam dylemat z Mateusza urodzinami...

ja nie planuje robic wielkiej imprezy ajk na roczek, bo u nas tych kolejnych urodzin az tak sie nie obchodzi.
zauwazylam ze zdjec (u siostrzenicy tak bylo), ze ropdzina P przychodzi z prezentem. moi raczej nie przyjada. jesli bedzie ladna pogoda, to zrobimy grilla na koniec sezonu, a jesli nie, to tak skromnie an slodko. niestesty nie mam malych dzieci w poblizu, zeby zrobic kinder bal.
a poza tym to chyba wieksza radosc bedzie jultika miaal z takiego balu, ajk ebdzie starsza

Moja towarzyszka niedoli w pracy trafnie podsumowała Urzad Skarbowy- najintensywniej to tam pracuje wentylator:cool2:

sikam!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

choc musze obronic US, poniewaz ja spedzialm tam ponad pol roku an stazu i uwijalysmy sie jak w ukropie
 
reklama
sikam!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

choc musze obronic US, poniewaz ja spedzialm tam ponad pol roku an stazu i uwijalysmy sie jak w ukropie
Donkat, bo wam wentylator nie działał więc nie miałyście konkurencji:-D:-D:-D
( ps. stażystą zawsze dają do roboty, żeby po ukończeniu stażu mogli powiedzieć coś w stylu- ileż to pracy maja urzędnicy w Skarbówce:cool2::cool2::sorry2:)
 
Do góry