reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Gorąco:szok: znowu sok z malin leci. Ostatni raz i mam już dosyć, pół dnia rwania tyle tego jest.
S dzisiaj jeszcze w domu tylko na 14 jechał coś tam robić przy aucie. Przeszłabym się z młodym nad jezioro,ale nie chce mi się:zawstydzona/y:
 
widze, ze wszystkei dzis z sil opadly;-), a ja mam werwy za dwoje:szok::szok:: pranko, zmiana posiceli, wyrywanie starcyh kwiatkow....

teraz wpadlam znalezc przepis na kawe mrozona, bo chodzi za mna od kilku dni

Hrudzia mi machala w Radomiu;-)
juz pewnie ejst blisko celu:tak:

czeka na mnie duuuze prasowanie, wiec nie wiem czy zdolam zajrzec pozniej:-(
 
Ale tu dzisiaj ruch:szok: tak jak myślałam dzień minął szybko i intensywnie czyli w skrócie padam na ryj:baffled: a jeszcze naszła mnie ochota na winko i właśnie wróciłam z żabki także urlop trzeba zacząć porządnie;-) ciągle mam wrażenie że jeszcze miałam coś zrobić i boje się że zapomne a potem zamiast zacząc dzień przyjemnie to dostanę telefon z pracy ze zrypką:baffled: może się jednak uda. Te upały koszmarnie wykańczają człowieka i mózg wieczorem już mi nie pracuje:sorry2::no:
 
Ale tu dzisiaj ruch:szok: tak jak myślałam dzień minął szybko i intensywnie czyli w skrócie padam na ryj:baffled: a jeszcze naszła mnie ochota na winko i właśnie wróciłam z żabki także urlop trzeba zacząć porządnie;-) ciągle mam wrażenie że jeszcze miałam coś zrobić i boje się że zapomne a potem zamiast zacząc dzień przyjemnie to dostanę telefon z pracy ze zrypką:baffled: może się jednak uda. Te upały koszmarnie wykańczają człowieka i mózg wieczorem już mi nie pracuje:sorry2::no:


Ja padnięta ostatecznie na kanapie...

Wiesz, mi się dziś śniło że zapomniałam że w poniedziałki na ósmą rano mam polski!!! :-D i że tyle czasu na niego nie chodziłam bo zwlekam się z łóżka później i dziecko do przedszkola na 9tą odprowadzam... i zwyczajnie bałam się co mi nauczycielka powie jak już dotrę do niej!!!
A potem sobie przypomniałam (ciągle we śnie) że jest połowa sierpnia, więc ten polski to pewnie od września będze :-D
Ale straszliwie męczyło mnie że tyle czasu nie pamiętałam po prostu o tym :tak: Obudziłam się zlana potem (z powodu temp w pokoju też ;-) )
 
Stachu mi dzisiaj też piękną histerię zafundował. Na chodniku się rozłożył i absolutnie odmówił współpracy podkreślając to głośnym krzykiem, myślałam że urodzę przez cholerę, bo musiałam go wziać na ręce a staram się go jednak nie nosić.
A poza tym nie mam siły pisać, padam na cyce jak to zwykła mawiać nasz Tygrysek.
 
Cos sie nam maluchy zmówiły:tak: Mój dzisiaj dostał dwa mega soczyste klapsiory w tyłek, za uciekanie, ba, za wybieganie na ulice:crazy:. W miejscu gdzie zawsze ładnie stawał i obracał sie za mamą ewentualnie jak mama zawaołała, dzisiaj dostał takiego powera, ze zostawiłam wszystko jak stałam i w długą za młodym - swoja drogą nie wiem jak to sie dzieje, ze te malutkie nózki tak szybko potrafia biegać:szok::szok:. Szczęście, ze nie jechało żadne auto bo byłby placek.:wściekła/y::wściekła/y:tfuu tfu.
Poza tym jutro rano ekipa wczasowa robi papapapa:happy::happy::happy: i mam nadzieje życie zacznie wracać do normy.
Poza tym jutro sie dowiem czy mieszkanko , które miałam swego czasu na oku jest nadal do wynajęcie,(i może jak by sieu dało poszlibyśmy na wynajem)
poza tym:-) idę jutro zapisać się na kurs prawa jazdy ( na 95%)-także drżyjcie kierowcy, nadchodzę:-D:-D:-D
poza tym ogladałam oprawki dzisiaj u optyka bo szykuje mi siez mian szkieł (slepne:baffled:)
Poza tym na obecna chwile koniec tych "poza tym":-D:-D
 
reklama
oj Mateusz dziś tez był mega niedobry ,wredny i marudny juz miałam go dośc:wściekła/y:i stwierdziłam nawet do Oli że wezmę i go sprzedam na allegro a ona na to ,,no mamus i będziemy miały wkońcu święty spokój":szok::baffled::-D
Gagulec a tak poza tym to super że wczasowicze wyjeżdżają i że zapisujsz się na prawko i nowe oprawki no i fajnie by było jakby i z tym mieszkankiem wypaliło
Donkat zazdroszczę ci tego powera bo mi się dziś nic nie chciało:zawstydzona/y:
 
Do góry