reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
wiedziałam że jest różnica czasu ale i le i czy minus czy plus to mi umkneło, hi
cięzko się tak śpi na raty jak jeszcze szymon wstaje o świcie a później z samego rańca wpuszcza do domku zwierzyniec i buszują wszyscy po domku,masakra
 
Witam tygrysku TY to masz siłę wieczorem do 3 i rano juz o 8 na nogach niezły tening z tym niespaniem przed przyjściem małej na świat;-). Żartuje bo tak naprawdę to wiem jak to ciężko jak nie idzie w nocy spać. A ja o 7 obudziłam się żeby wziąć leki i tak już zasnąć się nie udało.
 
czesc :)

ja nadal 2 w 1. W nocy znow przecieklam, zapaskudzilam ulubiona pizame i posciel.

Do tego chyba zaczyna mnie lapac przeziebienie i od 2 dni doslownie mam ochote kogos pobic, dobic, opierniczyc.
Wiecie co? Powiem Wam naprawde szczerze ze po tym wszystkim czuje ze bede miala depresje poporodowa... teraz juz nie jest wesolo.
Super wiesci we wtorek rano Wam przekazuje :)
 
Harsh - nic dziwnego, ze sie tak czujesz, juz wszystkie jestesmy wielkie, ciezko sie podniesc, wizja niedalekiego porodu. Pewnie Tobie ciężej, bo musisz sama sobie dawać radę i z przyziemnymi sprawami i z humorkami. Napisz co Ci tam w duszy gra, może jakoś pocieszymy.
 
Witam!

Maraniko, nareszcie sie pojawilas! Cieszymy sie! Zagladaj czesciej!:tak:

Ja ze spaniem nie mam wiekszych problemow, w ciagu dnia podsypiam troche,bo klade sie o 24 (ostatni lek) i wstaje na pierwszy lek o 6,potem o 8 i 8:30, wiec po 6 to juz spanie na raty. Sisusiu w nocy naszczescie mi sie nie chce. I jak na razie nie mam symptomow zblizajcego sie porodu,choc jutro biore po raz ostatni fenoterol i juz sie boje:-D
 
Harsharani wylewaj żale na forum może cos poradzimy a jak nie to na pewno będzie Ci lepiej jak się wyżalisz. U mnie z humorami podobnie mogę być pogodna a za jakąś chwilę wszystko mi przeszkadza i tak właściwie nie wiem o co mi chodzi.
 
reklama
Do góry