reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

szkoda:-(a może rozejżyjcie się bardziej to okarze się że ktroś ma lepsze mieszkanko do wynajecia:sorry2:

Miłego dnia w pracy:-)
Oj mam jeszcze taką nadzieję:tak:

witam!!!

wlasnie wcinam mizerie w ramach snaidania:-)
chyba gagulec:sorry2: ( ale zapożyczyłam od Tygryska:zawstydzona/y:)
a POZA TYM co u was?:rofl2::-)

POZA TYM u nas w porzo:tak::-D:-D:-D

wyszla baardzo smaczna, choc nie za zimna, bo sie nie moglam doczekac:sorry2:. przepisow na necie ejst mnostwo i to kazdy inny. ja wybralam ten, tylko warto by dodac jescze kostki lodu
Wielkie Żarcie - Domowa kawa mrożona
Mniam , mniam



a ja mam bardzo zajete popoludnie:
1.do PUP podbic ksiazeczke
2. na stacje diagnostyczna, bo zamontowalismy hak w samochodzie
3. do ksiegowej
4. do ortopedy z Julitka:szok:
Aktywny dzień się zapowiada :szok::szok:

ja to calkiem zielona jestem w tyhc sprawach
Oj ja w kwestiach elektroniki to nawet seledynowa jestem:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ledwo żyje bo Zuzka nie śpi praktycznie od dwóch nocy :sorry2:myślę że to wina zębów bo z wyjątkiem kataru który też dostała dwa dni temu nic jej nie jest no z wyjątkiem marudzenia
z przedszkolem Zuzi kolejny zwrot akcji ... bo jutro jadę oglądać kolejne :baffled: i chyba jednak na to się zdecyduję bo koleżankaz z której córką Zuzia miała iść jednak tam posyła a to dość ważny argument bo chcemy wozic dzieci na zmianę , grupa jest mniej liczna na 7 dzieci 2 panie i pomoc , będą tylko dzieci w wieku Zuzi, pani jest sprawdzona bo wcześniej prowadziła grupę starszego syna koleżanki ,sale są większe i co też dośc ważne pomimo tego że przedszkole jes drogie udało się wynegocjować cenę o 200 zł niższą ze względu na to że koleżanka ma już dziecko w tym przedszkolu i teraz posyła kolejne więc ostatecznie wyjdzie tyle co to przedszkole do krórego mieliśmy posłać mała:-)
dzisiaj jest niania więc chyba postaram się trochę odespać te zarwane noce bo nie wiem co mnie dzisiaj czeka
 
Witam się i ja:-) Do południa byłyśmy z małą na mieście kupić jej trampeczki i dla Szymka kurteczkę bo w Cocodrilu są wyprzedaże a młody ma w sobotę urodziny więc dorzucę do bujaka który już mu dawno obiecałam;-) no i trafiłam jeszcze 2 fajne koszulki dla M i dla siebie krótkie spodenki akurat nad morze:-)

Cos sie nam maluchy zmówiły:tak: Mój dzisiaj dostał dwa mega soczyste klapsiory w tyłek, za uciekanie, ba, za wybieganie na ulice:crazy:. W miejscu gdzie zawsze ładnie stawał i obracał sie za mamą ewentualnie jak mama zawaołała, dzisiaj dostał takiego powera, ze zostawiłam wszystko jak stałam i w długą za młodym - swoja drogą nie wiem jak to sie dzieje, ze te malutkie nózki tak szybko potrafia biegać:szok::szok:. Szczęście, ze nie jechało żadne auto bo byłby placek.:wściekła/y::wściekła/y:tfuu tfu.
Poza tym jutro rano ekipa wczasowa robi papapapa:happy::happy::happy: i mam nadzieje życie zacznie wracać do normy.
Poza tym jutro sie dowiem czy mieszkanko , które miałam swego czasu na oku jest nadal do wynajęcie,(i może jak by sieu dało poszlibyśmy na wynajem)
poza tym:-) idę jutro zapisać się na kurs prawa jazdy ( na 95%)-także drżyjcie kierowcy, nadchodzę:-D:-D:-D
poza tym ogladałam oprawki dzisiaj u optyka bo szykuje mi siez mian szkieł (slepne:baffled:)
Poza tym na obecna chwile koniec tych "poza tym":-D:-D

Mnie też często zaskakuje to jaka Tuśka jest szybka i zwinna:-) i na tych małych nóżętach tak szybko popyla:-D życzę miłego odpoczynku po traumatycznyej wizycie;-) no i powodzenia na kursie prawa jazdy:tak: szkoda że z mieszkankiem nie wypaliło ale może trafi się coś ciekawszego miejmy nadzieję;-)

oj Mateusz dziś tez był mega niedobry ,wredny i marudny juz miałam go dośc:wściekła/y:i stwierdziłam nawet do Oli że wezmę i go sprzedam na allegro a ona na to ,,no mamus i będziemy miały wkońcu święty spokój":szok::baffled::-D

Za pomysł szacun:rofl2::-D ale teks Oli powalający swoją drogą uważaj co piszesz bo jeszcze za handel żywym towarem Cię skażą;-):rofl2:

Dzień dobry :-)
Jestem czytam zawsze ale nie zawsze mam czas żeby odpisać .
Pracę czas zacząć :sorry2:

No i tym razem się okrutnie rozpisałaś:-p po takiej nieobecności mogłabyś chociaż napisać co tam u Was:sorry2:

u nas była po 2 i zabrała bajki... chyba dekoder nam spaliło albo walnęło w antenę,bo teściowa klatkę obok ma więc to nie wina Polsatu:wściekła/y: i nie wiem teraz co zrobić z tym fantem

I co działa?Czy nie ma szans na ratunek?:baffled:

Cześć dziewczyny ledwo żyje bo Zuzka nie śpi praktycznie od dwóch nocy :sorry2:myślę że to wina zębów bo z wyjątkiem kataru który też dostała dwa dni temu nic jej nie jest no z wyjątkiem marudzenia
z przedszkolem Zuzi kolejny zwrot akcji ... bo jutro jadę oglądać kolejne :baffled: i chyba jednak na to się zdecyduję bo koleżankaz z której córką Zuzia miała iść jednak tam posyła a to dość ważny argument bo chcemy wozic dzieci na zmianę , grupa jest mniej liczna na 7 dzieci 2 panie i pomoc , będą tylko dzieci w wieku Zuzi, pani jest sprawdzona bo wcześniej prowadziła grupę starszego syna koleżanki ,sale są większe i co też dośc ważne pomimo tego że przedszkole jes drogie udało się wynegocjować cenę o 200 zł niższą ze względu na to że koleżanka ma już dziecko w tym przedszkolu i teraz posyła kolejne więc ostatecznie wyjdzie tyle co to przedszkole do krórego mieliśmy posłać mała:-)
dzisiaj jest niania więc chyba postaram się trochę odespać te zarwane noce bo nie wiem co mnie dzisiaj czeka

Oj Luandzia to korzystaj z obecności niani i odpocznij sobie:tak: a co do zmiany decyzji o przedszkolu to na Twoim miejscu też bym tak zrobiła:tak:
 
Ale durna jestem:-D S antenę wykręcił z dekodera,a że ja nigdy tak nie robię to nie wpadłam na to:dry:
Zupka się gotuje, pranie schnie tylko patrzę,czy nie pada,bo takie chmurzyska przewalają się po niebie:szok:
 
Hejka.

Gagulec szkoda tego mieszkania, ale szukajcie dalej, nie ma co siedziec w takim zoo jak Wy jesteście................... ciasne , ale własne( wynajęte) , zamkniesz drzwi i masz wszystkich w D...E

W zeszyłym tygodniu J był w Poznaniu a tam likwidowali sklepu 5-10-15 , wszystkie rzeczy po 10-12zł, pytam sie czemu nie wszedł i czegos dziecom nie kupił. On ana to: byłem, ale tyle tam tego było, że nie umiałam sie zdecydowac i NIC nie wziałem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Narka
 
Ostatnia edycja:
W zeszyłym tygodniu J był w Poznaniu a tam likwidowali sklepu 5-10-15 , wszystkie rzeczy po 10-12zł, pytam sie czemu nie wszedł i czegos dziecom nie kupił. On ana to: byłem, ale tyle tam tego było, że nie umiałam sie zdecydowac i NIC nie wziałem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Narka
A mój D to by nawet nie wszedł bo stwierdził by że on się na tym nie zna:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Witam się i ja:-) Do południa byłyśmy z małą na mieście kupić jej trampeczki i dla Szymka kurteczkę bo w Cocodrilu są wyprzedaże a młody ma w sobotę urodziny więc dorzucę do bujaka który już mu dawno obiecałam;-) no i trafiłam jeszcze 2 fajne koszulki dla M i dla siebie krótkie spodenki akurat nad morze:-)

Ma byc duzo słonka :tak:

No i tym razem się okrutnie rozpisałaś:-p po takiej nieobecności mogłabyś chociaż napisać co tam u Was:sorry2:

żyjemy;-):-D:-D:-D może z domku cos naskrobie bo w pracy to tak średnio mam czas ................no własnie ...................... do później

Agulka to normalka że facet nic nie kupił mój jak widzi że idę do sklepu z ciuszkami dla dzieciaczków to zawraca i mowi do później :baffled: a własnie wczoraj wpadłam na minutkę do Cocodrillo i duzo pieniażków wydałam:sorry2:
 
No to musze powiedzieć,że S jest zupełnie inny jeśli chodzi o zakupy. Co prawda rzadko coś kupujemy młodemu,bo jakoś nie mam parcia w tym kierunku,ale jak wchodzimy to razem i S też wybiera. W zasadzie to każde zakupy mi zrobi, łącznie z podpaskami;-)
 
Justyna, to chyba z niego wyjatek. Jeden na milion.Szczegolnie jesli chodzi o podpaski!

Nuska, pochwal sie zakupami ;)

Agulka, to skad ty dokladniej jestes? moze wcale nie tak daleko ode mnie?

Ostatnio sie zastanawialam kto mieszka najblizej mnie. Musze na mapie sprawdzic. |Chyba Justyna. Ale bys sie zdziwila jakbyś zobaczyla taka mnie przed domem :D


Ja sie jakos nauczylam w sumie kupować Olafowi rzeczy w pepco i lumpkach. W sumie u nas sa o wiele wyzsze ceny w sklepach typu 5-10-15 niz np w Poznaniu. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Chociaz ostatnio wpadlam do wyzej wspomnianego i byla promocja.. granatowa marynarka za 30 zl. Musialam kupic :p

W ogole co do lumpkow jeszcze, to ostatnio upolowalam olafowi 2 pary butow, nowych, jeszcze z metkami. Z czego jedne to zolte trampki conversa :) A drugie z clarksa (czy jak to sie tam pisze).

W ogole wystawilam przedmiot na allegro. Spodnice, pelen opis dalam.. I na jakas idiotke trafilam normalnie... Najpierw sie pyta, czy rozciagliwa. Pozniej jaka jest cena na kup teraz. Pozniej czy zamek dziala..
Bardzo mnie wkurzaja takie sytuacje, otwarta glupota mnie atakowala :)



Aaa, i jeszcze. Ostatnio planuje z Olafem wycieczke. Albo do Zoo w Poznaniu, albo do Biskupina (na poczatku wrzesnia), albo do Borysewa (Zoo safari) i nie wiem gdzie jechac, bo cenowo wyjdzie podobnie...
 
reklama
Justyna, sprawdzilam! Ale jaja. Tylko 70 km... Strzeż się ;)
A ostatnio byłam w Powidzu, w odwiedzinach na obozie. Od Ciebie to też chyba tam blisko?
 
Do góry